Polska zaliczy kolejny punkt w historii? Kupon double w grze o 272 PLN!

typy koszykówka

Kończą się emocje i wspaniałe mistrzostwa w wykonaniu naszych Orłów. Gramy ostatni upragniony przez Polaków pojedynek ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki. Jest to okazja do skonfrontowania się z zawodnikami NBA i coś czuję, że chłopaki będą chcieli pokazać im, że nie są ekipą do bicia. Zapraszam do lektury!

Poza mocnymi bonusami PZBUK podwyższa kursy na mecze Polaków dając najwyższy payout 1×2 w kraju.

Zdarzenie: USA vs Polska

Nie rozpisując się zbytnio o dwóch ekipach, bo myślę, że każdy z nas wie, z jakimi graczami ma do czynienia, przejdę od razu do samej analizy. Według mnie mecz o miejsca 7-8, to dla USA kompromitacja, więc spodziewam się sporej rotacji. Wydaje mi się, że Amerykanie dość szybko wejdą w mecz, chcąc jak najszybciej wypunktować naszych, przez to zaniedbując element dość istotny na tym mundialu, a mianowicie defensywę. Spodziewam się, że sytuacja będzie wyglądała, może nie aż tak źle, jak z Serbami, ale na pewno overowo, dlatego idę w stronę Polaków, którzy moim zdaniem rzucą powyżej 18,5 pkt w pierwszej kwarcie. Podpierając moje wywody, pozwólcie, że odniosę się do starcia z Czechami, w którym na początku rzuciliśmy 23 pkt. Wczorajsza gra naszych uświadomiła mi, że wyczerpaliśmy już pokłady energii w obronie, momentami tracąc w ciągu minuty szybkie punkty. Jednak gra rzutowa wyglądała zdecydowanie lepiej, bo trafiliśmy 9/20 trójek. Może i było to podyktowane gonieniem wyniku, lecz wydaje mi się, że nasi strzelcy po tej konfrontacji zyskali więcej pewności i luzu w ataku, co powinno przełożyć się na szybsze rozgrywanie akcji. Tak widzę, to ja, lecz jestem ciekawy, co wy sądzicie o tym typie, dlatego dajcie znać w komentarzu.

Typ: Polska powyżej 18,5 pkt w pierwszej kwarcie

Kurs: 1.76

Zasady zakładu bez ryzyka w PZBuk – promocja tylko u nas:

• kwota: do 50 PLN
  • Promocja dostępna dla nowych i starych klientów, którzy założyli konto z naszym kodem bonusowym lub dopiero założą z kodem: ZAGRANIE
  • Zakład aktywny na kontach graczy do końca turnieju.
  • Zdarzenia z oferty na Mistrzostwa Świata w koszykówce
  • Kurs na wybrane spotkanie nie może być niższy niż 1.5
  • Nie musisz grać takiego samego kuponu jak my – mogą to być dowolne zdarzenia z oferty na Mistrzostwa Świata w koszykówce.
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka po aktywacji odpowiedniej opcji na widoku kuponu
  • Uwaga: Jeżeli zakładasz nowe konto, akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.

Zdarzenie: Serbia vs Czechy

Mocno faworyzowana reprezentacja Serbii w kontekście dojścia do finału, zmierzy się z Czechami tylko o 5 miejsce. Mimo kluczowych porażek nie poddali się i nadal grają przyjemną dla oka koszykówkę, punktując swoich rywali. Na Argentynę i Hiszpanię, to nie wystarczyło, pytanie, czy wystarczy na Czechy? Myślę, że tak i zdecydowanie idę w stronę overu punktowego w pierwszej kwarcie gospodarzy. Obserwując grę Serbów na tych mistrzostwach, zauważyłem, że starają się z przytupem wchodzić w mecz. Tak też było ze Stanami, z którymi rzucili w ciągu 10 minut 32 punkty. Oczywiście dużą zasługę miał w tym Bogdanovic, który trafił na samym początku 4 trójki. Czesi są już wykończeni tym turniejem, co zresztą widać po wynikach. Już nie bronią tak twardo, swoje zrobili, więc uważam, że Ginzburg oszczędzi dość mocno swoich starterów w pierwszej kwarcie.

Parę statystyk:
– Serbia plasuje się na pierwszym miejscu łącznej klasyfikacji punktowej
– Grają średnio na poziomie 53,9% z gry
– Przeważają także w klasyfikacji średniej asyst

Spojrzałem jeszcze dodatkowo w tabelę rzutową zawodników, doszukując się dodatkowych argumentów, które mogą podbudować mój typ i znalazłem dość ciekawe zestawienie. Grający na pozycji rzucającego obrońcy Bogdan Bogdanovic zajmuje obecnie 2 miejsce w rankingu, tracąc 15 punktów do Millsa. To spora różnica, lecz ciągle do zrobienia. Zawodnik Sacramento Kings w ubiegłej potyczce rzucił w sumie 28 pkt, grając łącznie 31 minut. Spodziewam się, że ta sytuacja może być dla niego motorem napędowym, przez co wystrzela Czechów. Dla nas jest to oczywiście ogromny plus i dlatego też pobieram over 23,5 pkt w pierwszej kwarcie po kursie 1.76 z oferty PZBUK.

Typ: Serbia powyżej 23,5 pkt w pierwszej kwarcie