Polska – Serbia: kursy, TYPY, zapowiedź 19.09.2021 | mecz o brąz

Biało – Czerwoni dzisiejszego po południa zagrają o brązowe medale tegorocznych mistrzostw Europy. Po wczorajszym dreszczowcu nadszedł czas na kolejne wyzwanie, lecz zmierzą się z drużyną, którą zdobywała złoto tego turnieju dwa lata temu. Typ na to spotkanie kreślę w ETOTO. Sprawdź nasz kupon związany z obstawieniem tego meczu.

Zarejestruj się w ETOTO i odbierz bonus od depozytu 200% do 200 PLN!

(specjalna oferta dla użytkowników Zagranie.com)

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2242 zł NA START: od depozytu 2000 zł + darmowy zakład 222 zł + ekstra freebet 20 zł


🔥 PROMOCJA: +300 zł za wygraną Pudzianowskiego ze Szpilką!

(tylko w dniach 01-03.06.2023 r.)

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska – Serbia: zapowiedź i analiza meczu siatkarzy na Euro 2021

Wczoraj byliśmy świadkami dwu emocjonujących spotkań. Choć miano prawdziwego horroru powinno nosić pierwsze spotkanie, czyli te, w którym grali Biało – Czerwoni. Ostatecznie polscy siatkarze przegrali takim samym rezultatem, jak Serbowie, ale kiedy już patrzymy na ilość i sposób zdobytych punktów w poszczególnych partiach, przekonujemy się, dlaczego powyższe słowa są prawdziwe.

Oba zespoły będą chciały powetować sobie wczorajsze niepowodzenie i udowodnić, że są w stanie zakończyć z przytupem sezon reprezentacyjny. Obie kadry należą do ścisłej europejskiej i światowej czołówki i mimo wczorajszych porażek, dziś udowodnią, dlaczego w sporcie nowy dzień to nowe rozdanie. Nie podejmuję się typowania zwycięzcy poszczególnych setów, wyniku po dwu setach, czy triumfatora całego spotkania. Wszystko dlatego, że już w meczu grupowym było widać, że polscy siatkarze z serbskimi są w stanie dać wyrównany pojedynek. Dość powiedzieć, że wówczas potrzebny był tie-break, by wyłonić zwycięski zespół. Teraz kiedy gra jest o dużą większą stawkę, spodziewam się jeszcze bardziej zaciętej rywalizacji. Czy również tie-breaka? Wolę postawić na nieco bezpieczniejszy typ. Co prawda w trzech ostatnich meczach między tymi zespołami byliśmy świadkami więcej niż trzech rozegranych partii. Jednak kiedy już patrzymy na jeszcze poprzednie cztery spotkania, dostrzegamy, że właśnie tylko trzy sety były potrzebne do wyłonienia triumfatora meczu.

Na tym turnieju Biało – Czerwoni w każdym meczu albo wygrywali pewnie pierwszego seta, albo wręcz w nim gromili rywali. Dość powiedzieć, że jeśli mielibyśmy sumować to, ile punktów zdobyły poszczególne zespoły w tej odsłonie w spotkaniu z Polakami, to mówilibyśmy o liczbie siedemnastu oczek. Co interesujące, to dokładnie tyle we wczorajszym spotkaniu zdobyli Słoweńcy. Z kolei Serbowie w fazie pucharowej za każdym razem zdobywali dwadzieścia pięć lub więcej punktów. W jednej ósmej jeszcze wysoko ograli Turków, bo do osiemnastu, ale już następnie Holendrów do dwudziestu trzech, a wczoraj ulegli Włochom po grze na przewagi, zdobywając dwadzieścia siedem oczek. Co istotne i podkreślające mój typ, to Biało – Czerwoni właśnie z Serbami toczyli najbardziej wyrównany set na tegorocznych mistrzostwach Europy. W drugiej kolejce fazy grupowej nasi siatkarze wygrali w tej partii, ale do dwudziestu jeden, co znaczy, że wówczas padło więcej, niż czterdzieści pięć i pół punktu. I taki też jest mój typ na to spotkanie, który został wyceniony przez bukmacherów Etoto na kurs na poziomie 1.80.

Należy podkreślić również, że siatkarze obu zespołów są bardzo zmęczeni po wczorajszych wyrównanych bojach, a czasu na regenerację mieli jak na lekarstwo. Z jednej strony Polacy wcześniej skończyli swój mecz, ale był on znacznie dłuższy, niż się wszyscy spodziewali, a i kosztował sporo nerwów i wahań dotyczących zakończenia, bądź kontynuacji spotkania. Z drugiej Serbowie, którzy grali do późnego wieczora i, którzy w zasadzie już chwilę po północy dotarli do hotelu. Stąd też moje przypuszczenie dotyczące tego, że oba zespoły mogą nieco słabiej, niż dotychczas wejść w spotkanie. Sądzę, że zmęczenie będzie odgrywało jedno z decydujących ról na początku spotkania. Wiadome jest, że mecze o złoto potrafią dodać sił nawet po szalenie emocjonującym półfinale, ale tu stawka będzie nieco mniejsza; a przez to do większego głosu może dojść zmęczenie. Dlatego też spodziewam się wyrównanej partii, w której ostatecznie, jak i w całym meczu, lepsi okażą się nasi reprezentanci.

Sprawdź teraz naszą recenzję zakładu bukmacherskiego ETOTO -> https://zagranie.com/etoto-opinie/

Polska – Serbia: typy bukmacherskie

Nim przejdę do omówienia poszczególnych kursów, zachęcę jeszcze do skorzystania z naszego kodu promocyjnego w ETOTO. Więcej o szczegółach dotyczących bonusu dowiesz się, klikając w tym miejscu: bonus.

Wracając, bukmacherzy ETOTO wyceniają niżej końcowy triumf naszego zespołu. Stawiając na zwycięstwo Polaków, spotykamy się z kursem na poziomie 1.35, a na Serbów już z wyceną ustabilizowaną na 3.15. Znacznie bezpieczniej, ale o wiele mniej zyskowniej wygląda kurs na to, że odbędzie się czwarty set w tym spotkaniu. Tu spotykamy się z wyceną na poziomie 1.55. Jeśli ktoś chce się pokusić o bardziej ryzykowne obstawienie, powinien przyjrzeć się kursom dotyczącym tego, ile setów będzie potrzebne, by wyłonić zwycięzcę. Stawiając na to, że będzie potrzeba dokładnie trzech setów, by wyłonić zwycięzcę, wówczas mamy kurs na poziomie 2.38, a jeśli postawimy na cztery odsłony, to wówczas wycena jest już na 2.55. Typując, że ponownie będzie potrzebny tie-break, by wyłonić brązowych medalistów, spotykamy się z kursem na poziomie 3.40.

W 1. secie padnie więcej niż 45.5 pkt
Kurs: 1.80
Graj!

Dlatego też moim typem jest to, że obie nacje w pierwszym secie zdobędą łącznie więcej niż czterdzieści pięć oczek. Na korzyść mojego typu przemawia fakt, iż oba zespoły przystąpią do tego spotkania zmęczone, wcześniej za prawie każdym razem toczyły ze sobą wyrównane boje w poszczególnych partiach, są to nacje znajdujące się na podobnym poziomie względem umiejętności, a także obie, na których nie ciąży już presja zdobycia tytułu mistrza Europy, co w większym stopniu może dopuścić do głosu odczuwanie zmęczenia. Jakby tego było mało, to obie reprezentacje do tej pory w pierwszych setach do tej pory zdobywały średnio po około dwadzieścia cztery punkty.

Promocje Etoto:

Etoto voucher 2021 – Pakiet 200 złotych ✔️
Kod bonusowy Etoto LINK
Bonus od depozytu 200% do 200 PLN
Bonusy i freebety Wkrótce
Ostatnia aktualizacja 13.09.2021

fot. Piotr Matusewicz

Zaloguj się aby dodawać komentarze