To już kolejny miesiąc rywalizacji w Typomanii! Cieszymy się, że jest Was z nami coraz więcej, natomiast sama rywalizacja staje się z każdym miesiącem bardziej zacięta. My z kolei nie zwalniamy tempa i ogłaszamy kolejne nagrody do zgarnięcia. Dodatkowo jeżeli jeszcze nie podpiąłeś swojego konta… to przy pozytywnej weryfikacji czeka na Ciebie darmowy freebet – w sumie w wysokości 40 PLN. Zanim przejdziemy do tych kwestii… to laureaci za sierpień!

Kliknij tutaj i dołącz do Typomanii

Sierpniowi laureaci – PS4, SmartWatch czy JBL do odbioru

Na początek gratulujemy czołówce, której udało się zająć w sierpniowym rankingu miejsca premiowane nagrodami. W minionym miesiącu za pierwsze miejsce do zgarnięcia była konsola PlayStation 4 Slim. Ta sztuka udała się lechsonowi. Chociaż walka była zacięta i trwała do ostatniego dnia miesiąca, bo drugi z laureatów, taik16, stracił do zwycięzcy zaledwie 406 punktów… ale i tak wielkiego smutku u tego gracza nie ma, bo za swoją pozycję ma do odbioru SmartWatcha Huawei WATCH GT Classic.

Więcej informacji o Typomanii znajdziesz tutaj

W tym miejscu przypominamy, że „Po ogłoszeniu wyników Konkursu Uczestnik winien skontaktować się z Organizatorem celem ustalenia szczegółów odbioru nagrody. Kontakt następuje przez wysłanie do Organizatora wiadomości e-mail na adres pomoc@typomania.net”.

Sierpniowi laureaci Typomanii

Nowy miesiąc, nowe możliwości, nowe nagrody w Typomanii!

Wrzesień się rozpoczął i w Typomanii już od kilku dni trwa rywalizacja o najlepsze miejsca, które są premiowane nagrodami. O co gracze walczą w tym tygodniu?

Nagrody w Typomanii za wrzesień

Jak widać, tym razem będzie pięciu laureatów. Główną nagrodą we wrześniu jest SmartWatch XIAOMI Amazfit Stratos Plus! Dwurdzeniowy procesor, 512MB RAM-u i 4GB wbudowanej pamięci? Tak, to nie byle jaki… zegarek.

Natomiast za drugą pozycję nowiusieńki rower – jesienna pogoda jeszcze pozwoli na wypróbowanie tego cacka. Kolejne miejsca to już coś dla fanów gier, bo rozdajemy najnowsze, najgorętsze sportowe tytuły września, czyli FIFA 20 oraz NBA 2k20! Poczuj się jak gwiazda koszykówki lub piłki nożnej 😉

1 XIAOMI Amazfit Stratos Plus
2 Rower Kross Evado 1.0
3 FIFA 20 + NBA 2k20 na wybraną przez laureata platformę (PC, PS4, XBOX)
4 FIFA 20 lub NBA 2k20 do wyboru na wybraną platformę
5 Kontroler do wyboru na wybraną platformę lub PC

Dołącz do Typomanii i odbierz darmowe 40 PLN!

Połącz swoje konta, rób to co zawsze, czyli obstawiaj, obserwuj ranking i wygrywaj – proste, prawda? Tak właśnie reklamujemy naszą zabawę, ale już na samym początku możesz liczyć w sumie na darmowe 40 PLN w bonusach do bukmacherów za samą rejestrację i pozytywną weryfikację konta! Zajmie to Tobie zaledwie dwie minuty. O co chodzi?

Sprawa jest banalnie prosta. Rejestrujesz swoje konto na Typomania.net, a następnie podpinasz swoje konto w Typomanii z tymi u bukmacherów. Za pozytywną weryfikację w forBET oraz STS do odebrania po 20 PLN od każdego, czyli w sumie 40 PLN!

Typomania.net – dołącz do gry

WAŻNE! Aby otrzymać 20PLN za pozytywną weryfikację konta w Typomanii napisz na adres pomoc@typomania.net. W treści podaj swój login w Typomanii oraz nazwę użytkownika, którą wykorzystujesz do logowania u bukmachera, do którego należy Ci się freebet (STS lub forBET). W tytule maila wpisz „Freebet za pozytywną weryfikację”

Jak dokonać pozytywnej weryfikacji? Podpowiedź w poniższej infografice.

Typomania - jak grać z kodami promocyjnymi