W drugim spotkaniu turnieju Ligi Narodów w siatkówce mężczyzn w Ottawie dojdzie do starcia Polaków z Włochami. Zdecydowanymi faworytami są nasi reprezentanci, którzy w ostatnim meczu pokonali do zera Argentyńczyków. Z kolei nasi rywale zainaugurowali rozgrywki od porażki do zera z Francuzami. W naszym meczu emocje były w każdej partii, a u Włochów „tylko” w dwu początkowych odsłonach. Jeśli chodzi o poprzednie starcia tych drużyn, to ostatnio wygrywaliśmy trzykrotnie do zera, a łącznie mamy cztery zwycięstwa z rzędu na koncie. Tym razem stawiam kupon w Superbet.

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska vs Włochy: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (10.06.2022 r.)

Bukmacherzy Superbet przygotowali wycenę na zwycięstwo Polaków na poziomie 1.28, a na analogiczne zdarzenie względem Włochów – 3.30. Dzieje się tak, gdyż nasi najbliżsi rywale są w trakcie odbudowy siatkarskiej potęgi, a także w ostatnim czasie nasz zespół nie raz prezentował, że znalazł kilka patentów na ogrywanie Italii. Czy tak będzie i tym razem? Mimo, że do spotkania przystąpimy w rezerwowym składzie, to i tak jesteśmy faworytami. Wszystko dlatego, że kadra Nikoli Grbicia od pierwszej piłki w ostatnim meczu zaprezentowała, że obawy fanów o prezentowany poziom sportowy przez kadrę „B” były bezzasadne. Następcy czołowych siatkarzy udowodnili, że nawet, kiedy toczą wyrównany bój w danej partii, są w stanie utrzymać nerwy na wodzy i finalnie ograć brązowych medalistów ostatnich igrzysk olimpijskich. Czy ponownie nas pozytywnie zaskoczą?

Forma poszczególnych graczy naszego zespołu

Z doskonałej strony pokazał się Tomasz Fornal, który zdobył aż piętnaście oczek. Drugim najlepiej punktującym zawodnikiem był Karol Kłos, który zdobył jedenaście oczek, a trzecim Bartosz Kwolek, który nazbierał osiem oczek. Czwartym najlepiej punktującym siatkarzem w naszym zespole okazał się Jakub Kochanowski, który zdobył siedem oczek. Dla porównania najlepszy z Argentyńczyków – Lazo zdobył jedenaście oczek, a drugi Lima – osiem. Docenić należy również Karola Butryna, który w końcówce trzeciego seta zastąpił na parkiecie coraz słabiej spisującego się pod koniec meczu Macieja Muzaja. Jeden z debiutantów w kadrze tylko pojawił się na parkiecie i od razu skończył pierwszą z posłanych do niego piłek. Z dobrej strony pokazał się również Jan Firlej, który np. z zagrywki w ostatniej akcji meczu posłał piłkę tak, że Argentyńczycy nie poradzili sobie z jej przyjęciem. To co należy jeszcze podkreślić analizując grę naszego zespołu, to fakt, że właśnie umieli wytrzymać nerwowe końcówki, co było widoczne zwłaszcza w drugiej i trzeciej odsłonie. Zupełnie inaczej było w przypadku Włochów, dlatego też nie dziwi, że to my jesteśmy faworytami. Także gdybyś chciał obstawić występ konkretnego zawodnika, to polecam Ci rozważyć to, że ponownie z dobrej strony pokaże się Tomasz Fornal, Karol Kłos i Bartosz Kwolek. Te trio w ostatnim spotkaniu prowadziło naszą grę, a Firlej świetnie spisywał się na rozegraniu. Mimo, że widać jeszcze, że nasz zespół potrzebuje ogrania, swego rodzaju przetarcia się, to styl reprezentacji Polski, jaki prezentują na razie w Lidze Narodów, już teraz wygląda obiecująco.

Interesujące typy na to spotkanie Polaków z Włochami

Bukmacherzy Superbet przygotowali jeszcze kilka interesujących kursów. Jednak zanim o nich, to wspomnę, że mają świetny BONUS, który warto sprawdzić przed obstawieniem spotkania naszych reprezentantów. Patrząc na to, że obie kadry narodowe dopiero są w fazie ogrywania się, przyjechały w rezerwowych składach do Ottawy, prawdopodobne jest, że będziemy świadkami co najmniej czterosetowego starcia. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.55, względem 2.30 na to, że się to nie wydarzy. Z kolei jeśli chciałbyś obstawić to, że Polacy zagrają tie-breaka, wówczas spotkasz się z wyceną ustabilizowaną na poziomie 3.30, względem 1.28 na to, że do tego nie dojdzie. Spodziewać można się dosłownie wszystkiego, dlatego też mimo, że to nasza reprezentacja jest faworytem zdaniem bukmacherów Superbet, to nie podejmuję się wytypowania kto zwycięży. Tak samo interesująco wyglądają kursy na to, ile dokładnie setów będzie potrzebne, by wyłonić zwycięzcę tego spotkania, a mimo wszystko wolę nie podejmować się tego obstawienia, tak by nie podejmować się obstawiania ryzykownego typu. Z dziennikarskiego obowiązku dodam, że wycena na to, że zostaną rozegrane trzy sety wynosi 2.35, że cztery – 2.55 i, że pięć – 3.60. A co tym razem zagram od siebie?

Moje typowanie związane z meczem Polaków z Włochami

Podejmuję się takiego samego obstawienia, jak w ostatnim tekście, czyli wtedy, kiedy pisałem o pojedynku naszych reprezentantów z Argentyńczykami. Oznacza to, że ponownie skreślam na kuponie, że obie drużyny w premierowej odsłonie ugrają więcej niż czterdzieści pięć punktów. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.80, a że poniżej – 1.90. Jeśli zastanawiasz się, czy warto postawić na to, że nasza kadra z Italią ugra więcej niż czterdzieści sześć oczek, to dodam, że kurs na to zdarzenie jest ustabilizowany na poziomie 2.30, a że do tego nie dojdzie wynosi 1.55. Także jeśli planujesz zagrać bardzo bezpiecznie lub podbić kupon, to polecam Ci postawić na to, że będziemy świadkami rozegranego czwartego seta lub, że obie drużyny zdobędą więcej niż czterdzieści cztery punkty, na co mamy kurs na poziomie 1.50.

Propozycja kuponu:

Kupon Polska - Włochy
fot. Łukasz Laskowski/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze