Już dziś wieczorem reprezentacja Polski zmierzy się z Rosją w ćwierćfinale siatkarskich mistrzostw Europy. Polacy awansowali do tej rundy po wyeliminowaniu w jednej ósmej współgospodarza turnieju – Finów, a Rosjanie awansowali kosztem ukraińskiego zespołu. Tym razem kupon na mecz Polaków kreślę w STS. W tym tekście poznasz nasz typ i kurs na spotkanie Biało – Czerwonych z reprezentantami Rosji na Mistrzostwach Europy 2021 w siatkówce mężczyzn!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 234PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska – Rosja: zapowiedź i analiza meczu siatkarzy na Euro 2021

Zwycięzca wtorkowego spotkania będzie już pewny dwu kolejnych gier na tegorocznym europejskim czempionacie. Odbędą się one w katowickim Spodku. Półfinały zostaną rozegrane w sobotę, tj. osiemnastego września, a mecze o medale odbędą się w niedzielę, tj. dziewiętnastego września. Jednak przypomnijmy, że w czasie trwania igrzysk w Tokio media również rozpisywały się na temat występu Biało – Czerwonych w grze o medale, a wszyscy pamiętamy, jak się skończyła przygoda naszych siatkarzy na olimpiadzie…

Dlatego też wolę ostrożniej podejść do typowania i tym razem nie decyduję się na skreślenie zwycięzcy tego ćwierćfinałowego spotkania. Dla porządku podam, że bukmacherzy STS na triumf Polaków ustanowili kurs na poziomie 1.25, a na wiktorię Rosjan, aż na 4.00. Jednak zanim przejdę do przedstawienia swojego typu i go uargumentuję, zachęcę Was do sprawdzenia naszego kodu promocyjnego w STS, który zapewni Wam najlepsze i najwyższe promocje na start. Jeśli ktoś chciałby zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi akcji, powinien zapoznać się z tym linkiem: https://zagranie.com/sts-bonus-powitalny-zasady-i-jak-wykorzystac/. Czy wszystko sprawdziliście? W takim razie przejdźmy do typowania związanego z ćwierćfinałowym meczem Polaków na siatkarskich mistrzostwach Europy.

Pojedynki polsko – rosyjskie w siatkarskim świecie nie od dziś uchodzą za szalenie interesujące. Nie inaczej będzie i tym razem. Wszystko dlatego, że spotkają się ze sobą jedne z najlepszych drużyn świata. Dość powiedzieć, że w tym spotkaniu będziemy świadkami starcia aktualnych mistrzów świata z wicemistrzami olimpijskimi; którzy zajmują odpowiednio w rankingu FIVB miejsca numer dwa i trzy. Jednak, by nie pisać tylko o tzw. suchych statystykach, odwołam się do poprzednich spotkań obu tychże drużyn. O historii ich pojedynków można, by pisać mnóstwo tekstów, dlatego, by skrócić tekst, dodam, że w ostatnich dziesięciu spotkaniach tych drużyn, tylko trzykrotnie byliśmy świadkami wyłonienia zwycięzcy już po trzech partiach. Ostatnia tego typu sytuacja miała miejsce w 2018 roku. Od tego czasu Polacy mierzyli się z Rosjanami pięciokrotnie i za każdym razem byliśmy świadkami wyrównanego spotkania. Co interesujące, to w tychże pięciu grach, za każdym razem oglądaliśmy czwartego seta. Można śmiało rzec, że z kim, jak z kim, ale akurat z Rosją uwielbiamy toczyć wyrównane boje. Nawet kiedy obie nacje zmierzyły się w Lidze Narodów w Rimini w tym roku, czyli w de facto mniej „ważnym” turnieju, to i tak oglądaliśmy czteroseryjne, dłuższymi momentami zacięte, spotkanie. Moim typem jest, że również w dzisiejszym ćwierćfinale tegorocznego europejskiego czempionatu będziemy świadkami czwartej partii.

Sprawdź teraz naszą recenzję zakładu bukmacherskiego STS -> https://zagranie.com/sts-opinie/

Aby w jeszcze większym stopniu uargumentować swe stanowisko, dodam, że Rosjanie do tej pory na siatkarskim Euro rozegrali tylko jedno spotkanie, w którym nie stracili seta. Wspominany mecz odbył się w ramach ostatniej kolejki fazy grupowej, kiedy to Rosjanie rywalizowali z najsłabszymi w grupie Macedończykami. Wówczas rosyjscy siatkarze udowodnili klasę, „bijąc” Macedończyków kolejno do: piętnastu, trzynastu i osiemnastu. Jednak podejmując się typowania, należy mieć na uwadze, że przed startem turnieju Rosjanie byli zdecydowanymi faworytami do awansu z pierwszego miejsca w grupie C, a tymczasem zajęli „dopiero” drugą lokatę. Z kolei Polacy w pięciu grach, aż trzykrotnie tracili seta. Co interesujące, to wspomniane wydarzenia miały miejsce w pierwszych trzech kolejkach. W teorii pokazuje nam to, że forma Polaków rośnie, co wydaje się być prawdą; ale nie można zapominać, że w ostatniej kolejce fazy grupowej rywalizowali z Ukraińcami, a w jednej ósmej z Finami. W obu przypadkach były to pojedynki z dużo niżej notowanymi rywalami, którzy również nie błyszczeli formą w czasie swych występów na europejskim czempionacie. Owszem, można więcej pozytywnego napisać o bloku i zagrywkach Polaków, a także skuteczności atakujących, ale rywalizujący z siatkarzy ze Sbornej nie można niczego zakładać w ciemno. Przykłady można, by mnożyć, więc tylko dodam, że ostatnimi, którzy liczyli na zwycięstwo z nimi byli Brazylijczycy. Wszyscy siatkarscy kibice pamiętają, jak półfinałowy bój na igrzyskach w Tokio skończył się dla Canarinhos…

Teraz poziom rywala będzie znacznie wyższy. Dlatego nie można powiedzieć, że naszych siatkarzy czeka łatwe zadanie. Dość powiedzieć, że, nawet kiedy w ekipie rosyjskiej doszło do transferu medycznego, to reprezentacja Rosji nie straciła na mocy rażenia. Przypominając, dodam, że przedwcześnie z grą w turnieju musiał się pożegnać Kiriłł Klec, a zastąpił go Maksim Żygałow. Polscy kibice mogą kojarzyć to nazwisko, ponieważ Maksim występował w Plus Lidze. W sezonie 2018/2019 grał w barwach Cerrada Czarnych Radom. Wracając, przypomnę, że Maksim nie wchodzi z tzw. marszu do gry. Wraz z reprezentacją był na obozie przygotowawczym przed turniejem. Poza tym zdążył już wystąpić w kilku spotkaniach klubowych, które były rozgrywane w Moskwie w ramach turnieju fazy wstępnej Pucharu Rosji. Jednak nie zapominajmy, że Rosjanie nie będą grali tylko na Żygałowa. Choć dołączenie Maksima jest postrzegane przez siatkarskich ekspertów jako wzmocnienie, tak nadal w kadrze rosyjskiej znajduje się kilkunastu wicemistrzów olimpijskich z Tokio.

STS
1.60
W meczu Polska - Rosja będzie 4. set

Polska – Rosja: typy bukmacherskie

Dlatego też, choć bukmacherzy STS za zdecydowanych faworytów tego meczu uważają Polaków, tak wolę postawić na inne zdarzenie. Co prawda interesująco wygląda zestawienie, że Polacy wygrają to spotkanie trzy do zera, bo mamy tu kurs na poziomie 2.75, ale jak pisałem wyżej, Rosjanie to znacznie trudniejszy rywal, niż Finowie, czy Ukraińcy. Ciekawie również wygląda wycena kursu na to, że zobaczymy dokładnie trzy sety, ponieważ jest ona ustabilizowana na 2.25, ale sądzę, że to również jest skreślenie zbyt ryzykowne. Dlatego też decyduję się na postawienie, że będziemy świadkami czwartego seta w tym spotkaniu. W tym przypadku spotykamy się z kursem na poziomie 1.60.

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 234 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry

fot. Piotr Matusewicz

Zaloguj się aby dodawać komentarze