W hali Globus LUK Lublin podejmie drużynę Projektu Warszawa. Zdecydowanym faworytem są przyjezdni, ale nie równa się to z tym, że czeka nas nudne sobotnie popołudnie w PlusLidze. Jaki jest mój typ na to spotkanie? O tym więcej napiszę za chwilę, a tymczasem dodam, że kupon kreślę w TOTALBET.

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 220 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 220 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

LUK Lublin vs Projekt Warszawa: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (29.01.2022 r.)

Obie drużyny miały okazję się już spotkać w tym roku. Miało to miejsce 19 stycznia, kiedy to rywalizowali w ramach 1/8 finału Pucharu Polski. Wówczas zwycięzcą okazali się warszawianie, którzy wygrali trzy do jednego. Co ciekawe, było to ich drugie starcie i po raz kolejny zakończyło się takim samym rezultatem.

LUK Lublin – bilans: 6-11

LUK zajmuje (stan na wieczór 28.01, po piątkowych meczach PlusLigi) dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. Do tej pory uzyskali siedemnaście oczek w siedemnastu startach. Wygrywali sześciokrotnie, a ostatni raz miało to miejsce 10 stycznia, kiedy to do jednego ograli Ślepsk Malow Suwałki. Później takim samym rozmiarem ulegali ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle i GKS-owi Katowice. Interesujące jest, że odliczając dwa sety (pierwszy w pierwszym wspomnianym meczu i drugi w drugim) za każdym razem oba zespoły zdobywały co najmniej dwadzieścia oczek w każdej partii. Pokazuje to, że drużyna z Lublina toczy w ostatnim czasie wyrównane pojedynki i to z rywalami z różnych „półek”. Do wspomnianego tematu odniósł się Igor Gniecki, który w wywiadzie udzielonemu kanałowi youtub’owemu LUK Lublin TV powiedział: „Podjęliśmy rękawicę. Szkoda, że nie wyszła nam końcówka czwartego seta. W naszych szeregach pojawiła się dekoncentracja, przez co niestety uciekły nam jakiekolwiek punkty w tym spotkaniu”. I właśnie hasło „koncentracja” jest kluczowe, kiedy rozpatrujemy grę LUK-u. Potrafią grać albo ospale, albo wyprowadzać doskonałe ataki i kontrolować dane partie. Kiedy pojawia się niższy stopień skupienia, wówczas popełniają liczne, proste błędy. Natomiast nie sposób powiedzieć, który set „na pewno stracą”, a który „są w stanie wygrać”.

Projekt Warszawa – bilans: 10-5

Siatkarze Projektu przystąpią do tego meczu po porażce w Lidze Mistrzów. We wtorek przegrali z Ziraatem Bankasi Ankarą do jednego, ale co gorsze – nie zachwycili na parkiecie. Utrudniona podróż do Turcji mogła przełożyć się na gorszą dyspozycję, ale należy zaznaczyć, że rywale górowali nad nimi niemal w każdym elemencie gry. Najgorzej szło im w polu zagrywki, a także w tzw. punktowym bloku. Wspomniana formacja jest jedną z większych bolączek trenera Projektu, ponieważ przedwcześnie w ostatnim spotkaniu parkiet opuścił Piotr Nowakowski, u którego pojawiły się problemy z plecami. Jedynie pozytywnie wyróżnił się przyjmujący Mateusz Janikowski, który w trzecim secie zastąpił Igora Grobelnego, któremu nie za wiele wychodziło w trakcie meczu. Jednak kiedy mówi się już o Projekcie w PlusLidze, to należy zauważyć, że w styczniu jeszcze nie zwyciężyli. Najpierw po tie-breaku ulegli Czarnym Radom, a później do jednego ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. Te wyniki spowodowały, że spadli na piąte miejsce i do liderów z Kędzierzyna mają już stratę wynoszącą siedemnaście oczek. Mimo wszystko będą zdecydowanymi faworytami tego starcia, co pokazują kursy bukmacherskie. Bukmacherzy TOTALBET wycenili triumf Projektu na 1.20, a LUK-u Lublin aż na 4.50.

Totalbet
1.65
W tym meczu rozegrane zostaną więcej niż 3 sety - TAK

Dlatego też, patrząc na dyspozycję obu zespołów, a także historię ich starć, stawiam na to, że ponownie w tym zestawieniu będziemy świadkami rozegranych ponad trzech setów, by wyłonić zwycięzcę. Na to zdarzenie bukmacherzy TOTALBET przygotowali kurs na poziomie 1.65. Dziś stawiam wyłącznie jeden typ, gdyż drugi sobotni mecz, który miał być ligowym klasykiem (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs PGE Skra Bełchatów), został odwołany z racji wykrycia zakażeń w drużynie z Kędzierzyna. Jeżeli ktoś chciałby obstawić nieco bardziej ryzykowne zestawienie, powinien rozważyć to, ile padnie punktów w pierwszym secie. Jeśli chce się postawić np. na to, że padnie poniżej 45.5 punktu, to powinno się rozważyć kurs 1.80; a jeśli ponad tego wyniku, to spojrzeć na cenę 1.87.

Na zakończenie tekstu zachęcam Cię do zajrzenia do naszego kodu promocyjnego u tego bukmachera. A także do sprawdzenia mych pozostałych tekstów związanych z siatkarskimi meczami, które zazwyczaj kojarzą starć PlusLigi.

fot. Adam Starszyński/PressFocus

Propozycja kuponu:

Totalbet - 29.01.22 r.
Totalbet – obstawienie jednego meczu z 29.01.22 r.
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze