fot. Xinhua
Niedziela to dzień, w którym poznamy zwycięzcę turnieju Shoot-Out, ale o godzinie 14 będziemy mieli jeszcze w grze aż 32 zawodników. Popołudnie będzie stało pod znakiem wielu losowań kolejnych faz, zwycięzca zagra dziś aż pięć spotkań, czyli pięć frejmów. Dziś stawiamy na azjatycką reprezentację, która powinna być w gronie faworytów do gry o najwyższą stawkę. Gramy w PZBuk AKO 4,53 na mecze trzeciej rundy! 

Załóż konto z kodem: 700PLN, aby otrzymać:

500 PLN bez ryzyka i 200 PLN w sklepie gracza

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 PLN zakład bez ryzyka + 200 PLN w sklepie

standardowa oferta 500 pln. z naszym kodem: 700 pln

Kod rejestracyjny
700PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 500 zł

PUNKTY W SKLEPIE: 20000 (bonus od depozytu 200 zł lub darmowy zakład 10 zł)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Noppon Saengkham vs Ken Doherty (14:15)

Jeden z trzech zawodników z Tajlandii, którzy wystartowali i wciąż są w grze o laury. Naprzeciw Nopponowi stanie mistrz świata z 1997 roku. Irlandczyk nie ma najlepszego bilansu w spotkaniach z Tajem. Cztery spotkania zakończyły się trzema zwycięstwami 41. snookerzysty światowego rankingu. Dwa z nich to wygrane 6-0! Trzeba przyznać, że lata świetności Doherty ma za sobą, a na potwierdzenie tych słów możemy zobaczyć, że ostatni raz w Crucible zagrał w 2014 roku, a musiał przebijać się wtedy przez kwalifikacje, czego nie musiał robić do 2008 roku. Shoot-Out to nie jest format skrojony pod Irlandczyka – zawodnicy z jego pokolenia nie grają aż tak dynamicznie jak młodzież, choć znajdą się wyjątki w obu gupach. Noppon już osiągnął swój najlepszy wynik w historii występów w tych zawodach, ale co ważne do odnotowania – jest to zawodnik stale pnący się w górę rankingu. Doherty najdalej w Shoot-Oucie zaszedł w pierwszej edycji – w 1990 roku, a wyrównał to osiągnięcie w 2017 roku. Dziś liczę na zwycięstwo Azjaty.

Nasz typ: Noppon Saengkham wygra mecz

Kurs: 1,64

Haydon Pinhey vs Lyu Haotian (14:45)

Pihney, który jest jednym z sześciu amatorów, którzy awansowali do trzeciej rundy. To turniej, który daje szanse właśnie takim zawodnikom – to jest jedna partia, 10 minut, ludzie decydują się na zagrania, których w regularnym snookerze by się nie zdecydowali. Pinhey nie zagrałby w tym turnieju, gdyby nie wycofał się Cifan Zhen. Dzięki nieobecności Chińczyka 24-latek wykorzystał swoją szansę. Lyu bardzo pewnie wygrał swoje spotkania – w pierwszym wbił 55 punktów w jednym podejściu, a w drugim mimo wyniku 23-6 miał wszystko pod kontrolą. Myślę, że tutaj jednak doświadczenie Chińczyka w Tourze i format będzie przemawiać na jego korzyść. Haotian grał w zeszłym roku w półfinale i z pewnością trzeba myśleć o nim jako kandydacie do gry późnym wieczorem w decydujących fazach.

Nasz typ: Lyu Haotian wygra mecz

Kurs: 1,42

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Hamim Hussain vs Thepchaiya Un-Nooh (15:00)

Po raz kolejny zestawiamy amatora z profesjonalistą. O Un-Noohu napisałem już w ten weekend sporo, bo ani razu nie zawiódł nas w Shoot-Oucie 2021. Hussain jako debiutant może przypisać sobie już jeden rekord turnieju. W meczu pierwszej rundy zobaczyliśmy najmniejszą liczbę punktów w meczu – tylko 16, a młody Anglik wygrał z Peterem Linesem 9-7. Druga runda to pokonanie Duane’a Jonesa, ale trzecie spotkanie to już wejście na zdecydowanie wyższą półkę. Do stołu podejdzie rozstawiony z dziewiątką Un-Nooh – zwycięzca sprzed dwóch lat – jeden z faworytów do wygranej w tej edycji. Skala różnic jest ogromna i wielką sensacją byłoby odpadnięcie tajskiego snookerzysty na tym etapie.

Nasz typ: Thepchaiya Un-Nooh wygra mecz

Kurs: 1,28

Ian Martin vs Sunny Akani (15:30)

Drugie zestawienie Anglk-amator kontra Taj-zawodowiec. Ian Martin wiele może zawdzięczać Andy’emu Hicksowi, który w zasadzie podarował mu wczoraj zwycięstwo. Martin ma już pewne co najmniej 1000 funtów za dotarcie do tej fazy turnieju, ale dwa poprzednie mecze to spotkania z amatorem i 61. zawodnikiem świata, a dziś stanie naprzeciw niemu jeszcze wyżej rozstawiony snookerzysta, w dodatku ćwierćfinalista z 2018 roku, który lubi ten format – najgorszy występ to 2. runda w debiucie. W tym roku już w pierwszej rundzie trafił na czarnego konia – Dominica Dale’a, który także jest zawodnikiem skrojonym pod ten format. Udało mu się go pokonać, a w drugiej rundzie wygrał z Astleyem. Wczoraj Sunny nas nie zawiódł, sądzę że i dziś mając naprzeciw amatora powinien awansować do wieczornej sesji.

Nasz typ: Sunny Akani wygra mecz

Kurs: 1,52

shootoutfinal Dziś decyduję się na grę wszystkich czterech spotkań na jednym kuponie. Łączne zestawienie typów da nam AKO 4,53. To przy wkładzie 100 PLN i ewentualnej wygranej da nam zwrot blisko czterokrotny, bo 399 PLN. Gramy dziś w PZBuk, a jeśli nie znacie dobrze tego bukmachera, to jego recencję możecie przeczytać TUTAJ. Dziś po zakończeniu każdej rundy odbędą się losowania kolejnych, dlatego typy mamy dziś jedynie na pierwszą sesję dnia. Wieczorem zasiadamy na kanapach i delektujemy się najbardziej efektowną formą snookera.