Już dzisiaj o godzinie 19:00 zaczną się zmagania w czwartej rundzie Speedway Euro Championship. Zawodnicy są już po dwóch turniejach, w Toruniu i Bydgoszczy. Trzecia runda, która miała się odbyć w Gnieźnie, została przeniesiona na czwartkowy wieczór. Jak spiszą się zawodnicy ROWu Rybnik na własnym owalu? Czy Madsen ustrzeli hat-tricka zwycięstw w SECu? A może Mistrz Świata, Bartosz Zmarzlik poprawi się w swoim drugim starcie i to on zgarnie pierwsze miejsce? Zapraszam do przeczytania moich przemyśleń. AKO z żużla to zawsze zagadka, gdyż ciężko przewidzieć co może się zdarzyć. Liczymy na trochę szczęścia i dobrą jazdę faworytów.

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 1145PLN, aby otrzymać:

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Speedway Euro Championship

22.07.2020 r. – 19:00

Stadion w Rybniku, przy ulicy Gliwickiej, usłyszy pierwsze, od czterech lat,  SECowe wycie silników. Czwarta runda tego turnieju szykuje się niesamowicie emocjonująco, ze względu na fakt, że do końca całego cyklu pozostały już tylko 3 spotkania. Na czele klasyfikacji jest Leon Madsen, który wygrał jak do tej pory dwa turnieje. Z dorobkiem 26 punktów ma przewagę nad drugimi Robertem Lambertem oraz Nickim Pedersenem, w postaci 2 oczek. Dalej znajduje się Mikkel Michelsen oraz Grigorij Łaguta. Dzisiaj postaramy się wyłapać kurs 4,51 z oferty fortuny.

Bartosz Smektała – Peter Ljung

Pierwsze starcie, jakim przyjdzie nam się emocjonować na naszym kuponie, to polsko-szwedzki pojedynek. Rewelacyjny w tym sezonie Bartosz Smektała, bardzo dobrze spisuje się w roli seniora. W Lesznie wygryzł Jarosława Hampela i nie pozostaje dłużny swojemu klubowi, za daną szansę. W cyklu SEC ma na swoim koncie 18 punktów po dwóch startach. W pierwszej, tegorocznej odsłonie, awansował do finału, gdzie zajął 4 miejsce, a w starciach w Bydgoszczy miał 7 punktów i uplasował się na 9 miejscu. Bartosz miał już okazję jeździć na rybnickim torze w tym sezonie. Zdobył wtedy aż 12 punktów w swoich 5 biegach. Jego forma jest jak najbardziej stabilna i tak jak w klubie z Leszna mogą na niego liczyć, tak my powinniśmy dzisiaj polegać na jego dobrym występie, gdyż Bartek ma jeszcze szanse na podium w całym cyklu SEC. Drugim zawodnikiem, którego będziemy śledzić w tym pojedynku, jest Szwed, Peter Ljung. Jest to 1 ligowy zawodnik, który jeździ w klubie z Tarnowa. Po bardzo dobrym meczu otwarcia zaliczył wpadkę z faworytem do awansu, czyli Apatorem Toruń. Jak do tej pory Ljung zdobył tylko 6 punktów i jest ostatni w tabeli, patrząc na zawodników, którzy mają stałe miejsce w tegorocznym cyklu. Dla mnie Bartek dzisiaj powalczy i spokojnie zdobędzie 7 punktów, a może nawet awansuje do półfinałów.

Bartosz Smektała vs. Peter Ljung

Typ: Smektała lepszy

Kurs: 1.35

Kai Huckenbeck – Andriej Kudriaszow

Starcia kolejnego zawodnika, który zajmuje jedno z ostatnich miejsc w klasyfikacji generalnej cyklu. Mowa o Huckenbecku, który z dorobkiem 6 punktów wyprzedza tylko Petera Ljunga. Kai stabilnie punktuje po 3 punkty na turniej i myślę, że dzisiaj też jest to jego maks, jaki jest w stanie wyciągnąć z tego turnieju. Z kolei Andiej jeździ coraz lepiej. Ostatnio otarł się o półfinały, a jego dyspozycja pokazała, że jest w stanie powalczyć z dużo lepszymi zawodnikami. Kudriaszow ma na swoim koncie już 13 punktów, co daje mu 9 lokatę w klasyfikacji generalnej. Za każdym razem pokonywał swojego rywala w ostatecznym rozrachunku, dlatego dzisiaj też liczymy na jego dobry występ.

Kai Huckenbeck – Andriej Kudriaszow

Typ: Kudriaszow lepszy

Kurs: 1.30

TOP 6 turnieju

Kto dzisiaj pozytywnym akcentem zakończy zmagania w Rybniku? Dla mnie, jeżeli nic oczywiście złego się nie wydarzy, faworytami do zajęcia miejsc od 1 do 6 są zawodnicy: Zmarzlik, Lambert, Łaguta. Zaczynając od polskiego Mistrza Świata, czyli Bartosza, jest to jego drugi występ w cyklu SEC 2020. Pierwszy miał miejsce w 1 rundzie. Zmarzlik awansował do półfinału tych zawodów, jednak jego jazda pozostawiała wiele do życzenia, patrząc na jego zeszłoroczne poczynania. Patrząc na jego występy w Estralidze, możemy wnioskować, że Bartek się rozpędza. Coraz lepiej czuje tor i w poszczególnych meczach, coraz bardziej się dopasowuje do specyfiki owali, na których jeździ. Nie jest to jeszcze to, co każdy od niego oczekuje, ale z pewnością dzisiaj będzie chciał się poprawić za wynik ze swojego pierwszego startu w SEC. Drugim zawodnikiem, którego widzę w TOP6, to Anglik, Robert Lambert. Będzie on jechał na swoim domowym owalu. Jest on jedną z rewelacji tego sezonu. Znakomicie spisuje się w drużynie ROW-u i jest niekwestionowanym liderem tej drużyny. Dzisiaj jego miejsce w TOP6 powinno być tylko formalnością, patrząc na to, z kim będzie miał szansę się zmierzyć. Ostatnim zawodnikiem do starć półfinałowych lub finałowych jest Rosjanin, Grigorij Łaguta. Grisza notuje wzrost swojej formy. Bardzo dobrze odnajduje się na każdym owalu. Do tego doświadczenie, jakie posiada, daje mu przewagę nad niektórymi zawodnikami. Widać w nim głód jazdy na żużlu. Dzisiaj specyfika toru powinna mu pod pasować. Szeroka powinna być uruchomiona już po pierwszej fazie rozgrywek. Dla mnie wszyscy zawodnicy, których wymieniłem i zaproponowałem, mają dobre rozstawienie biegów i pól startowych. Wszyscy w TOP6.

Miejsca 1-6

Bartosz Zmarzlik

Kurs: 1.15

Robert Lambert

Kurs: 1.22

Grigorij Łaguta

Kurs: 1.28

TOP4 turnieju

Lider klasyfikacji generalnej po dwóch turniejach. Mający dwa punkty przewagi nad goniącymi go rywalami. Ma szansę na hat-tricka zwycięstw w edycji SEC. Lider zespołu z Częstochowy. O kim mowa? O Leonie Madsenie. Dzisiaj dostał kolejną szansę na zwycięstwo w następnym turnieju. Leon jeszcze w tym sezonie nie jeździł na rybnickim torze, ale myślę, że będzie mu pasował. W 2017 roku, kiedy po raz ostatni spotkały się drużyny z Rybnika i z Częstochowy, Leon wykręcił wynik na poziomie 11 zdobytych oczek. Nie był on jeszcze aż takim liderem zespołu, ani aż tak docenianym i szybkim zawodnikiem. Dzisiaj szczęście po raz kolejny się do niego uśmiechnęło i może mówić o satysfakcjonującym go rozstawieniu biegów. Nie sądzę, żeby dzisiaj stracił przewagę, jaką ma nad Nickim Pedersenem, ale Robert Lambert jak najbardziej może się do niego zbliżyć. Jego obecność w finale wydaje się być formalnością. Czy tak będzie? Zweryfikuje to owal przy Gliwickiej.

Miejsce 1-4

Leon Madsen

Kurs: 1.30

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Podsumowanie: Smektała win z Ljungiem+Kudriaszow win z Huckenbeckiem+TOP6 – Zmarzlik+Lambert+Łaguta+TOP4 – Madsen+ bonus fortuna AKO6

Kurs: 4.51

Powodzenia 🙂 ! SEC4 22.07