Igrzyska Olimpijskie rozpoczęły się na dobre, w tym zawody w siatkówkę, gdzie rywalizują m.in. Polacy. Biało-Czerwoni rozpoczęli turniej od porażki, więc muszą teraz lepiej się zaprezentować i dość pewnie wygra. Włochy z kolei nie są klasowym przeciwnikiem, więc można oczekiwać od naszych rodaków zwycięstwa. Sprawdź, jakie są kursy i typy bukmacherskie na to starcie. 

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska – Włochy: kursy bukmacherskie, TYPY i zakłady

Polska na Igrzyska Olimpijskie w Tokio przyleciała z prostym zadaniem: znaleźć się w strefie medalowej. Biało-Czerwoni są jednymi z faworytów do sięgnięcia po złoto, ale każdy inny wynik niż TOP 3 byłby sporym zaskoczeniem. Patrząc na naszą kadrę w pierwszym meczu trudno jednak nie odnieść wrażenia, że źle weszła w turniej. Teraz musi się poprawić. Włochy nie są też rywalami, którzy powinni sprawić sporo niespodzianek, dlatego warto sprawdzić typy i kursy bukmacherskie na ten mecz.

Sprawdź pozostałe typy na Igrzyska Olimpijskie i korzystaj z analiz naszych ekspertów. 

Polska – Włochy: zapowiedź i analiza meczu siatkówki na Igrzyskach

Nasi rodacy zagrają z Włochami już w poniedziałek, 26.07.2021, o godzinie 7:20. Polacy są faworytami, co możemy zauważyć po kursach bukmacherskich na ten mecz. Nawet jeżeli nasi rodacy źle weszli w turniej, ulegając Iranowi 2:3, to teraz powinni odwrócić kartę i zwyciężyć. Szczególnie że rywal nie jest z najwyższej półki. Do awansu do play-offów potrzebne są z kolei zwycięstwa i to jest teraz kluczowe. W dobrej dyspozycji nie jest Wilfredo Leon, a to znacząco wpływa na dyspozycję całej kadry i wyniki. Warto o tym pamiętać.

polska wlochy siatkowka

Włosi z kolei zaczęli Igrzyska Olimpijskie w Tokio od wymęczonego zwycięstwa z Kanadą. Długo męczyli się z zawodnikami z Ameryki Północnej, a to przecież ekipy o podobnym potencjale. Trudno więc uważać, żeby Włosi byli realnym i sporym zagrożeniem dla Polaków, ale Ci przecież ulegli dopiero co Iranowi. Pomimo tego to właśnie w stronę typów bukmacherskich na Biało-Czerwonych pójdziemy tym razem – w końcu powinni się odbić po wpadce z soboty.

Polska – Włochy: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na mecz Polski z Włochami są dość ciekawe. Jeszcze przed meczem z Iranem zapewne Polacy byliby większymi faworytami niż teraz, ale dalej to właśnie nasi rodacy mają o wiele, wiele większe szanse. Warto jednak sprawdzić też propozycje na liczbę setów, czy zakłady specjalne, bowiem są to ciekawe opcje do zagrania na mecz Polski z Włochami.

Polska – Włochy kursy na wygraną w meczu

Kursy na wygraną w meczu Polski z Włochami wskazują bardziej na Polaków i trudno się temu dziwić. Mamy lepszą kadrę, bardziej doświadczoną i będącą głodną sukcesów. Z drugiej strony ta źle weszła w turniej, przegrała mecz otwarcia i teraz musi się zmierzyć z krytyką, a także zdobyć kolejne punkty. Warto więc zobaczyć kursy na inne rzeczy.

grupa

Polska – Włochy kursy na liczbę setów

U bukmacherów dostępne są także kursy na to, ile setów zobaczymy w meczu. Uważam, że tym razem będą co najmniej cztery, bowiem Polacy mają problemy z kończeniem akcji. Włosi też nie wyglądali tak źle, więc możemy spodziewać się wyrównanego meczu. Trzeba jednak poczekać jeszcze na wystawienie kursów u bukmacherów!

Zakłady specjalne na mecz Polska – Włochy

Zakłady specjalne na spotkanie Polski z Włochami to przede wszystkim typy na handicap w pierwszym secie. Myślę, że tym razem nasi rodacy będą chcieli zacząć mecz od mocnego uderzenia i właśnie dlatego celuje w wygraną Polaków z handicapem -2.5 punktów. Każdy wynik poniżej 25:23 (np. 25:22) dla Biało-Czerwonych sprawia, że zakład jest rozliczony na plus.

forBet
1.74
Polska wygra 1. set z handicapem punktów -2.5

Zobacz, jakie są typy dnia od Zagranie i korzystaj z analiz ekspertów!

Polska – Włochy: typy bukmacherskie

Przy typach bukmacherskich na mecz Polski z Włochami podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio warto uwzględnić m.in. zakłady na to, że w pierwszym secie zobaczymy co najmniej 45 punktów. To linia, która realnie może zostać pokryta.

totalbet kupon polska wlochy

Zakłady bukmacherskie na Polska – Włochy

Zakłady bukmacherskie na spotkanie Polski z Włochami są dostępne m.in. w Totalbet. To bukmacher, u którego możesz także liczyć na ciekawe promocje, o ile spełniesz pewne warunki. Wystarczy założyć konto z naszego linku i z kodem ZAGRANIE, a dzięki temu zgarniesz:

  • 100% do 5000 PLN od depozytu
  • 20 + 20 PLN freebet
  • 200 PLN zakład bez ryzyka

Kadry Polski i Włoch na Igrzyska Olimpijskie

  • Polska: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz, Michał Kubiak, Wilfredo Leon, Kamil Semeniuk, Aleksander Śliwka, Łukasz Kaczmarek, Bartosz Kurek, Mateusz Bieniek, Jakub Kochanowski, Piotr Nowakowski, Paweł Zatorski
  • Włochy: Anzani, Colaci, Galassi, Giannelli, Juantorena, Kovar, Lavia, Michieletto, Piano, Sbertoli, Vettori, Zaytsev

Zdjęcie: Rafal Oleksiewicz / PressFocus

FAQ

Kto jest faworytem w meczu Polski z Włochami?

Faworytem w starciu pomiędzy Polską, a Włochami są nasi rodacy, ale Ci muszą zagrać zdecydowanie lepiej niż ostatnio z Iranem.

Gdzie znajdę ofertę na Igrzyska Olimpijskie?

Zawody na Igrzyskach Olimpijskich możesz obstawiać m.in. w Totalbet, gdzie znajdziesz ciekawe kursy.

Czy mogę obstawiać bez ryzyka mecz Polska - Włochy?

Patrząc na formę Polski w meczu z Iranem, spotkanie z Włochami dobrze byłoby zagrać bez ryzyka. Taką możliwość daje chociażby Totalbet, jeżeli założysz konto z naszym kodem i z linku od Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze