Przenosimy się powoli na korty trawiaste. Dziś będziemy w Stuttgarcie, gdzie dojdzie do pojedynki Felixa Augera-Aliassime i Ugo Humberta. Udamy się również do Nottingham, gdzie nasz Kamil Majchrzak będzie walczył o półfinał z Andreasem Seppim. Jak widzicie rezultaty tych pojedynków? Zakłady ETOTO posiadają ciekawą ofertę na te spotkania!

Zarejestruj się w ETOTO i odbierz freebet 5 PLN i cashback 100 zł (zwrot na konto główne – można wypłacić)

(specjalna oferta dla użytkowników Zagranie.com)

baner etoto

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Felix Auger Aliassime – Ugo Humbert, 11 06 2021, godz. 10:00 (godzina może ulec zmianie)

Rozstawieni z numerami 3 i 6 – Felix Auger Aliassime i Ugo Humbert zmierzą się w walce o półfinał turnieju w Stuttgarcie. Skorzystanie z bonusu w ETOTO umożliwia typowanie tego spotkania!

Francuz, Ugo Humbert to obecnie 32. rakieta światowego globu, dla 22-latka to najwyższa pozycja w karierze. Francuz mimo młodego wieku ma już na swoim koncie osiem tytułów singlowych. Wygrywał w sześciu turniejach rangi ATP Challenger Tour, a w ubiegłym roku udało mu się zatriumfować w turnieju rangi ATP w Auckland oraz Antwerpii. Wydaje się, że jego kariera rozwija się wzorowo. Francuz praktycznie z każdym miesiącem pnie się w górę rankingowej karuzeli. Ten sezon rozpoczął w Melbourne i można powiedzieć, że losowanie go nie rozpieszczało. O ile porażki z Jamesem Duckworthem w pierwszej rundzie turnieju poprzedzającego Australian Open nie można było się spodziewać, to wylosowanie podczas wielkoszlemowego startu już w drugiej rundzie Nicka Kyrgiosa było pewnie „wliczone w koszta”. Sezon na kortach ziemnych był dla niego bardzo nieudany, wygrał zaledwie jedno spotkanie, a podczas turnieju w Paryżu przegrał już w pierwszym meczu. Tutaj pokonał już dwóch rywali, Martona Fucsovicsa 6:3 6:1 i Yannicka Hanfmanna 7:6(9) 6:2.

Felix Auger-Aliassime to obecnie 21. rakieta światowego rankingu ATP Tour, na takiej pozycji skończył również ubiegłoroczne rozgrywki. Ma na swoim koncie sześć tytułów singlowych, triumfował w turnieju juniorskim US Open. 20-latek przebojem wdarł się do ścisłej, światowej czołówki i zapewne zagości w niej na długo. Szczególnie dobrze prezentuje się na kortach szybkich, gdyż jego ofensywny styl gry na takiej nawierzchni daje największe efekty. Ten sezon rozpoczął, jak większość tenisistów w Australii, gdzie dotarł do finału w turnieju poprzedzającym Australian Open, a w samym wielkoszlemowym występie był w czwartej rundzie. Później zaliczył jeszcze ćwierćfinał turnieju w Acapulco, gdzie przegrał z późniejszym finalistą – Stefanosem Tsitsipasem. Nie udały mu się występy w turniejach Masters w Miami i Monte Carlo, gdzie zaliczył łącznie tylko jedno zwycięstwo. Nie tak również wyobrażał sobie turniej na kortach Rolanda Garrosa, na których odpadł już po pierwszym spotkaniu z Andreasem Seppim. W drodze do ćwierćfinału pokonał George Lloyda Harrisa 6:3 7:6(4).

Mecze bezpośrednie

Panowie spotkali się do tej pory raz, wtedy górą był Francuz.

5 07 2019, Wimbledon 1/16 finału (korty trawiaste), Felix Auger Aliassime – Ugo Humbert 4:6 5:7 3:6.

Co typuję?

Starcie zawodników młodego pokolenia. Dużo większe doświadczenie stoi dziś po stronie Kanadyjczyka. Wydaje się również, że Felix to zawodnik bardziej regularny i wszechstronny od swojego dzisiejszego rywala. To Auger – Aliassime powinien zameldować się w kolejnej rundzie turnieju.

etoto
2,70
Felix Auger-Aliassime wygra 2:0

baner etoto

Kamil Majchrzak – Andreas Seppi, 11 06 2021, godz. 11:00 (godzina może ulec zmianie)

Rozstawiony z numerem trzecim – Andreas Seppi spotka się z naszą „óśemką” – Kamilem Majchrzakiem. To spotkanie to okazja, aby skorzystać z kodu promocyjnego w ETOTO.

Włoch, Andreas Seppi to obecnie 93. rakieta światowego zestawienia ATP Tour, od 2005 roku tylko raz wypadł z czołowej setki rankingu. Ma na swoim koncie dwanaście singlowych tytułów. To zawodnik wszechstronny, dobrze czujący się praktycznie na każdej nawierzchni. W tym sezonie triumfował już podczas challengera w Bielli. W tym sezonie grał rzadko, głównie przed własną publicznością. We Włoszech radził sobie bardzo dobrze, do wyżej wspomnianego zwycięstwa dołożył jeszcze półfinał. Tutaj po pokonaniu Zhizhen Zhanga 7:6(4) 6:2 oraz Antoine Hoanga 6:4 6:7(4) 6:2 i zameldował się w ćwierćfinale.

Kamil Majchrzak to obecnie 126. rakieta światowego zestawienia ATP Tour. Polak, jak najszybciej, chce wrócić w szeregi czołowej setki rankingu, w której już się znajdował. Ma na swoim koncie pięć singlowych tytułów, wszystkie triumfy święcił w turniejach ITF i ATP Challenger Tour. Sezon rozpoczął od nieudanego Australian Open, w którym odpadł już w pierwszej rundzie z Miomirem Kecmanovicem. Po przenosinach na korty ziemne było dużo lepiej. Próbował swoich sił w wielu turniejach przedzierając się przez kwalifikacje. Udała mu się ta sztuka w Rzymie i Lyonie. We Francji udało się, nawet przejść rundę w turnieju głównym, podobny wynik osiągnął podczas wielkoszlemowego Rolanda Garrosa. W tym turnieju odprawił już Prajnesha Gunneswarana 6:0 i krecz oraz Aleksandara Vukica 5:7 7:6(10) 6:4.

Mecze bezpośrednie

Będzie to drugie spotkanie dla obu panów, w pierwszym lepszy okazał się Włoch.

27 06 2017, ATP Antalya 1/16 finału (korty trawiaste), Andreas Seppi – Kamil Majchrzak 6:2 7:6(1).

Co typuję?

Kamil nie jest w tym spotkaniu bez szans. Powiedziałbym nawet, że jest w tym spotkaniu faworytem. Włoch swoje najlepsze lata ma już wyraźnie za sobą. Jeśli tylko Majchrzak zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść w pierwszym secie, to nie powinien mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa.

etoto
2.43
Kamil Majchrzak wygra 1. seta i mecz

ETOTO opinie <— przeczytaj recenzję bukmachera.

Regulamin promocji – cashback 100 PLN:

 1. Organizatorem sprzedaży premiowej „Kasozwrot + freebet” jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa.
 2. Regulamin „Kasozwrot + freebet” działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, zawartym na stronie www.etoto.pl.
 3. Oferta przysługuje klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 10 czerwca 2021 roku od godziny 21:00, do 11 czerwca 2021 do godziny 20:59, korzystając z banneru informacyjnego umieszczonego na stronie www.zagranie.com oraz wpisując podczas procesu rejestracyjnego kod „ZAGRANIE5”.
 4. Pierwszą nagrodą z tytułu sprzedaży premiowej, jest to zwrot stawki pierwszego obstawionego zakładu akumulowanego, o ile zakład ten jest przegrany. Zwrot wynosi maksymalnie 100 zł.
 5. Aby otrzymać zwrot, zakład musi zostać rozliczony w czasie trwania sprzedaży premiowej.
 6. Zwrot przyznany zostanie jako środki gotówkowe na saldo główne gracza.
 7. Gracz może otrzymać jeden zwrot z tytułu sprzedaży premiowej.
 8. Darmowe zakłady (freebety) są wykluczone z promocji.
 9. Zakłady postawione na sporty wirtualne są wykluczone z promocji.
 10. Drugą nagrodą jest darmowy zakład na kwotę 5 zł, który dodany zostanie do konta gracz po zakończeniu procesu rejestracyjnego.
 11. Darmowy zakład (freebet) uprawnia gracza do postawienia zakładu bez żadnych kosztów.
 12. Freebet można postawić na wszystkie zdarzenia z wyłączeniem sportów wirtualnych.
 13. Gracz ma 30 dni na skorzystanie z freebeta, liczonych od chwili jego przypisania do konta.
 14. Nagrody (zwrot oraz freebet) z tytułu sprzedaży premiowej przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy oraz jedno miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy, akademik itp.), z którego została dokonana wpłata na konto gracza. Ponadto, nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „Kasozwrot + freebet” nie zostanie przyznana lub może zostać odebrana gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Indywidualnym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
 15. Skorzystać z oferty w ramach sprzedaży premiowej „Kasozwrot + freebet” można wyłącznie dokonując wpłaty z własnego rachunku płatniczego. Graczowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do nagrody (zwrotu lub freebeta) na osobę trzecią.
 16. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „Kasozwrot + freebet” w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu sprzedaży premiowej lub Regulaminu zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”.
 17. Sprzedaż premiowa trwa od ETOTO od 10 czerwca 2021 roku od godziny 21:00, do 11 czerwca 2021 do godziny 20:59.

 

11.06 - Tenis

 

fot. Lukasz Sobala / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze