Zapewne oczy wielu z Was zwrócone są dzisiaj w kierunku Burundi i grającej tam nadal Primus League. Moje również! Mam nadzieję, iż dziś nic nie pokrzyżyje planów tamtejszym piłkarzom i wybiegną oni na boisko. W planach są 3 spotkania, ale ja przeanalizuję dla Was 2 z nich. Mianowicie na celownik obrałem starcie Vitalo z Le Messagerem Ngozi, które wystartuje o 13:30 oraz mecz Kayanzy United z Flambeau Du Centrem, który rozpocznie się o 15:00. Jakie typy wybrałem dla Was na te spotkania? Przekonajcie się sami! 

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:
1200 PLN od depozytu +150 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

Vitalo vs Le Messager Ngozi

Gospodarze dzisiejszego starcia są aktualnie 4 zespołem tegorocznych rozgrywek Primus Leage. Z kolei w zeszłym seoznie udało im się wdrapać na podium i zakończyć zmagania na 3 lokacie. Vitalo to dobry i zawsze groźny zespół. Na 6 kolejek do końca tracą oni zaledwie 1 oczko do 3-ego Aigle Noir, ale mają także tylko 1 punkt przewagi nad 2 drużynami, które plasują się tuż za ich plecami. Jak dotąd skompletowali oni 40 punktów, zwyciężając 11 razy, 8 razy remisując, a 7 razy przegrywając. Zdobyli przy tym 35 bramek i stracili 27. Nie jest to zatem szczególnie wyróżniający się bilans na tle zespołów z reszty stawki. Ponadto od 3 kolejek nie potrafią oni pokonać przeciwnika. Ostatnie 2 rundy spotkań to 2 porażki, a na ostatnie 5 spotkań wygrali ledwie 1. Choć należy wspomnieć o tym, iż na przełomie stycznia i lutego wygrali 4 starcia z rzędu i nie dali się pokonać rywalom w 5 potyczkach. Viatalo pod względem meczów domowych zajmuje 6 miejsce w tabeli z 6 zwycięstwami, 3 remisami i 3 porażkami.

Jeśli chodzi o Le Messager Ngozi to są oni aktualnym liderem Primus League i faworytem do jej wygrania. Mają 3 punkty przewagi nad wiceliderem, czyli Musongati, a już od 10 kolejek są niepokonani w ligowych rozgrywkach. Ponad połowa, a dokładnie 6 z nich zakończyło się zwycięstwami. Dowodzi to o ich bardzo dobrej formie. Od startu tegorocznych zmagań Le Messager tylko 2 razy zaznało goryczy porażki. Poza tym 15 razy pokonywali swoich przeciwników, a 9 razy dzielili się punktami. Jako 1 z 2 drużyn w stawce przekroczyli barierę 40 bramek strzelonych i stracili przy tym zaledwie 15, co czyni ich defensywę najtrudniejszą do pokonania. Warto podkreślić, że w bieżącej kampanii na wyjeździe przegrali ledwie 1 raz i są zespołem, który najlepiej radzi sobie w delegacjach. Mają najwięcej, bo 21 trafień zdobytych na terenie rywalia i jako jedyni w stawce pozwolili swoim rywalom na wbicie mniej niż 10 goli, a dokładnie 7 bramek w starciach wyjazdowych.

Obie ekipy spotkały się ze sobą już w tym sezonie i górą przed własną publicznością było Le Messager Ngozi. Gospodarze wygrali to starcie 2:1. Natomiast jeśli chodzi o bilans bezpośredni tych drużyn, to od 2012 roku mierzyły się one 15 razy. 8-krotnie zwyciężało Vitalo, 6 Le Messager Ngozi, a tylko 1 raz padł remis. Bilans bramowy to 15 do 12 goli na korzyść Vitalo. Należy zaznaczyć, że na 7 potyczek na własnym obieckie Vitalo 4 razy wygrywało, 1 raz remisowało, a 2-ktornie udało się tryumfować gościom.

Co obstawić?

W związku z tym, że średnia bramek w meczach domowych Vitalo wynosi 1,91, a średnia goli w spotkaniach na wyjździe Le Messager Ngozi to 2,15 szukam swojego typu w bramkach. Wynik nie jest tak prostą sprawą do przewidzenia. Vitlalo udowodniło całkiem niedawno, że przed własną publicznością potrafi pokonać nawet najgroźniejszych rywali, o czym przekonał się wicelider, czyli Musongati. Komplet punktów na ich obiekcie zostawał także wtedy, kiedy przyjeżdżały inne ekipy z czołówki, takie jak Atletico Olympic czy Flambeau du Centre. Średnia bramek w ich bezpośrednich potyczkach wynosi 1,86, a na obiekcie dzisiejszej rywalizacji 1,57. Zatem nie spodziewam się tu zbyt wielu trafień i typuję… nieparzystą liczbę goli. Tak tak, może dla Was wydawać się to dziwnie, ale jeszcze bardziej niż under 2,5 wierzę, w ten wariant. Tylko 3 razy na 15 potyczek w meczach tych zespołów mieliśmy parzystą liczbę trafień. Można tu się spodziewć, że under 2,5 się powiedzie, ale mam przeczucie, iż czeka nas jakieś 1:0 albo 2:1 dla którejś z ekip. Oba warianty są nieparzyste, dlatego nieparzysta liczba bramek jest moim wyborem.

Mój typ: nieparzysta liczba bramek

Kurs: 1,90 

 

Kayanza vs Flambeau de Centre

Drużyna Kayanzy plasuje się na ten moment na 11 pozycji w tabeli. Zespół ten nie może tego sezonu zaliczyć do nadzwyczaj udanych. W zeszłorocznej kampanii zajęli oni 12 miejsce, zatem nie można stwierdzić, iż poczynili oni jakiś progres. Jakby tego było mało, mają oni zaledwie 3 punkty przewagi nad strefą spadkową i na 6 kolejek do końca muszą się mieć na baczności. Niestety ostatnie mecze nie napawają optymizmem. W minionych 3 kolejkach ekipa Kayanzy odniosła 2 porażki i raz zremisowała. Należy zaznaczyć, iż rywale z którymi się mierzyli, prezentują podobny poziom i mają podobny bilans punktowy. Zatem byli jak najbardziej w zasięgu Kayanzy. Zespół ten ma ujemny bilnas bramkowy (-2), wygrał on 8 spotkań, 8 zremisował i 10 przegrał. Natomiast jeśli chodzi o mecze przed własną publicznością, to są oni pod tym względem 8 zespołem w lidze, dzięki 6 zwycięstwom oraz 3 remisom i porażkom.

Jeśli chodzi o ekipę Flambeau de Centre to ich dyspozycja w ostatnim czasie wygląda tragicznie. Poprzedni sezon zakończyli na 9 pozycji i niewykluczone, że i w tym będzie podobnie. Gdyby mieli oni kilka punktów mniej, to uznawałbym ich za kandydata do spadku, ale raczej dzięki zapasowi 11 oczek powinni się wybronić. Już od 7 spotkań nie potrafią pokonać rywala. Jakby tego było mało, 4 z nich zakończyły się porażkami. Szczęśliwie dla nich, że ten kryzys przyszedł na tym etapie sezonu, bo być może uda im się z tej opresji wykaraskać. Na razie zajmują wysokie 5 miejsce i legitymują się całkiem niezłym bilansem. 11 zwycięstw, 7 remisów, 8 porażek i 35 goli zdobytych oraz 36 straconych. Z kolei jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, to są oni pod tym względem 10 drużyną stawki. Odnieśli oni w delegacjach 5 zwycięstw, zanotowali 2 remisy i doznali 7 porażek.

Historia bezpośrednich starć tych zespołów jest stosunkowo krótka. Mierzyły się one ze sobą raptem 3 razy i za każdym razem mieliśmy inne rozstrzygnięcie. Najpierw Kayanza wygrała na wyjeździe 2:1, później padł remis 1:1, a w ostatnim starciu tryumfatorem było Flabeau de Centre, które zwyciężyło aż 3:1. Jak widzicie potyczki tych zespołów są gwarancją bramek, a średnia goli na mecz w tej rywalizacji wynosi 3,0.

Co obstawić?

Jedno jest pewne – w tym meczu na pewno zobaczymy bramki. Faworytem wydają się być gospodarze, ale kto wie, czy goście nie nawrócą się nagle na dobrą formę. Tak ja wspominałem spotkania tych zespołów są gwarancją bramek. Ja w to wierzę i mam nadzieję, iż dziś będzie podobnie. Średnia goli w meczach domowych Kayanzy wynosi 2,25, natomiast Fabeau de Centre w starciach wyjazdowych 3,14. Obie liczby są dosyć wysokie i wskazują, że over 2,5 bramki jest jak najbardziej w zasięgu.

Mój typ: w meczu będzie powyżej 2,5 bramki

Kurs: 2,0 

Zasady promocji:

1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/stsbezryzyka
2. Zakładasz konto z kodem: ZAGRANIE
3. Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 150 PLN
zwrotu (minus podatek).
4. Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
5. Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
6. Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
7. Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
8. Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
9. Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

 

Kupon Primus League

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!