PSG wygra pierwszy mecz podczas MSI 2021?

kibice esportowi

Za nami pierwszy dzień MSI 2021, gdzie nasz kupon został rozliczony na plus. Teraz czas na kolejne spotkania, a w grze są m.in. zawodnicy MAD Lions i PSG Talon. Czy faworyci dobrze rozpoczną swoje starcia? Sprawdźcie, jakie typy na piątkowe spotkania League of Legends MSI 2021 przygotowałem dla Was. Gramy o prawie 200 złotych w LV BET!

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się z kodem 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 zł od depozytu +  3x20 zł freebet + 33 dni BEZ podatku

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł + 50% do 600 zł + bonus z mnożnikiem do 900 zł FREEBET: 3x20 zł GRA BEZ PODATKU: 33 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

MAD Lions – Istanbul Wild Cats
(piątek, 07.05.2021 19:00)

Pomimo obaw o tego, jak MAD Lions rozpocznie Mid Season-Invitational 2021 i czy dobrze pokaże się na tle międzynarodowym, Lwy świetnie zagrały w czwartkowym starciu z PSG Talon. Mistrzowie Europy ograli ekipę z Hongkongu, dominując ją niemal od samego początku. Zawodnicy ze Starego Kontynentu świetnie grali dookoła dolnej alei, kontrując nawet zagrania drużyny przeciwnej, przez co mogli zdobywać także ważne obiekty na mapie. W zasadzie to PSG nie miało żadnych argumentów, ale trudno się temu dziwić. MAD Lions zagrało po prostu świetne League of Legends, a dzisiaj będzie dobra okazja, żeby powtórzyć ten wynik.

W końcu Instanbul Wild Cats są outsiderami grupy, razem z paiN Gaming. Te dwie ekipy raczej nie mają większych szans, chociaż turecka formacja powinna wypaść nieco lepiej niż PG. Na serwerze jednak nie było tego widać i paiN wczoraj zdominowało IWC, nie dając dość do głosu mistrzom Turcji. Tych teraz czeka jeszcze trudniejsze wyzwanie, bowiem zawodnicy MAD Lions na pewno prezentują wyższy poziom. Wild Cats nie mogą sobie znowu pozwolić na takie błędy w early game i wręcz słabą kompozycję. Pamiętajcie, że w LV BET z kodem promocyjnym możecie zagrać mecze MSI 2021 np. bez ryzyka!

Co obstawiać?

Pod kątem typów bukmacherskich starcie MAD Lions z Instanbul Wild Cats zapowiada się dość ciekawie. W LV BET znajdziemy interesujące opcje, a oprócz handicapu na eliminacje, czy standardowego już rynku 1X2, znajdziemy także “wyścig” do pięciu fragów. W przypadku spotkania Lwów z IWC możemy obstawić, który zespół pierwszy wyeliminuje tyle razy rywali, a na MAD Lions kurs wynosi 1.45. To dobry dodatek do AKO, tym bardziej że przecież szanse na to są spore. Z teoretycznie trudniejszym rywalem, jakim było PSG Talon, Lwy mocno otworzyły spotkanie. 

MAD Lions pierwsze zdobędzie 5. eliminacji
Kurs: 1.45
Zagraj!

Baner grupy esportowej

paiN Gaming – PSG Talon
(piątek, 07.05.2021 20:00)

paiN Gaming w czwartek dość niespodziewanie pokonało Instanbul Wild Cats. Było to zaskoczenie, gdyż to raczej drużyna z Turcji, a nie Brazylii, była faworyzowana w tej rywalizacji. Jednak serwer to zweryfikował i PG zdobyło pierwsze (całkiem możliwe, że ostatnie) trzy punkty, co daje im aktualnie drugie miejsce w tabeli. paiN wyglądało dość solidnie na tle przeciwników, ale trzeba pamiętać, że to dalej co najmniej dwie półki niżej niż PSG i MAD Lions. Zwycięstwo w pierwszym dniu było też podyktowane szczęściem, a to może nie wystarczyć na dzisiejszych oponentów. 

PSG Talon co prawda przegrało na MAD Lions, ale wcale tak źle się nie pokazało. Było widać kilka ciekawych pomysłów w grze tej ekipy, szczególnie na dolnej alei, gdy próbowali odwrócić losy spotkania. Lwy po prostu były słabsze, ale to jeszcze nie przekreśla szans PSG na awans, o ile oczywiście dzisiaj zapunktują. Dlatego powinni naciskać już od pierwszych minut i wypracować sobie ogromną wręcz przewagę, gdyż często early game mają dobry, ale nie potrafią domykać gier. Dlatego w przypadku tej rywalizacji unikałbym rynku 1X2. 

Co obstawiać?

Jeżeli zastanawiacie się, co warto obstawić w przypadku spotkania paiN Gaming z PSG Talon, to można polecić ten sam rynek, co w przypadku MAD Lions – Instanbul Wild Cats. W zakładach bukmacherskich LV BET znajdziemy ciekawe kursy na “kto pierwszy wyeliminuje przeciwnika pięć razy”. Naturalnym faworytem w tym wypadku jest PSG Talon. Te na papierze po prostu wygląda o wiele lepiej od paiN Gaming, a PG nie powinno sprawić niespodzianki drugi dzień z rzędu. Tym bardziej że dzisiaj zmierzy się z o wiele trudniejszym przeciwnikiem. Kurs na PSG Talon wynosi 1.55 i łącznie da nam to AKO na poziomie 2.25, więc można zgarnąć prawie podwojenie stawki. 

PSG Talon pierwsze zdobędzie 5. eliminacji
Kurs: 1.55
Zagraj!

Sprawdź koniecznie bonusy od LVBET!

zakłady łączone lol msi 2021

Zdjęcie: Norbert Barczyk / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze