Potężny Jankos leci po pierwsze zwycięstwo w 2021? Gramy o 213 PLN!

typy lol lec 2021

Zdjęcie: Norbert Barczyk / PressFocus

Ten sezon League of Legends European Championship jeszcze się nie rozpoczął, a już zdążył zapewnić kibicom sporo emocji, głównie tych pozytywnych. Rozgrywki zainauguruje starcie G2 Esports z MAD Lions, a później danie główne dla polskich kibiców – rywalizacja Rogue z exceL eSports, czyli mecz polsko-polski. Sprawdziłem ofertę u polskich bukmacherów, a wybrane typy znajdziecie m.in. w aplikacji STS. Zapraszam do lektury!

1200 PLN od depozytu + 230 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN Freebet

Kod promocyjny w STS: ZAGRANIE

STS

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

G2 Esports – MAD Lions

Piątek, 22.01.2021 – 18:00

22 stycznia to dzień, na który czekało wielu fanów League of Legends. To właśnie dzisiaj startuje League of Legends European Championship, czyli najlepsza liga w Europie, a także TOP 3 na świecie. Ponownie do walki o mistrzostwo staną Polacy rozsiani po różnych drużynach, ale co najmniej kilku z nich ma bardzo duże szanse na sięgnięcie po trofeum. Jednym z takich zawodników jest niewątpliwie Jankos, którego G2 Esports ma największe szanse z wszystkich ekip, o czym pisaliśmy już ostatnio. W końcu to bezsprzecznie najlepsza drużyna na Starym Kontynencie w 2020 roku. Teraz mistrzowie Europy dodatkowo się wzmocnili, gdyż w miejsce Perkza sprowadzili Rekklesa, najlepszego strzelca w tej części świata. 

Część kibiców mogła obawiać się o atmosferę w zespole, gdyż jak dobrze wiemy, ta w G2 jest unikalna i bardzo pozytywna, a do tego na pewno stanowi o sile tego zespołu. Jednak obserwując social media zawodników, czy filmy z ich udziałem, widać, że Rekkles wpasował się idealnie. Oprócz pewności siebie oraz dość niekonwencjonalnych wyborów na linie, mocną siłą G2 Esports od zawsze były indywidualności. Obok fenomenalnego Capsa, teraz mistrzowie Europy do dyspozycji będą mieli również Rekklesa, co automatycznie bardzo zwiększa ich szanse w każdym starciu. Do tego mocny wspierający, a także Jankos, agresywny jungler, kiedyś nazywany “królem pierwszej krwi”. 

A jak sprawa wygląda w MAD Lions? Wydaje się, że Lwy zostały rzucone na pożarcie. Trudno oczekiwać, żeby mogli podnieść rękawice i realnie zagrozić G2. Na tle mistrzów Europy może się jedynie wyróżniać Humanoid, ale przecież będzie bezpośrednio grał na Capsa. W zasadzie nie ma praktycznie żadnego argumentu, który przemawiałby właśnie za MAD. Potwierdzają to też kursy bukmacherskie, gdyż na zwycięstwo Lwów wynoszą one aż 3.21. Ja jednak do kuponu postanowiłem dodać G2, gdyż sądzę, że w swoim debiucie pokażą dlaczego wszyscy rywale powinni się ich obawiać.

Moja propozycja: zwycięstwo G2 Esports
Kurs: 1.35

Zagranie na esport

Rogue – exceL eSports

Piątek, 22.01.2021 – 20:00

Do tego dobrałem też typ z meczu Rogue z exceL eSports, czyli polskie starcie. Po jednej stronie barykady staną Inspired oraz Trymbi, a po drugiej Czekolad. RGE ma niewątpliwie o wiele większe szanse w tym sezonie na końcowy triumf, a do tego już w 2020 roku zdążyło pokazać się z bardzo dobrej strony, m.in. na mistrzostwach świata. Teraz wzmocniło swój zespół, do którego obok Polaka dołączył też top laner – Odoamne. Ten na pewno jest wartością dodaną dla zespołu, podobnie jak wspierający. Nowe nabytki Rogue mogą też pomóc wyeliminować największą wadę tego zespołu, czyli brak odporności na stres. Większy spokój w ważnych momentach to to, czego brakowało im w poprzednim sezonie. 

Dzisiaj Rogue podejmie exceL eSports. Te pomimo tego, że zatrudniło nowych zawodników, jakimi są Dan i Czekolad, raczej nie ma większych szans na podium. Co najwyżej powinno powalczyć o play-offy. Głównym argumentem przemawiającym za tym jest właśnie polski mid-laner, który już wielokrotnie pokazywał, że potrafi nieść swoją drużynę na plecach, a teraz będzie mógł się pokazać szerszej publiczności, a także powalczyć o lepsze cele niż zwycięstwo w Ultralidze. Co prawda w EE trudno szukać wielkich nazwisk, ale widać, że drużyna jest złożona z pomysłem. Jednak czy wystarczy jej umiejętności? 

Wydaje się, że Rogue ma wszystkie argumenty po swojej stronie i powinno bez problemu wygrać. Jednak kurs na to jest na tyle niski, że trudno szukać w nim value. Zupełnie inaczej to wygląda w przypadku handicapu zabójstw. Tutaj można znaleźć ciekawe linie, a jedną z nich -6.5 dla RGE. Do kuponu więc dodaje właśnie to, że Inspired i spółka w całym starciu będą mieli co najmniej siedem fragów więcej niż przeciwnicy. Szanse na to są bardzo duże, gdyż obydwie formacje preferowały agresywny styl gry, a ten sprzyja właśnie takim typom. Łącznie więc będziecie mogli zagrać AKO 2.43 o ponad 213 złotych. Czy G2 i Rogue staną na wysokości zadania?

Moja propozycja: Rogue wiecej eliminacji z handicapem -6.5
Kurs: 1.80

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Typy na LEC 2021 STS

Zaloguj się aby dodawać komentarze