Prowokujący Alan ponownie da nam profit? Dawaj też Jasek po 236 PLN w kanadyjce!

Hokej na lodzie Łyszczarczyk

Oprócz piłki skupię się dzisiaj również na hokeju na lodzie i zajrzę na czeskie i fińskie tafle, gdzie przed nami kilka interesujących meczów. Omówię starcie Tappary z Pelicans oraz Frydek-Mistek z Porubą. Ostatnio Alan Łyszczarczyk strzelił gola i zaliczył asystę przeciwko Sumperk. Czy w tę środę uda się zapunktować w rywalizacji z liderem Chance Liga? Zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 200 zł + 300 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Tappara – Pelicans: typy i kursy bukmacherskie (11.01.2023)

Gospodarze rozgrywali wczoraj mecz w ramach półfinału Hokejowej Ligi Mistrzów. Udało się uzyskać pozytywny wynik przed rewanżem w Zug, chociaż nie obyło się bez kontrowersji sędziowskich. Arbitrzy ze Szwecji może lekko sprzyjali Tapparze, z czego wyraźnie niezadowolony był trener szwajcarskiej drużyny Norweg Dan Tangnes. Gol na 2:0 strzelony w PP był kluczowy, aby utrzymać spokój i pewność siebie zawodników Mistrza Liiga. Należy oddać szacunek bramkarzowi Christianowi Heljanko, który zachował SO przy 20 strzałach celnych przeciwników i był jednym z lepszych zawodników na tafli. Nie ma jednak zbyt wielu czasu na odpoczynek, ponieważ kolejne wyzwania przed gospodarzami. Już dzisiaj ekipa z Tampere pragnie zrehabilitować się Pelicans za ostatnie porażki. Czy faworyci tego dokonają?

Klub z Lahti rozgrywa całkiem dobry sezon w Liiga. Na ten moment jest to 3. miejsce, ale jest potencjał, aby zakończyć sezon zasadniczy na jeszcze wyższej pozycji. Przyjezdni do wicelidera tracą 1 oczko i ewentualna wygrana dzisiaj w Tampere pozwoli im przeskoczyć Tapparę. Ostatnie dwie wygrane z wymagającymi przeciwnikami jak TPS Turku, czy też Jukurit dają nadzieję na przedłużenie swojej zwycięskiej passy. Co ciekawe zespół z Lahti w tym sezonie dwukrotnie pokonywał środowych rywali i to dosyć pewnie. Formacje specjalne funkcjonują świetnie i gra w PP oraz w PK jest znakiem firmowym gości. Bryluje w nich Lukas Jasek i śmiało można powiedzieć, że Czech to jeden z liderów przyjezdnych. Co dzisiaj pokażą nam gracze Pelicans?

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17:58, 31 January 2023 17:58.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Tappary w lidze zakończyło się zwycięstwem 4:3 z JYP
 • Tappara znajduje się na 2. miejscu w lidze z dorobkiem 68 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 14 zwycięstw i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie Pelicans w lidze zakończyło się zwycięstwem 4:1 z Jukurit
 • Pelicans znajduje się na 3. miejscu w lidze z dorobkiem 67 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 9 zwycięstw i 9 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Pelicans 4:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na tafli Tappary, zakończyły się 4 zwycięstwami gospodarzy i 1 wygraną gości

Co obstawiać?

Europejskie zespoły nie potrafią grać back-to-back i wielokrotnie to wykorzystywałem, grając przeciwko drużynom, które dzień wcześniej pojawiały się na tafli. Wierzę, że Pelicans staną na wysokości zadania i do AKO zaproponuję punkt Lukasa Jaska. Tappara wyraźnie leży klubowi z Lahti w tej kampanii i w dwóch bezpośrednich starciach udało się dwa razy sięgnąć po komplet punktów. Być może u gospodarzy dojdzie do zmiany goalie i Vilho Heikkinen zastąpi Christian Heljanko, bo ten drugi sporo napracował się przy wczorajszym meczu z Zug. Mam nadzieję, że skuteczność po stronie Pelicans będzie na wysokim poziomie i Lukas Jasek oraz jego koledzy popiszą się kolejnym świetnym występem. Czech jest liderem swojej ekipy i na lodzie spędza średnio 22 minuty. Sporo jak na napastnika, ale występuje on w formacjach specjalnych jak PP, czy też PK. Zawodnik ten punktował dwukrotnie w spotkaniach przeciwko Tappara w tej kampanii. Uważam, że ponownie zapisze się do protokołu sędziowskiego, bo jest w formie. Sprawdź kod promocyjny w Fortunie!

Lukas Jasek powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

Grupa Hokej

Frydek-Mistek – Poruba: typy i kursy bukmacherskie (11.01.2023)

Czas na wizytę w Czechach, gdzie na zapleczu tamtejszej ekstraklasy dojdzie do rywalizacji Frydek-Mistek z Porubą. Gospodarze wreszcie się przełamali, pokonując dwa dni temu outsidera Sumperk. Jedną z głównych postaci był wtedy Alan Łyszczarczyk, który niedawno wrócić po kontuzji twarzy, odniesionej w meczu reprezentacyjnym z Ukrainą. Niestety był to zarazem negatywny i pozytywny bohater, ponieważ Polak prowokował swoich rywali i niejako wymusił na nim faul, który zakończył się karą mniejszą dla przeciwnika. Co ciekawe nasz rodak za chwilę wykorzystał sytuację w PP i zaliczył gola. Jeszcze wcześniej nie trafił rzutu karnego, ale później przyczynił się do bramki na 4:2 przy grze 4 vs 4. Alan wyraźnie odżył i taki dobry występ był potrzebny zarówno jemu, jak i drużynie. Wydaje się, że za chwilę Łyszczarczyk otrzyma ponownie szansę w barwach Mistrza Extraligi, a więc Ocelari Trzyniec.

Zanim to się stanie, to czas zmierzyć się z liderem Chance Ligi. Poruba to drużyna, która przez praktycznie cały sezon spisuje się świetnie. Przyjezdnym rzadko kiedy zdarza się długa seria z porażkami. Udało się wreszcie przełamać w rywalizacji z najgorszym zespołem w stawce, chociaż były kłopoty, szczególnie po pierwszej tercji. Trzecia część zdecydowała o wygranej i to lider mógł cieszyć się z upragnionego kompletu punktów. Poruba postara się na tafli we Frydek-Mistek pokusić o oczka. Czy goście pójdą za ciosem?

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17:58, 31 January 2023 17:58.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Frydek-Mistek w lidze zakończyło się zwycięstwem 4:2 z Sumperk
 • Frydek-Mistek znajduje się na 9. miejscu w lidze z dorobkiem 50 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 9 zwycięstw i 9 porażek
 • Ostatnie spotkanie Poruby w lidze zakończyło się zwycięstwem 4:2 z Pardubice B
 • Poruba znajduje się na 1. miejscu w lidze z dorobkiem 69 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 11 zwycięstw i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Poruby 5:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na tafli Frydek-Mistek, zakończyły się 2 zwycięstwami gospodarzy i 3 wygranymi gości

Co obstawiać?

Zastanawiałem się tutaj nad overem goli, ale ponownie zaufam Polakowi i stawiam na punkt Alana Łyszczarczyka. Jest to kluczowy gracz w układance Frydek-Mistek i Polak po kontuzji wraca do regularnych występów. Jak pokazała ostatnia rywalizacja z Sumperk znajduje się w dobrej formie i wierzę, że w tę środę stanie na wysokości zadania. Za dwa dni Ocelari będzie mierzyć się z Kometą Brno i warto ponownie dać argumenty, aby móc wystąpić w tym spotkaniu. Nasz rodak występuje w formacjach specjalnych, jak PP, PK, czy nawet w grze 4 vs 4 i liczę, że jego motywacja pozwoli cieszyć się z kolejnego gola lub asysty. Co ciekawe Frydek-Mistek mierzył się w tej kampanii z Porubą i nasz bohater zaliczył na wyjeździe trafienie oraz kluczowe podanie. Oby teraz było podobnie! Skorzystaj z bonusów w Fortunie!

Alan Łyszczarczyk powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

11.01. Hokej Fortuna

fot. Pressfocus

100 zł + 200 zł + 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł freebety (20 zł BEZ depozytu zaraz po rejestracji)

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze