Ledwo zdążyliśmy ochłonąć po pierwszym, debiutanckim meczu Honoris, a już możemy czekać na kolejny! Pomimo tego, że Forze okazało się być naprawdę wymagającym rywalem, to gra polskiej ekipy wyglądała naprawdę obiecująco, a szczególnie gra weterenów, czyli Neo oraz Taza. Nasz pierwszy dzisiejszy kupon czeka jeszcze na mecz Astralis, za to my nie czekamy i atakujemy kolejne spotkanie Honoris!

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

tylko na

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Contact – Honoris
21.05.2020 r. Godz. 16:50

 

Czas na drugie spotkanie Polaków w ramach Home Sweet Home Cup 5, tym razem jednak w zupełnie innym formacie. Honoris zmierzy się ekipą Contact w starciu do dwóch zwycięstw w meczu eliminacyjnym grupy C. Ponownie to ich przeciwnicy będą występować jako faworyci w tym spotkaniu, jednak w ofercie Betfan możemy znaleźć kilka typów przykuwających uwagę, i to na nich się skupimy.

W spotkaniu przeciwko Forze z najlepszej strony zdecydowanie zaprezentował się Filip „Neo” Kubski, zdobywając 19 zabójstw, dzięki którym pewnie otwierał tabelę po stronie Honoris. Mimo że wielu przewidywało znacznie słabszą formę ze strony Neo, on wydaje się świetnie odnajdywać w nowej drużynie, zwłaszcza współpracując z Tazem. Wydaje się, że najistotniejszą kwestią w sprawie wzrostu formy Filipa jest przejęcie roli prowadzącego przez innego zawodnika z zepołu, a mianowicie właśnie Taza. Do tej pory, zwykle to Neo pełnił tę rolę, wobec czego jego głowa była wiecznie zajęta, co w rezultacie przenosiło się na niższe zdobycze fragowe. W meczu przeciwko Forze świetnie widać było, ile wolności zyskał Filip w nowej roli i jak pewnie czuje się on w bezpośrednich pojedynkach strzeleckich, gdzie nie musi sobie zaprzątać głowy rozmyślaniem nad sposobem na wygranie rundy.

Myśląc o tym, dosyć ciekawie przedstawia się typ polegający na zdobyciu przez tego zawodnika przynajmniej 32 eliminacji na dwóch pierwszych mapach, oraz jednoczesne wygranie jednej z tych map przez ekipę Honoris. Uważam ten typ za dosyć atrakcyjny, zwłaszcza że kurs na to zdarzenie wynosi aż 2.50! Jeśli chodzi o Neo, to jest on w świetnej formie i wydaje mi się, że zdobycie średnio 16 zabójstw na mapę nie sprawi mu żadnego kłopotu, zwłaszcza że zawodnicy Contact nie są tak wymagającymi przeciwnikami, jak zawodnicy Forze.

Contact boryka się z prawdziwymi problemami. W ciągu swoich ostatnich pięciu spotkać wygrali jedynie dwie mapy, grając ich aż 11. Widać wyraźny spadek formy tej ekipy, nie są w stanie komfortowo zapewniać sobie wygranych rund i map nawet na gorzej usytuowanych rywali, co pokazał dzisiejszy mecz przeciwko Syman, gdzie przegrali starcie na Inferno 16:14, pomimo iż jest to znajoma im mapa. Takie problemy, dają duże pole do manewru ekipie Honoris, która z pewnością będzie mogła zaskoczyć swoich przeciwników. Pamiętajmy o tym, że ekipa Taza i Neo z pewnością rozważali różne kierunki, w które może potoczyć się ich droga podczas tego turnieju, zatem z pewnością przygotowywali się też na starcie z Contact.

Podobnie jak w przypadku dzisiejszego porannego spotkania, myślę, że typowanie Honoris do bezpośredniego zwycięstwa w tym starciu jest jeszcze nieodpowiednie. Początki drużyn często bywają trudne, zatem w perspektywie całego spotkania na ten moment, to rzeczywiście Contact jest faworytem. Gdy mówimy jednak o zwycięstwie na mapie, która będzie wyborem polskiej drużyny, wtedy szanse na to zdarzenie wzrastają. W meczu z Forze rozegrana została mapa Mirage, na której Rosjanie czują się w miarę komfortowo, a i tak Honoris dało radę napsuć im krwi, zwłaszcza na początku spotkania. Moim zdaniem, typ na zwycięstwo przynajmniej jednej mapy przez Honoris, oraz jednoczesne zdobycie przez Neo 32 trafień jest jak najbardziej realne, a jeśli spojrzeć na wysokość kursu, to naprawdę korzystne.

 

Co typować: Moim zdaniem Honoris stawi opór Contact, które zresztą notuje ostatnio tragiczne wyniki. W swoim pierwszym spotkaniu Polacy pokazali naprawdę ciekawe zagrywki, a Forze jest rywalem o wiele trudniejszym niż Contact. Oprócz mojego głównego typu ciekawie prezentuje się również łączony over fragów Taza i Neo na poziomie 75 zabójstw, oraz handicap +4,5 w stronę Honoris na pierwszej mapie. Wszystkie te typy moim zdaniem mają realne szanse na spełnienie się, natomiast ja sam zdecydowałem się wybrać zwycięstwo przynajmniej jednej mapy przez Honoris oraz zdobycie minimum 32 zabójstw przez Neo, zdarzenie z kursem 2.50.

 

Contact – Honoris
21.05.2020 r. Godz. 16:50
Typ: Honoris wygra przynajmniej jedną mapę i Neo zdobędzie minimum 32 eliminacje (1&2 mapa)
Kurs: 2.50

 

 

 

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.