fbpx
https://zagranie.com 2019-08-08 09:15:02 2019-11-04 15:55:04

ekskluzywny kod rejestracyjny:

600PLN
pozostało kodów: 673
nasza ocena bukmachera: 9.7
czas rejestracji: 3 minuty
wypłata: 120 sekund

PZBuk kod bonusowy

PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie to najnowszy legalny operator w naszym kraju. Firma postawiła na mocne wejście na rynek, a efektem tego jest ciekawa oferta promocyjna. Już na start można skorzystać z bonusu 100% do 600 złotych wpłaty! (Dodatkowe 100 złotych dostępne tylko z naszym kodem bonusowym). Możesz też liczyć na MEGA nagrody jak konsola do gier czy Xiaomi Mi 9! Jak spróbować swojej szansy? Wejdź na Typomania.net po więcej szczegółów – aby mieć możliwość zdobycia Xiaomi Mi 9 niezbędne jest konto z naszym kodem bonusowym, 600PLN.

➡️ PRZECHODZĘ DO REJESTRACJI ⬅️ 

 

Zamień 500 PLN na 1000 PLN i odbierz dodatkowo 100 PLN od depozytu w sklepie PZBuk lub darmowy zakład! Promocja tylko dla czytelników Zagranie.

Dzięki współpracy Zagranie i PZBuk, gracze mogą liczyć na dostęp do specjalnie stworzonej promocji. Wpisując nasz kod bonusowy otrzymacie możliwość skorzystania z większej sumy dodatkowych środków od wpłaty. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym bukmacherze? Zapraszamy!

Zdobądź hasło do grupy:

Hasło do grupy:
Gramy, wygrywamy!

PZBuk kod bonusowy – zasady

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich panuje spora konkurencja. Liczba podmiotów, które otrzymały licencję Ministerstwa Finansów na udzielnie zakładów online stale się zwiększa. Jednym z nowszych operatorów w tym gronie są właśnie Polskie Zakłady Bukmacherskie. PZBuk postawił na możliwość skorzystania z bonusu od depozytu w wysokości 100% od pierwszej wpłaty do 500 złotych.

Z naszym kodem bonusowym dodatkowo możesz uzyskać kolejne 100 złotych od depozytu. Co trzeba zrobić, żeby go otrzymać? Przede wszystkim założyć konto, a ten proces omówimy w kolejnym akapicie. Po spełnieniu tego warunku w sklepie powinna być liczba punktów wystarczająca na dwukrotny zakup 50 złotych w bonusie od depozytu!

 

PZBuk – rejestracja

Wiemy już jak wyglądają zasady do skorzystania z bonusów tego bukmachera, a jakie przeszkody trzeba pokonać podczas procesu rejestracji? Na początku zostaniemy poproszeni o podanie nazwy użytkownika, adresu email oraz hasła. Są to podstawowe opcje, które spotkamy we wszystkich przypadkach zakładania konta, nie tylko u bukmacherów. W kolejnych krokach operator poprosi nas o podanie szczegółowych danych osobowych. W tym miejscu warto zaznaczyć, że PZBuk oraz inni legalni bukmacherzy w naszym kraju mają obowiązek ochrony tych informacji.

Podczas rejestracji pojawi się również miejsce, w którym będzie mogli wpisać kod bonusowy PZBuk, który zapewni dostęp do specjalnie przygotowanej promocji dla czytelników Zagranie!

Kod promocyjny: 600PLN

 

PZBuk kod promocyjny wykorzystany, co dalej?

Po wykorzystaniu w PZBuk kodu promocyjnego warto przyjrzeć się bliżej ofercie tego bukmachera. Czym się wyróżnia i jakie możliwości proponuje swoim graczom?

Polskie Zakłady Bukmacherskie są najnowszym podmiotem na krajowym rynku zakładów bukmacherskich. Widać, że firma solidnie przygotowała się do początków swojej działalności. Oferta tego bukmachera jest zróżnicowana i bardzo ciekawa. Dodatkowo trzeba wspomnieć, że operator proponuje wysokie kursy, co również jest istotnym elementem przykucia uwagi nowych klientów.

Zaczynamy od piłki nożnej, czyli najbardziej popularnej dyscypliny. Na co mogą liczyć fani futbolu? Przede wszystkim na szeroki wybór. W propozycjach tego bukmachera znajdują się najważniejsze rozgrywki, takie jak:

  • Premier League
  • La Liga
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Serie A
  • LOTTO Ekstraklasa
  • Liga Mistrzów
  • Liga Europy

Mimo wszystko za umieszczenie tych rozgrywek w ofercie nie można chwalić, ponieważ jest to absolutna podstawa, którą oferują wszyscy bukmacherzy na polskim rynku. Należy jednak docenić możliwości, które otrzymują typerzy. Przy wielu spotkaniach gracze otrzymują trzycyfrową liczbę zdarzeń, a do tego niższe poziomy rozgrywkowe.

Zdobywca gola, suma bramek drużyny, handicapy, żółte kartki – wszystko, co najważniejsze jest, jednak na tym nie koniec. W ostatnim czasie wśród fanów futbolu sporą popularność zyskują zakłady specjalne, w których można typować z podpórką, dokładając do tego under/over bramek. PZBuk analizując oferty innych operatorów z pewnością zwrócił na to uwagę, ponieważ umieścił takie propozycje. ETOTO jako jeden z pierwszych bukmacherów w naszym kraju zaoferował swoim graczom możliwość obstawiania liczby celnych strzałów piłkarza, ogólną sumę uderzeń w meczu czy posiadania piłki. PZBuk również na tym polu podąża za oczekiwaniami graczy i rozwija swoją ofertę na piłkę nożną, podczas najważniejszych rywalizacji.

Piłka nożna jest, ale co dalej? Fanów innych dyscyplin możemy uspokoić, bo o ile ofert piłkarska jest naprawdę szeroka, o tyle inne sporty również prezentują się bardzo dobrze. Kibice tenisa ziemnego mogą liczyć na propozycję z Wielkich Szlemów, jednak na tym nie koniec. Lubisz obstawiać turnieje ITF czy Challangery? W ofercie Polskich Zakładów Bukmacherskich doskonale się odnajdziesz.

 

PZBuk – szeroka oferta, wiele możliwości

Tenis ziemny, piłka nożna, koszykówka, siatkówka czy hokej na lodzie to absolutna podstawa oferty legalnych bukmacherów, dlatego też warto przeanalizować mniej popularne możliwości. Widać, że PZBuk stara się zadbać o wszystkich klientów, dlatego też w swojej ofercie posiada takie dyscypliny jak:

pzbuk kod promocyjny

Dodatkowo bukmacher mocno dba o sekcję e-sportu. Jak powszechnie wiadomo, rozwój świata gier komputerowych jest gigantyczny. Obecnie największe turnieje oraz rozgrywki przyciągają większą publikę, niż finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Kilka lat temu byłoby to niewyobrażalne, jednak obecnie taka jest rzeczywistość. Wszystko wskazuje na to, że skala tego zjawiska jest na początku swojej przygody. Rosnąca popularność wpłynęła również na oferty legalnych bukmacherów. Chcesz się liczyć w czołówce branży? Musisz posiadać wiele propozycji dla graczy e-sportu. Widać, że PZBuk przygotował się pod tym kątem, ponieważ fani gier komputerowych znajdą wiele możliwości do typowania.

 

PZBuk kod bonusowy, a promocje

Oferta promocyjna PZBuk nie jest jeszcze tak mocna, jednak warto pamiętać, że to dopiero początek i sytuacja będzie się rozwijać. Bukmacher oprócz zakładu bez ryzyka proponuje swoim graczom:

„Kombodoładowanie” – to doskonała propozycja dla graczy, którzy lubią obstawiać zakłady wielokrotne.

kombodoładowanieJak widać, na powyższej grafice są przedstawione warunki tej promocji. Grając kupon z dwiema pozycjami możemy liczyć na +1% do wygranej. W przypadku 11 i większej liczby zdarzeń, typerzy otrzymują aż 15% zwiększenie przewidywanej wygranej, co jest bardzo ciekawym pomysłem bukmachera.

Sklep gracza – to klasyczna forma promocji lojalnościowej, w której gracze mogą zbierać punkty za postawione zakłady, rejestrację i tak dalej. Następnie można je wymienić na bonusy, darmowe zakłady i wiele innych możliwości, które aktualnie będą znajdować się w sklepie gracza.

 

PZBuk – strona internetowa oraz aplikacja mobilna

Strona internetowa PZBuk to przede wszystkim prostota. Ma być przejrzyście i dostępnie dla gracza i trzeba przyznać, że te założenia zostały spełnione. Poruszanie się po niej jest proste, a także łatwo odnaleźć konkretne zdarzenia i propozycje.

Aktualnie PZBuk posiada już aplikację mobilną. Wiele podmiotów na polskim rynku oferuje taką możliwość swoim klientom, dlatego też nie dziwi, że Polskie Zakłady Bukmacherskie, chcąc rywalizować z najlepszymi dostarczyli graczom taką możliwość.

 

PZBuk, czyli legalny bukmacher

Sytuacja na polskim rynku zakładów wzajemnych stale się rozwija. Historycznym momentem w branży stał się 1 kwietnia 2017 roku, kiedy to weszła w życie ustawa hazardowa. Od tego czasu w Polsce gracze mogą korzystać tylko i wyłącznie z usług legalnych bukmacherów. Żeby posiadać takie miano, konieczne jest uzyskanie licencji od Ministerstwa Finansów. PZBuk posiada pozwolenie na udzielanie zakładów za pośrednictwem Internetu. Fanów grania w punktach stacjonarnych musimy rozczarować.

Wejście PZBuk na rynek wywołało poruszenie w branży bukmacherskiej. Operatorzy starają się zatrzymać swoich graczy, a do tego potrzebne są udoskonalenia oferty oraz nowe promocje. Obecnie na polskim rynku zakładów bukmacherskich mamy 12 podmiotów, które oferują zawierane zakładów za pośrednictwem Internetu. Grono stale się powiększa, więc gracze otrzymują większy wybór, a zdrowa konkurencja pozwala na większe możliwości.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

1. FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

2. Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze - zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;

3. Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

4. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;

5. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

6. forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, dawniej Casino Games Sp. z o.o.- zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016;

7. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;

8. Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

9. Cherry Online Polska Sp. z o.o. (PZBuk) z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

10. BEM Operations Limited (BetClic) z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

11. BetFan sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

12. Ewinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017

13. Typiko Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej - zezwolenie z dnia 28 listopada 2018 r. nr PS4.6831.30.2017

14. Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kijowskiej 1 - zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. nr PS4.6831.3.2018

15. Polski bukmacher Sp. z o.o. (NobleBet i OKbet) z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - zezwolenie z dnia 3 stycznia 2019 r.

PZBuk kod bonusowy: 600PLN + Xiaomi Mi 9 | TYLKO U NAS
8.9 (89.23%) 234 głosów

⭐⭐⭐⭐⭐
BUKMACHER MIESIĄCA

Kod promocyjny: 1200PLN

✔ custom bet - zakład na życzenie
✔ przyjazne warunki obrotu bonusem
✔ wysokie kursy bukmacherskie

Najnowsze Artykuły

wyłącznie licencjonowani bukmacherzy  ·  bezpieczeństwo i zaufanie  ·  szybkie wypłaty

Min. depozyt:

brak

Nasza ocena:

10

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

 580 PLN zakład bez ryzyka i +50% do wygranych!
 Kod rejestracyjny: 510PLN

rejestracja bez dowodu
najwyższy cashback na rynku

Nasza ocena:

9.4

RECENZJA

Forbet Zakłady Bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

Nasza ocena:

8.3

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

8.0

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

6.9

RECENZJA

Logo LV BET zakłady bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

6.5

RECENZJA

Odpowiedzialna gra


Zakłady bukmacherskie to legalna rozrywka. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialnej grze.

Sponsorzy serwisu