Cóż… Nie wiem od czego zacząć… Od zwycięstwa Piotra Żyły czy może od typerskiego 2/2? Nie no… Oddajmy hołd Piotrowi Żyle. Piotr Żyła zwycięzcą pierwszego konkursu lotów w austriackim Bad Mitterndorf! Jest to drugie zwycięstwo w karierze zawodnika z Cieszyna! Dodajmy do tego wczorajszy wygrany kupon i mamy apogeum radości! Jak będzie dziś? Zapraszam na wspólną analizę!

Odbierz nawet 1499 PLN na start!

Tylko dziś i tylko u nas – 230 złotych w zakładzie bez ryzyka!

Kod promocyjny: ZAGRANIE

Lotnik z Cieszyna

To, że Piotr Żyła zwyciężył w sobotnim konkursie na skoczni Kulm w Tauplitz/Bad Mitterndorf już wiemy. Jak do tego doszło? “Nie wiem” – jak mawia klasyk. Ale w tej sytuacji się nie sprawdza. Wiemy to doskonale. Po pierwszej serii na prowadzeniu znalazł się Niemiec Karl Geiger po dalekim skoku na odległość 230 metrów. Drugie miejsce dla aktualnego lidera Pucharu Świata Stefana Krafta – 224.5 metra. Trzecie miejsce dla naszego – jak się później okazało – bohatera Piotra Żyły. 225.5 metra, 4.3 punktu straty do lidera. Druga seria odwróciła losy. Na pierwszym miejscu nie kto inny jak – Piotr Żyła. Druga pozycja dla znajdującego się po pierwszej kolejce tuż za podium Timiego Zajca. Podium uzupełnił Stefan Kraft. Miłościwie liderujący nam po pierwszej serii Niemiec Geiger – czwarta lokata. Dla Piotra Żyły było to drugie zwycięstwo w karierze, jednak dopiero pierwsze samodzielne. Przypominam, że pierwszy tryumf zawodnika z Polski miał miejsce 13 marca 2013 roku na skoczni Holmenkollbakken w Oslo. Jednym wtedy na najwyższym stopniu podium stał ex aequo z Gregorem Schlierenzauerem. Tryumf naczelnego śmieszka naszej kady w Bad Mitterndorf był więc pierwszym samodzielnym tryumfem w karierze.

Miejsce pozostałych Polaków? Piąte Dawida Kubackiego, siódme Kamila Stocha, 24 Jakuba Wolnego i 30 Aleksandra Zniszczoła. Do drugiej serii awansu nie udało się wywalczyć Andrzejowi Stękale (35 miejsce) i Klemensowi Murańce (46 miejsce).

Jeżeli chodzi o aktualną klasyfikację Pucharu Świata. Tutaj króciutko, bez zbędnych przedłużeń. Pierwsze miejsce – Stefan Kraft. 1173 punkty, 78 punktów przewagi nad Karlem Geigerem. Trzeci – Dawid Kubacki – 188 punktów straty do liderującego Austriaka. Pierwsza trójka przedstawiona, można iść dalej – przechodzimy do typowania!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Co obstawiać?

Pierwsza para, którą dzisiaj przeanalizujemy to para austriacko-polska. Stefan Kraft vs. Dawid Kubacki. Kurs na zwycięstwo Austriaka w tej parze wynosi 1.52. Dlaczego akurat Austriak? Ponieważ od wielu konkursów prezentuje wysoką, równą formę. Gorszy występ Austriaka wydaje się wręcz niemożliwy. Dawid Kubacki? Wspaniała seria podiów, jednak coś się zacięło. Dawid nie skacze źle – Dawid skacze bardzo dobrze! Ale nie na poziomie Krafta. Spójrzmy na wyniki analizowanych serii w Bad Mitterndorf. W serii próbnej przed sobotnim konkursem Kubacki uzyskał lepszy rezultat – 219 metrów i 153.2 punkty – 4 miejsce. Stefan Kraft skoczył krócej – 212.5, 147 punktów i dziewiąta lokata. Na co jednak należy zwrócić uwagę – wiatr. Dawid Kubacki miał, aż o 1,6 punktu więcej rekompensaty za wiatr. Przejdźmy jednak do konkursu. Tutaj lepszy Kraft – 3 miejsce, Dawid Kubacki 5. Niby blisko, ale mój zmysł podpowiada mi, że to genialnie radzący sobie na mamutach Kraft wygra tę rywalizację. Stawiamy!

 

Typ: Stefan Kraft vs Dawid Kubacki – Stefan Kraft

Kurs: 1.52

 

Drugi typ na dziś to para niemiecko – norweska. Karl Geiger vs Marius Lindvik. Kurs na zwycięstwo Geigera identyczny jak na Krafta – 1.52. Karl Geiger prezentuje stabilną formę. We wczorajszym konkursie zajął pozycję czwartą – tuż za podium. Miejsce Mariusa Lindvika to miejsce 10. Różnica ogromna. Jak było w serii próbnej? Karl Geiger miejsce 6. Marius Lindvik? Miejsce 11. Kolejna spora różnica. Moim zdaniem zwycięstwo w tej parze odniesie Karl Geiger. Proszę wybaczyć mi dosyć ubogą i krótką analizę, ale czuję to! Stawiamy!

 

Typ: Karl Geiger vs Marius Lindvik – Karl Geiger

Kurs: 1.52

 

 

STS – specjalna promocja 230 PLN bez ryzyka!

Zasady promocji:

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Konto w STS  ✅

Konto na Typomanii – jeszcze nie❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i zgarnij świetne nagrody widoczne na zdjęciu poniżej!