Po przerwie wracamy do typowania czarnego sportu. Dziś wtorek, czyli standardowo jedziemy z ligą szwedzką. Przed nami cztery spotkania, które będą mieć duże znaczenie w tabeli. Czy gospodarze wygrają swoje mecze? Kto będzie lepszy w pojedynku Zmarzlik – Janowski? Mam nadzieję, że dzisiejszy kupon będzie zielony i rozpoczniemy dobrze lipiec. Za oknami gorąco i słonecznie, tak samo jak w Szwecji, także o przełożenie spotkań raczej nie powinniśmy się martwić. Przypominam o możliwości zgarnięcia bonusu. W tym celu należy wykorzystać nasz kod promocyjny. Zapraszam do analizy. 

1200 PLN od depozytu +230 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN Freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Piraterna Motala – Vastervik Speedway

Wtorek, 06.07.2021 – 19:00

O godzinie 19 będziemy świadkami meczu pomiędzy Piraterną Motala a Vastervik Speedway. Moim głównym typem na to spotkanie to wygrana gości. Gdy bukmacher wrzucił ofertę na stronę to kurs był 1.75, lecz po krótkim czasie spadł i w tym momencie wynosi 1.35, dlatego poszukałem czegoś innego, ponieważ taki kurs nie zachęca, a mimo wszystko jest dużo innych opcji, które będziemy mogli wykorzystać. Vastervik w tym sezonie jeździ bardzo dobrze a to wszystko za sprawą dwójki potężnych zawodników. Mowa tutaj o Artiomie Łagucie oraz Pawle Przedpełskim, którzy robią robotę. Za równo jeden jak i drugi w każdym meczu do tej pory zanotowali świetne wyniki, co daje im tą samą średnią meczową, która wynosi 13,33. Jest to niesamowicie wysoki wynik, lecz uważam, że dziś go podtrzymają, ponieważ zawodnicy z Motali są chyba najsłabszą formacją. Dodatkowo w drużynie przyjezdnych mamy Bartosza Smektałę oraz Jaimona Lidseya, który na torach w Bauhaus-Ligan w końcu się obudził.

W drużynie Piraterny nie ma za dużo argumentów, aby wygrali ten mecz, dlatego zdecydowałem, że pójdę w under któregoś z zawodników gospodarzy. Wybrałem Thomasa H. Jonassona, który moim zdaniem, nie zrobi dziś więcej niż 8 punktów. Kurs na zdarzenie wynosi 1.84 i uważam, że to dobra propozycja w dniu dzisiejszym. Szwed w Polsce jeździ w drugiej lidze i nie jest tam nawet liderem. Trzeba pamiętać, że w 2015 roku był stałym uczestnikiem Grand Prix, lecz jego najlepsze lata już raczej nie wrócą i teraz jeździ na dość średnim poziomie. W Elitserien też nie jest wyśmienicie a jego średnia meczowa to 6 pkt. Dziś będzie mu trudno pokonać takich rywali jak wspomniany Łaguta czy Przedpełski. Dodatkowo w parze trzy razy pojedzie z Peterem Kildemandem, który może mu zabierać punkty. W swoim ostatnim planowanym biegu wyjedzie z Jakubem Jamrogiem, czyli zawodnikiem, który również nie jest z pierwszej łapanki. Patrząc na jego układ biegów, kolegę z pary oraz to, że jego forma nie jest na najwyższym poziomie to ciężko jest mi sobie wyobrazić, że zdobędzie 9 lub więcej punktów. Fakt, ostatnie dwa mecze na torze w Motali to wyniki 2x po 9 oczek, lecz trzeba zauważyć, że jeździł z nr 13, czyli w parze z zawodnikiem mało doświadczonym, na którym zdobywał darmowe punkty. Tym razem będzie o wiele trudniej. Vastervik jest tutaj faworytem i raczej od początku zawodów pokaże, że właśnie oni zgarną pełną pulę. Mam nadzieję, że Szwed nie będzie mieć dnia konia i pojedzie tak jak to przewiduję.

STS
1.84
T. H. Jonasson -8,5 pkt

typy

 

Indianerna Kumla – Smederna Eskilkstuna

Wtorek, 06.07.2021 – 19:00

Drugim meczem, którego bierzemy pod lupę to starcie pomiędzy Indianerna Kumla a Smederna Esklistuna. Tutaj idziemy w stronę faworyta, czyli gości, na których kurs wynosi 1.40. Nie jest to gigantyczny mnożnik, lecz patrząc na składy oraz formę obu drużyn, wydaje się dobrym typem. Jak dotąd Smederna nie przegrała żadnego meczu. Tak naprawdę w każdym meczu jest bardzo silna, co widać po wynikach. Ich średnia punktowa to 54 punkty mecz. Dziś może być podobnie, ponieważ ekipa gospodarzy nie ma za bardzo kim wygrać tego spotkania. Max Fricke, Jonas Jeppesen i Chris Holder to najgroźniejsze nazwiska Kumli. Porównując ich do Grigorija Łaguty, Pontusa Aspgrena czy Gleba Czugunova to dość średnio widzę to, aby mogli ich pokonać i wyszarpać końcowe zwycięstwo.

Indianerna Kumla u siebie rozegrała 2 spotkania. Zwyciężyli z Piraterną Motala 56:34, lecz trzeba spojrzeć, że w drużynie gości był Oskar Fajfer (zdobył sam 15 pkt) i długo długo nic. W pierwszej odsłonie Bauhaus-Ligan zmierzyli się z Lejonen Gislaved, gdzie skład gości był już o wiele lepszy i skończyło się to tak jak może to wyglądać dzisiaj, czyli porażką do 38. Tak naprawdę, gospodarze nie mają argumentów, aby w tym meczu wygrać. Nawet handicap własnego toru nie będzie duży, ponieważ w lidze szwedzkiej zawodnicy nie trenują na co dzień. Liczę na wysokie zwycięstwo przyjezdnych i kolejne punkty do tabeli.

STS
1.40
Smederna Eskilstuna wygra

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

typy

Zaloguj się aby dodawać komentarze