Przed nami decydujący dzień na MSI 2022, w którym do walki o wyjście do półfinałów staną zawodnicy G2 Esports. Samuraje świetne rozpoczęły turniej, ale później dwa spotkania z PSG skutecznie sprawiły, że Targamas i Flakked niesamowicie przygaśli. Teraz muszą się odbudować, a rywale będą dość trudni do pokonania. Na wtorkowe starcia MSI 2022 przygotowaliśmy specjalne typy, które można zagrać w LV BET!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Evil Geniuses – G2 Esports: typy i kursy bukmacherskie (24.05.2022)

G2 Esports niesamowicie dobrze rozpoczęło MSI 2022. Mistrzowie Europy wygrali każde swoje starcie w stage 1, a na początek stage 2 mieli bilans 4:0, pokonując m.in. Evil Geniuses, Royal Never Give Up i T1. Jankos i spółka ogrywający mistrzów Chin i Korei? Świetny scenariusz, jednak później przyszły dwa starcia z PSG, które ewidentnie zachwiało pewność siebie Targamasa i Flakkeda. Trzeba pamiętać, że wspierający oraz jego ADC to dalej bardzo młodzi zawodnicy, bez większego doświadczenia i same, ogromne umiejętności tutaj nie wystarczą, bo równie ważna jest psychika. PSG Talon skutecznie odcięło bot lane, co przełożyło się nie tylko na bezpośrednie mecze, ale także na późniejsze starcia z RNG oraz T1.

Mimo wszystko jeżeli G2 Esports chce wyjść do półfinału i mieć lepszą pozycję niż T1, to musi tutaj wygrać dwa spotkania, co wcale nie będzie takie proste. Trzeba pamiętać, że Evil Geniuses to jednak mistrzowie Ameryki, którzy potrafią uprzykrzyć życie rywalom, więc tutaj może się sporo wydarzyć. Samuraje powinni odejść od stawiana na Kalistę na dolnej alejce i wziąć Tristanę lub Apheliosa, bo to jest klucz do mocnego bot-lane, który pomógł im pokonać dwóch gigantów. To spotkanie najlepiej będzie zagrać z zakładem bez ryzyka, który dostaniesz jako bonus w LV BET!

Co obstawić?

G2 Esports pomimo problemów w ostatnich czterech meczach i tak jest sporym faworytem tutaj. Samuraje wyglądają po prostu o wiele lepiej niż Amerykanie, dlatego stawiamy na ich zwycięstwo. Jankos i Caps powinni poprowadzić swój zespół do kolejnego, bardzo ważnego zwycięstwa. Kurs 1.38 nie jest może zbyt wysoki, ale i tak może nam potencjalnie dać bardzo duże value i jest świetnym dodatkiem do AKO – możesz to połączyć z naszymi innymi typami na esport!

LVbet
1.38
G2 Esports pokona Evil Geniuses

T1 – Royal Never Give Up: typy i kursy bukmacherskie (24.05.2022)

Na zakończenie stage 2 MSI 2022 czeka nas hitowe starcie dwóch gigantów, czyli rywalizacja T1 oraz Royal Never Give Up. Korea zmierzy się z Chinami w bardzo ważnym starciu dla obu ekip. Nie dość, że potencjalne zwycięstwo mocno podbuduje jedną lub drugą ekipę, to jeszcze w przypadku T1 może przypieczętować drugie miejsce, a RNG zapewnić pierwsze. Na pewno będzie to dobre widowisko, bo wiemy, że obie ekipy to dwaj główni faworyci do zdobycia tytułu na MSI 2022. T1 w przypadku rywalizacji z RNG jest nieznacznym faworytem, ale wynika to raczej z wielkości marki i samego Fakera, aniżeli z faktycznej formy prezentowanej na MSI.

Co obstawić?

W stage 2 Royal Never Give Up pokazało się ze znacznie lepszej strony niż T1. Różnica w formie obu drużyn jest widoczna w ich wynikach na MSI 2022, gdzie RNG ma wynik 7-1 i przegrało tylko jedno spotkanie (na G2 Esports), a T1 posiada bilans 5-3 i prezentuje się mocno przeciętnie. Forma Fakera i spółki jest chimeryczna, a ekipa z Korei nie do końca wie, jakie League of Legends chce grać i na co stawiać w fazie draftów. Później się to naturalnie odbija na jej wynikach.

Na pewno starcie T1 z Royal Never Give Up to będzie świetne zwieńczenie wtorkowych zmagań i wisienka na torcie dla fanów dobrego League of Legends. Pomimo tego, że według bukmacherów faworytem jest T1, to ja stawiam tutaj na RNG. Wyniki i dotychczasowa forma dość jednoznacznie przemawiają właśnie za tą drużyną. Kurs w LV BET wynosi aż 1.90, a pamiętaj, że z kodem promocyjnym dostaniesz specjalne bonusy!

LVbet
1.90
Royal Never Give Up pokona T1
kupon lv bet 24.05.2022
fot. pressfocus

Foto. Press Focus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze