Tym razem postanowiłem przygotować nieco inną formę analizy na ten mecz. Znajdziecie w niej sporo statystyk i propozycji, które być może skłonią was do zagrania jakiegoś typu. Zapraszam do lektury!

Rejestracja w forBET
Kod rejestracyjny: 
1250
obstawianie nba forbet

Skuteczność typów Adama na NBA: 27/45

Profit/Strata na NBA: -469 PLN

 Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zdazenie: Philadelphia 76ers – Toronto Raptors

Typ: WYNIK + TOTAL (WŁĄCZNIE Z DOGRYWKĄ)

TYP: Toronto Raptors & under 217.5

Kurs: 2,90

Jak dla mnie najciekawszy pojedynek tej rudny Playoffs. Obie ekipy stoją na bardzo dobrym poziomie i ich mecze można oglądać z przyjemnością. Szczerze to liczę na 7 gier, w których Toronto przejdzie dalej, przede wszystkim za sprawą jednego człowieka – Leonarda. Ofensywnie Raptors są o klasę wyżej od 76ers. Co tu dużo mówić wystarczy rzucić okiem na  ostatnie spotkanie, które zweryfikowało Szóstki w ataku. Jeżeli Embiid nie jest w pełni zdrowia, to Sixers nie istnieją w ataku. Czas wtedy postawić na defensywę i tak było też ostatnio. Podopieczni trenera Browna zagrali naprawdę genialnie, pozwalając tylko na 89 punktów rywali. Liderzy Toronto: Siakam na poziomie 21 punktów, przy 25 rzutach, a Kawhi? Oczywiście swoje. Ten zawodnik, gdy jest w transie, to nie jest łatwo go zatrzymać (35pkt, 7zbiórek, 6asyst i 13/24 z gry). Mimo że gospodarze nie mieli wtedy dnia, jeśli chodzi o rzuty za trzy (3/16 marnie), to jestem zdania, że są faworytami dzisiejszego spotkania.

Statystki z sezonu zasadniczego:

– Toronto Raptors wygrali 3 z 4 gier przeciwko Sixers

– Łącznie zdobywając 462 pkt, czyli 115,5 pkt na mecz

– Philadelphia zaś nieco mniej, bo 447 pkt, czyli 111,75 pkt

– To wszystko składa się średnio na over 227 pkt w spotkaniu

Koszykarze, na których warto zwrócić uwagę przy ewentualnym typowaniu zakładów na zawodników:

– Kawhi Leonard niekwestionowany lider Toronto, 26,6 pkt, 7,3 zbiórek i 3,3 asyst na mecz w sezonie, a przeciwko Szóstkom, 30,3 pkt na skuteczności 48,1% z gry i 50% z linii rzutów za trzy.

– Joel Embiid, gdy jest zdrowy to nawet taki zawodnik jak Gasol, jest w stanie powiedzieć, że nie jest łatwo zatrzymać Kameruńczyka. W sezonie 27,5 pkt, 13,6 zbiórek i 3,7 asyst, a przeciwko Dinozaurom, 26,3 pkt na skuteczności 49,3% z gry i 40% z linii rzutów za trzy.

– Pascal Siakam, młody talent grający na pozycji silnego atakującego, wielki wyżyłowany Kameruńczyk skończył sezon na poziomie 16,9 pkt, 6,9 zbiórek i 3,1 asyst, a przeciwko 76ers, na poziomie 15,8 pkt na skuteczności 51,9% z gry i 15,4% z linii rzutów za trzy. Moim zdaniem warty uwagi zawodnik, gdyż robi bardzo wiele w trumnie przeciwników. Zazwyczaj bukmacherzy wystawiają na niego linijkę 20,5 pkt w Playoffs.

– Tobias Harris 19 pik draftu, tzw mały atakujący, sezon skończył na poziomie 20 pkt, 7,9 zbiórek, 2,8 asyst, lecz przeciwko rosłym zawodnikom Raptors nie radzi sobie zbyt dobrze, podczas sezonu zagrał przeciwko nim dwa mecze, rzucając średnio 11,5 pkt. Więc zależy od linijki, ale poniżej 15 bym typował.

– Ben Simmons 1 pik draftu, wielki talent, który mam nadzieję, kiedyś nauczy się rzucać. W sezonie tylko 16,9 pkt, 8,8 zbiórek i 7,7 asyst, a przeciwko Toronto, 16,3 pkt, 8,8 asyst na skuteczności 62,8% z gry i 0% za trzy. Ta ostatnia statystyka jest tak absurdalna, że aż sam się dziwię, że Ben w ogóle nie próbował rzucać trójek grając z Raptorami. Jako że nie jest to zbyt ofensywnie uzdolniony zawodnik polecam grać undery punktowe, dwa ostatnie pojedynki 14 i 6 pkt co daje średnią 10 pkt na mecz.

Ode mnie na dziś to tyle. Ja idę zdecydowanie w stronę gości z underem, gdyż na swoim parkiecie Szóstki są niezwykle mocne w obronie. Do tej pory mieliśmy twarde i underowe spotkania, więc liczę, że będzie tak i teraz.

kupon