Nie musieliśmy długo czekać od mistrzostwa świata Ronniego O’Sullivana aby znów móc podziwiać najlepszych snookerzystów świata przy stołach. Przerwa była wyjątkowo krótka, a zawodnicy i kibice nie zdążyli się stęsknić za zielonym suknem. Na dziś proponujemy Wam dubla w wyrównanych naszym zdaniem meczach. Do wyjęcia 277 PLN w forBET!

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Druga odsłona European Masters w tym roku

Wczoraj ruszył pierwszy rankingowy turniej – European Masters, a w nim dwóch Polaków. Kacper Filipiak uległ Peterowi Linesowi, a Antek Kowalski sprawił niespodziankę i pokonał Seana Maddocksa, czym zrewanżował mu się za porażkę w Mistrzostwach Europy. Turniej z powodu koronawirusa odbywa się w Milton Keynes, które to miasto stało się niejako bazą snookerzystów – tam odbywało się i odbywać będzie wiele turniejów po pandemii, aż do UK Championship, które planowane jest tradycyjnie w Yorku. W Marshall Arenie Barry Hearn, znany także jako włodarz darta i promotor bokserski, stworzył popularną “bańkę” i zawodnicy będą grali w bardziej kameralnym otoczeniu, niż do tej pory miało to miejsce. To szansa dla teoretycznie słabszych zawodników, którym odejdzie w meczu presja trybun. Snookerzyści zagrają w tym turnieju po raz drugi w tym roku, a to za sprawą wspomnianego koronawirusa. Ten pomieszał szyki organizatorom, turnieje w Chinach zostały odwołane, więc trzeba było nieco skorygować kalendarz na ten sezon. W poprzednim sezonie grano w styczniu w Dornbirn w Austrii, a w finale Neil Robertson pokonał Zhou Yuelonga aż 9:0. Najwyższego brejka tych zawodów wbił Thepchaiya Un-Nooh – 146 oczek. Pula nagród pozostała bez zmian i do zwycięzcy trafi czek na 80 tysięcy funtów. Tyle tytułem wstępu, zarysowania kontekstu – a co dziś gramy?

zagranie

Ali Carter vs Luca Brecel

Dwójka utytułowanych zawodników, którzy są znani już nie tylko snookerowym ekspertom. Carter w Tourze jest już od 24 lat, a Belg rozpoczął 10. sezon jako zawodowiec, mimo że ma dopiero 25 lat! Panowie spotykali się do tej pory pięciokrotnie i większość tych pojedynków Anglik rozstrzygnął na swoją korzyść. Dopiero ostatni, w ramach Championship League w 2019 roku wygrał Luca Brecel 3:1. Cztery mecze, które wygrał Carter grano do 4 wygranych frejmów i padały wyniki: 4:2, 4:1, 4:3, 4:1. Brecel jednak stawiał w nich opór, bo wyniki punktowe już nie są aż tak zróżnicowane. Brecel aktualnie znajduje się na 38. miejscu w rankingu, choć miał okres, gdzie był 11 i wydawało się, że będzie należeć do ścisłej czołówki. Carter od wielu lat kręci się w okolicy TOP16, które gwarantuje grę w Masters oraz grę w Mistrzostwach Świata bez kwalifikacji. Teoretycznie Carter jest faworytem, jednak warto pamiętać, że Brecel przez wielu ekspertów był uznawany za jeden z większych talentów snookera parę lat temu. Znajduje się na 53. miejscu na liście zawodników z największą liczbą brejków stupunktowych w historii. Poprzedni sezon nie był dla niego najlepszy – nie dotarł do ćwierćfinału żadnych rozgrywek, ale przed nieco ponad rokiem był w półfinale China Open, a w sezonie 17/18 wygrał China Championship i był w półfinale Champion of Champions. 

 

W pierwszej rundzie bieżącego turnieju pokonał Stevena Hallwortha aż 5:0. Ali Carter pokonał Rorego McLeoda 5:2. Carter pozwolił wbić rywalowi jedynie 81 punktów mniej niż on sam, a Brecel nie pozostawił złudzeń swojemu przeciwnikowi dając mu jedynie 130 punktów. Myślę, że dziś ujrzymy jedno z bardziej zaciętych spotkań między Belgiem i Anglikiem, dlatego typuję powyżej 7,5 frejma w meczu, co oznacza, że typuję zwycięstwo 5:3 lub 5:4 któregoś z nich.

 

Nasz typ: Powyżej 7,5 frejma w meczu

Kurs: 1.77

 

Matthew Selt vs Jamie Clarke

W tym pojedynku idziemy tym samym tropem – też czuję zacięty bój. I choć bilans head to head nie przemawia za zaciętym meczem (3 mecze wygrane przez Selta: 5:2, 4:2, 5:0), tak ostatnia forma Jamiego Clarka już bardziej. Pamiętamy jego udany występ podczas Mistrzostw Świata, gdzie dotarł do drugiej rundy po wygranej z Markiem Allenem. Co więcej – w meczu z późniejszym półfinalistą – Anthonym McGillem wygrywal 12:11, żeby ostatecznie przegrać 12:13. Ten wynik pozwolił “uciec” z Q Schoola Walijczykowi, bo zapewnił sobie byt w Tourze na kolejny sezon. Matt Selt nie będzie wspominać światowego czempionatu najlepiej, bo został rozbity przez Kurta Maflina aż 10:1 w pierwszej rundzie zmagań. Bukmacherzy chyba nie doceniają do końca talentu Clarke’a, bo widzą w nim underdoga, jednak nieznacznego (1,76-1,99). Myślę, że to właśnie Jamie będzie tutaj miał większe szanse na zwycięstwo, choć nie będzie ono należało do najłatwiejszych. Tutaj także obieram linię powyżej 7,5 frejma, bo nie wierzę w dominację któregoś z tej dwójki. A jeżeli ktoś by mierzył w dodatni handicap na korzyść Jamiego Clarke’a – również polecam. Wysoki ranking Selta oparty jest o zwycięstwo w Riga Masters, które pozwoliło mu wystąpić w Champion of Champions, a także ćwierćfinał German Masters i 3. rundę wysoko płatnego China Championship. Pozostałe turnieje Anglik kończył w większości na 1. lub 2. rundzie. 

 

Nasz typ: Powyżej 7,5 frejma w meczu

Kurs: 1,78

ForBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

 

snooker

Dwa zbliżone do siebie kursy na naszym dublu dają nam AKO 3.15. Przy 100 PLN włożonych do puli wyjąć możemy po odjęciu podatku 277 PLN. Oba mecze rozpoczną się nie przed 20:00.

Zaloguj się aby dodawać komentarze