Fot Łukasz Sobala

Kolejny dzień i kolejne emocje z Ekstraklasą. Cracovia w ostatnim czasie przechodzi trudny okres, a teraz czas na kolejne wyzwanie, którym jest starcie z Podbeskidziem, które w obecnym roku wygrało dwa bardzo ważne spotkania. W tym meczu może wydarzyć się dosłownie wszystko. Następnie liderująca i będąca w świetnej formie Pogoń, zmierzy się z odrodzonym Piastem Gliwice. Z kolei wieczorem Raków spróbuje przerwać passę meczów bez wygranej i ograć słabo grającą Lechię. Sprawdź moje analizy i typy na dwa z tych spotkań!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Pogoń Szczecin vs Piast Gliwice

Zachęcam Cię w tym momencie do sprawdzenia wszystkich aktualnych i najwyższych promocji bukmacherskich, które dla Ciebie przygotowaliśmy i dokładnie opisaliśmy! Sprawdzone? To przechodzimy do typowania Ekstraklasy!

Pierwszym dzisiejszym meczem jest pojedynek Cracovii z Podbeskidziem, ale ja ten mecz odpuszczam, bo tam moim zdaniem może zdarzyć się wszystko. Skazywani na pożarcie piłkarze z Bielska-Białej wygrali w tym roku dwa mecze i wydostali się ze strefy spadkowej. Z kolei mająca ogromne aspiracje Cracovia przegrała 3 ostatnie mecze, a Michał Probierz jest jej trenerem pomimo tego, że nie chciałby nim być. Szanse w tym meczu oceniam 50 na 50 i dlatego przechodzę do kolejnego, bardzo ciekawego starcia.

Liderująca Pogoń, która w ostatnim czasie robi ogromne wrażenie na każdym ekspercie i kibicu, zmierzy się z Piastem, który również może pochwalić się bardzo dobrą dyspozycją. Trzeba zaznaczyć, że obie te drużyny mierzyły się ze sobą na tym samym stadionie w środę w ramach Pucharu Polski i wtedy lepszy okazał się Piast, który wygrał 2:1. Obaj trenerzy nie oszczędzali swoich kluczowych zawodników, a więc ten mecz może, ale nie musi, być pewnego rodzaju zapowiedzią dzisiejszego starcia. Liga to jednak zupełnie inne rozgrywki i o ewentualnym awansie nie decyduje tylko jedno spotkanie. Pod tym kątem zdecydowanie lepiej prezentuje się Pogoń, która na przestrzeni szesnastu pierwszych kolejek pokazała się z niesamowicie dobrej strony. Piast powoli przesuwa się w górę tabeli, ale bardzo słaby początek sezonu powoduje, że piłkarze Waldemara Fornalika w tym momencie tracą do podium aż osiem punktów.

Pogoń wygrała 6 ostatnich ligowych meczów, a we wszystkich 16 zachowała aż 11 czystych kont. Z kolei licząc Puchar Polski, Piast jest niepokonany od 11 spotkań. Tak dobre dyspozycje obu zespołów powinny zwiastować ciekawe widowiskowe. Zakładam jednak, że obaj trenerzy postawią dzisiaj na defensywę.

Co obstawiać?

W tym meczu stawiam na to, że zobaczymy maksymalnie dwie bramki. Ekstraklasa w tym roku jest bardzo underowa i mam nadzieję, że dzisiaj zostanie to potwierdzone. Wiem, że w środku tygodnia w starciu tych zespołów zobaczyliśmy 3 bramki, ale nie zmienia to mojego osądu. Powiem więcej – skoro wtedy były 3 gole, to teraz wiele wskazuje na to, że będą dwie. Tak już bywa logika naszej ligi.

Obie drużyny przystąpią do tego meczu niezwykle pewne siebie. Pogoń wygrała wszystkie 6 ostatnich ligowych meczów i zachowała w nich aż 5 czystych kont. W dodatku 3 ostatnie spotkania Portowców to zwycięstwa 1:0. Nie licząc środowego meczu pucharowego, Pogoń wygrała 3 ostatnie pojedynki z Piastem. Wszystkie zakończyły się wynikami… 1:0. Z kolei dwa jeszcze wcześniejsze mecze to remisy 0:0. W meczach Piastach również nie pada zbyt dużo goli. 3 z 5 ostatnich ligowych meczów tego zespołu to undery 2.5. Obie drużyny są w świetnych dyspozycjach i trudno mi wskazać zwycięzcę. Dlatego typ na poniżej 2.5 goli wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem.

Nasz typ: -2.5 gola w meczu

Kurs: 1.81

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Raków Częstochowa vs Lechia Gdańsk

Ostatnim dzisiejszym meczem jest starcie dwóch zespołów, które ostatnio w lidze spisują się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Raków, który przez długi czas był typowany do mistrzostwa, przegrał z dwoma innymi kandydatami i obecnie traci 5 punktów do Pogoni i 4 do Legii. Z kolei Lechia (obok Cracovii) gra moim zdaniem najgorszą piłkę w naszej lidze. Motywacja obu zespołów powinna być dzisiaj na bardzo wysokim poziomie, ale zwycięzca może być tylko jeden.

Osobiście zdecydowanie więcej szans daję piłkarzom trenera Marka Papszuna. Ostatnie wyniki może i nie są zadowalające, to jednak trzeba przyznać, że Raków w tym sezonie w większości meczów prezentował się z naprawdę dobrej strony. Warto zaznaczyć, że 27 strzelonych goli przez piłkarzy z Częstochowy to najlepszy wynik w całej lidze. Przez chwilę mówiło się o tym, że Raków ma ogromne szanse na mistrzostwo. Teraz te szanse są dużo mniejsze, ale nadal wszystko jest możliwe. Jeśli Raków chce cały czas liczyć się w walce o najwyższe cele, to musi wygrywać takie spotkania, jak to z Lechią.

Trener Stokowiec dwoi się i troi nad tym, co dzieje się z jego zespołem i nadal nie znalazł rozwiązania. Spodziewano się, że zwycięstwo z Cracovią przed przerwą zimową doda wiele motywacji i spokoju, ale okazało się, że ta wygrana była spowodowana słabością rywala, a nie siłą Lechii. Wyjazdowe starcie z jedną z najlepszych drużyn w lidze może być naprawdę trudnym przeżyciem.

Co obstawiać?

Mówić krótko – w tym meczu stawiam na zwycięstwo Rakowa. Za moim osądem przemawia kilka aspektów. Raków nie wygrał 3 ostatnich ligowych meczów, ale rywale byli naprawdę solidni, bo były to Legia, Pogoń i Piast. Do dzisiejszego meczu piłkarze Papszuna podejdą zatem niezwykle zmotywowani i moim zdaniem pokażą, że nadal są bardzo mocną drużyną. Próbkę ich umiejętności mieliśmy w Pucharze Polski, w którym to Raków wygrał 4:2 z Górnikiem.

Za typem na zwycięstwo gospodarzy przemawia jeszcze jedna rzecz. Lechia Gdańsk znajduje się w fatalnej dyspozycji. Piłkarze Stokowca przegrali 5 z 7 ostatnich ligowych i w żadnej z tych porażek nie strzelili nawet gola. Przełamanie miało przyjść w Pucharze, ale tam wyraźnie lepsza okazała się Puszcza Niepołomice, która na co dzień występuje w 1. Lidze. Naprawdę trudno za coś pochwalić Lechię i moim zdaniem dzisiaj zobaczymy kolejny słaby mecz tego zespołu. Raków powinien dzisiaj pokazać się z dobrej i według mnie tak właśnie się stanie. Seria trzech bezpośrednich zwycięstw piłkarzy z Częstochowy również zachęca do typowania w ich stronę.

Nasz typ: Raków wygra mecz

Kurs: 1.84

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

typy forbet ekstraklsa sobota

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!