Dzisiaj kolejny dzień z dartem na światowych ekranach. Przed nami trzeci dzień, drugiej fazy Premier League z najlepszymi zawodnikami świata w drabince. Ostatnio proponowałem Wam typy z World Matchplay na naszej facebookowej grupie i jak się okazało wypadło to całkiem nieźle! 6/7 trafień i pudło dopiero w przypadku spotkania finałowego, brzmi całkiem dobrze! Dzisiaj zaatakujemy singla na podwojenie i zobaczymy czy to dobra strategia na tak zapełniony dartersko grafik.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2331 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 2961PLN

Kod rejestracyjny
2961PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2331 zł
ZAKŁADY BEZ RYZYKA: 600 zł
DARMOWE ZAKŁADY: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Jak wspominałem wcześniej podczas World Matchplay zanotowaliśmy fajny wynik i skuteczność, wiec poniżej zestawienie moich typów z tamtej imprezy:

Nathan Aspinall-Dimitri van den Bergh -> powyżej 8,5 180 tek ✅
Gary Anderson-James Wade -> Gary +5.5 180 tek ✅
Dimitri van den Bergh-Joe Cullen -> zwycięstwo van den Bergha ✅
Peter Wright-Glen Durrant -> Wright + 7.5 180 tek ✅
Krzysztof Ratajski- Michael Smith -> zwycięstwo Smitha ✅
Simon Whitlock-Gary Anderson -> -3,5 lega dla Garego ✅ Zwycięzca turnieju- Gary Anderson –

Jak to teraz wygląda?

Jednak tamtą imprezę zostawiamy już z tyłu głowy i tym razem postaram się o powtórzenie tamtej skuteczności podczas Premier League, które w tym roku z powodu pandemia rozgrywane jest w innej formie niż przyzwyczaiło. Darterska Pierwsza Liga z reguły rozgrywana jest w dwóch rundach, co tydzień w czwartek, jednak w tym roku ze względu na utrudnienia w rozgrywaniu zawodów i ze względu na bezpieczeństwo zawodników, zawody w zaplanowanych terminach nie mogły się odbyć co spowodowało namnożenie się nie rozegranych imprez, a co za tym idzie konieczność ich skoncentrowania w jak najkrótszym czasie, bo przecież w grę wchodzą duże pieniądze, jak i rankingi. Stąd tegoroczna edycja, począwszy od siódmej kolejki zaplanowana jest na dzień po dniu, aż do trzeciego września! W tej sytuacji mamy do czynienia z niespotykaną w świecie darta sytuacją rywalizacji ósemki najlepszych zawodników świata między sobą, dzień po dniu.

Sytuacja w tabeli:

Pierwszą rundę zostawiamy już z tyłu głowy i skupiamy się już na rywalizacji bez Roba Crossa, który pożegnał się z rywalizacją po pierwszej rundzie! Dzisiaj wieczorem rozegrana zostanie trzecia kolejka, czy jak kto woli „trzecia noc” drugiej rundy. Po dwóch pierwszych wieczorach tabela Pierwszej Ligi prezentuje się następująco:

 1. Durrant P 11 W 7 D 3 L 1 LegD +22 Pts 17
 2. Aspinall P 11 W 6 D 1 L 4 LegD +5 Pts 13
 3. Anderson P 11 W 5 D 3 L 3 LegD +3 Pts 13
 4. Wright P 11 W 5 D 2 L 4 LegD +5 Pts 12
 5. Van Gerwen P 11 W 6 D 0 L 5 LegD +4 Pts 12
 6. Price P 11 W 4 D 3 L 4 LegD +10 Pts 11
 7. Smith P 11 W 5 D 1 L 5 LegD +5 Pts 11
 8. Gurney P 11 W 3 D 2 L 6 LegD -11 Pts 8
 9. Cross P 9 W 1 D 3 L 5 LegD -14 Pts 5*

Jak widać nadal dość niespodziewanie, biorąc pod uwagę jakość zawodników na czele tabeli z dość sporą przewagą znajduje się Glenn Durrant, czyli popularny Duzza. Grono top cztery, czyli uczestników późniejszych play-offów uzupełniają Aspinall, Anderson i Wright, jednak tutaj różnice mamy zaledwie punktowe, jedynie Daryl Gurney ma już dość sporą stratę, która jest praktycznie nie możliwa do odrobienia. Z rzeczy wartych odnotowania, mamy „nine-dartera” w wykonaniu tegorocznego mistrza Świata, czyli Petera Wrighta w spotkaniu z Gurneyem.

 

Nathan Aspinall- Gary Anderson

Już o planowanej 20:10 do tarczy podejdą sąsiadujący sobie w tabeli Aspinall i Anderson, do tej pory obydwaj zdobyli po trzynaście punktów i dla obu to spotkanie może okazać się kluczem do udziału w play-offach, kto zatem moim zdaniem wygra to spotkanie i kto jest w lepszej dyspozycji? Zerknijmy na ich ostatnie spotkania i statystyki.

Nathan na starcie tego maratonu dość wyraźnie, ale bez wielkich statystyk pokonał Gerwyna Pricea, ze średnia bliska 98 punktom w trzech rzutach, a także skuteczności 55% na doublach. następnie uległ Gurneyowi rzucając dobrze, ale słąbo kończąc przy średniej 35%. Pierwszą rundę zakończył ponownie zwycięstwem, tym razem nad Smithem, ze średnią 103 punkty i średnią zakończeń 58%. Do fazy drugiej turnieju wszedł mimo klasy rywala, po prostu marnie. Zaledwie 6/22 trafionych doubli w spotkaniu z Gerrwenem to przysłowiowy strzał w kolano i mimo marnej formy Holendra w ostatnim czasie nie ma możliwości wygrania takiego spotkania. Wczoraj ponownie słaby występ w tym aspekcie z Michelem Smithem, 8/33 i aż 3 oddane serwisy to słaby wynik Aspinalla i brak pewności w końcowych fazach legów.

O Garym krótko, w ostatnich pięciu spotkaniach zaledwie dwa razy zszedł poniżej 100 punktów średniej, notuje niezłe statystyki na 180tkach i doublach, może oprócz spotkania z Gerwynem 1-7. Co cieszy mnie i jego kibiców, widzimy w końcu bardzo dobrego Garego i jeśli nie spali się jak w finale World Matchplay, powinien walczyć o triumf w Premier League. Dlaczeggo tutaj stawiam na Szkota? Popatrzmy na statystyki doubli Aspinalla, czyli elementu najistotniejszego w darcie i uzyskamy odpowiedź! Moim zdaniem dzisiaj zobaczymy zacięty mecz, ale w końcówkach partii na swoją korzyść szalę zwycięstwa przechyli własnie Gary! Powodzenia!

Typ: Gary Anderson wygra spotkanie

Kurs: 2,47

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

 1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
 2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
 3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
 4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
 5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

typy betfan

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!