W siatkarskiej Lidze Narodów nie brakuje emocji i wielu ciekawych spotkań. Dzisiaj na parkiet wyjdą m.in. Polacy, którzy zagrają z Bułgarią. Biało-Czerwoni to mocni faworyci, ale czy będą w stanie pokazać to też w meczu? Do typu na spotkanie naszych rodaków dorzucam jeszcze analizę pod Francja – Rosja, drugie, bardzo ciekawe starcie. Sprawdźcie AKO 2.32, które można zagrać w Fortunie!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2720PLN, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720PLN

Kod rejestracyjny
2720PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Francja – Rosja
(13:00 środa, 09.06.2021)

Po czterech kolejkach Ligi Narodów Francja dzierżyła pierwsze miejsce w tabeli, jednak sytuacja szybko się zmienia i teraz spadła aż na trzecią lokatę. Wszystko przez porażkę w meczu z Serbią (2:3). Trzeba przyznać, że był to dość niespodziewany obrót spraw, bowiem Trójkolorowi prowadzili 2:0 i wydawało się, że mieli wszystko pod kontrolą. Teraz z Rosją nie mogą sobie pozwolić na podobną wpadkę, bowiem porażka oznacza, że na karku będą mieli Słowenię, Iran, Serbię. W podobnym położeniu notabene są Rosjanie, więc będzie to niesamowicie zacięte spotkanie. Zawodnicy ze wschodu mają jednak trudne zadanie, bowiem Francja ze spotkania na spotkanie się rozkręca i wygląda coraz lepiej.

W pewnym momencie do gry wejdą roszady w składach i możemy spodziewać się, że będzie jeszcze wiele niespodzianek, bowiem zarówno Francja, jak i Rosja, nie mają aż tak szerokiej ławki na wysokim poziomie. Warto przyjrzeć się też jeszcze jednej, ciekawej statystyce. Mowa o bilansie setów. Francja zdobyła ich 17 i straciła osiem, a Rosjanie mają o dwa mniej zdobyte i jeden więcej stracony. Z drugiej strony, na tle innych ekip wyglądają o wiele lepiej i przez to właśnie są na czwartym miejscu. Przypomnijmy, że do półfinałów awansują tylko cztery najlepsze drużyny, a obecnie najbliżej tego są Polacy, Brazylijczycy i Francuzi. Rosjanie podczas Ligi Narodów zdążyli już dość niespodziewanie przegrać z Japonią 2:3, co było niespodzianką, a ostatnio ulegli też Polsce.

Co obstawiać?

Patrząc na formę, jaką mają te dwie drużyny, możemy spodziewać się, że widowisko będzie świetne, a mecz wyrównany. Być może zobaczymy nawet pełne pięć setów, bowiem to zespoły prezentujące zbliżony poziom. Właśnie dlatego zamiast w wynik, czy handicap setów, poszedłbym w over punktów. W Fortunie linia na +182.5 wynosi 1.66, więc jest to dobra podstawa do AKO. Przejdźmy zatem do meczu Polska – Bułgaria!

Fortuna
1.66
+182.5 punkta w całym meczu

Skarb typera

Dołącz do Grupy Zagranie i korzystaj z darmowych analiz!

Polska – Bułgaria
(19:30 środa, 09.06.2021)

Dla Polaków spotkanie z Bułgarią powinno być jak każde inne, czysta formalność. Biało-Czerwoni są mocnymi faworytami i można śmiało powiedzieć, że każdy inny wynik, niż pewne zwycięstwo 3:0 lub 3:1 będzie niespodzianką. Nasi rodacy pokazują wysoką formę podczas Ligi Narodów, za wyjątkiem spotkania ze Słowenią, kiedy to przegrali w niezrozumiały dla nas sposób. Wcześniej ograli 3:1 Serbię, później rozprawili się z USA i Rosją, odpowiednio 3:0 oraz 3:1, a teraz zmierzą się z Bułgarią, która podczas Ligi Narodów wygląda… słabo, żeby nie powiedzieć tragicznie. Przegrała aż cztery kolejne spotkania, ulegając Niemcom, Włochom, Kanadzie i Iranie. O ile faktycznie starcie z Włochami mogło być trudne, tak porażka 0:3 na Kanadę, czy Iran to występy poniżej poziomu krytyki.

Warto jednak wspomnieć, że w drugim secie z Iranem doszło do ciekawej sytuacji, bowiem drużyny raz za razem wyrównywały stan na tablicy i Iran ledwo co wygrał na przewagi 33:31. Niewiele to zmienia w kontekście walki z Polską, ale możemy spodziewać się, że Bułgaria postawi jakikolwiek opór. Jeżeli sięgniemy do historii bezpośrednich pojedynków, to Biało-Czerowni nie przegrali od czerwca 2018 roku ze swoimi dzisiejszymi rywalami. Wcześniej jeszcze co prawda wygrali w 2016, ale pięć poprzednich spotkań padło łupem Bułgarów, o czym należy pamiętać. To niewygodny rywal dla Biało-Czerwonych.

Co obstawiać?

Spotkanie Polski z Bułgarią jest dość trudne do obstawienia. W końcu nasi rodacy są mocnymi faworytami, ale kursy nie zachęcają do zagrania zakładów właśnie na nich. Z drugiej strony Bułgaria nie powinna mieć większych szans. Dlatego też poszedłbym bardziej w stronę overu punktów, ale tym razem linia jest o wiele niższa – 130.5 punkta. W zakładach bukmacherskich Fortuna kurs wynosi 1.40, więc to dobra opcja, żeby dodać do AKO, które da nam łączne AKO na poziomie 2.32!

Fortuna
1.40
over 130.5 punktów w całym meczu

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2720PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem
  • Przy okazji sprawdź bonusy w Fortunie

kupon fortuna siatkówka

Zdjęcie: Adam Starszynski / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze