Już dziś do gry wracają siatkarze reprezentacji Polski! W pierwszym meczu fazy grupowej podopieczni Vitala Heynena zmierzą się z Portugalczykami. W roli zdecydowanego faworyta wystąpią Biało — Czerwoni, dla których faza grupowa ma stanowić ledwie przetarcie przed bojami o medale. Zakład na to spotkanie stawiam w ETOTO. W tym tekście poznasz nasz typ i kurs na spotkanie Polska – Portugalia na Mistrzostwach Europy 2021 w siatkówce mężczyzn!

Zarejestruj się w ETOTO i odbierz bonus od depozytu 100% do 1500PLN + 1000 PLN we freebetach

(specjalna oferta dla użytkowników Zagranie.com)

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

W tym miejscu sprawdź nasz kod bonusowy do Etoto!

Polska – Portugalia: kursy bukmacherskie, TYPY i zakłady na pierwszy mecz w fazie grupowej ME siatkarzy 2021

Zacznijmy od sprawdzenia naszego kodu promocyjnego w ETOTO, który zapewni Ci najlepsze i najwyższe promocje na start. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj -> https://zagranie.com/etoto-bonus/. Wszystko sprawdzone? To teraz przejdźmy do typowania związanego z meczem reprezentacji Polski z Portugalczykami na siatkarskim Euro mężczyzn.

Polska – Portugalia: zapowiedź i analiza meczu siatkarzy na Euro 2021

Od początku sezonu reprezentacyjnego było wiadome, że mistrzostwa Europy będą dodatkiem, swego rodzaju zwieńczeniem zmagań. Jednak po igrzyskach okazało się, że te zawody mają posłużyć do zmazania niezadowalającego występu w Tokio. Polacy powinni bez trudu awansować z grupy i to z pierwszego miejsca.

Za jedynego rywala, który według zdań ekspertów ma zaprezentować mniej więcej porównywalny poziom do kadry Heynena, uchodzą Serbowie. Jest tak dlatego, że będą bronili tytułu mistrzów Europy sprzed dwóch lat. Jednak z nimi Biało — Czerwoni spotkają się „dopiero” w sobotę. Wówczas przystąpią do drugiej rundy zmagań na siatkarskim Euro. Wracając do meczu z Portugalczykami, eksperci przypisują przyjezdnym z Półwyspu Iberyjskiego niewdzięczną rolę tzw. dostarczyciela punktów. Jest tak dlatego, że to właśnie oni są najniżej notowanym zespołem w grupie A. Dla porównania wystarczy dodać, że polscy siatkarze w rankingu FIVB (przyp. red. Międzynarodowej Federacji Siatkarskiej) zajmują zaszczytne drugie miejsce, a Portugalczycy czterdzieste. Duża różnica poziomu informuje, że obie drużyny nie mają zbyt często okazji, by ze sobą rywalizować w oficjalnych turniejach rangi międzynarodowej. Ostatnie takie starcie miało miejsce w 2019 r., kiedy to w fazie grupowej w Lidze Narodów Biało — Czerwoni wygrali gładko trzy do zera. Podobnie wygląda historia pozostałych spotkań. Dlatego, jeżeli ktoś chciałby obejrzeć zacięte spotkanie naszych siatkarzy, „musi zaczekać” do sobotniego wieczoru.

grupa

Kolejnym argumentem przemawiającym za Biało — Czerwonymi jest fakt, iż zmagania w fazie grupowej będą toczyli w krakowskiej Tauron Arenie. Do tego już teraz wiadomo, że w hali pojawi się tłum polskich kibiców. Czy można sobie wyobrazić lepszą okazję do odbudowania się dla sportowców po nieudanej imprezie międzynarodowej? Nasi siatkarze zapewniają, że nie i, że są zdeterminowani ku temu, by pokazać się fanom z jak najlepszej strony. Do tego wszystko wskazuje na to, że mistrzostwa Europy będą ostatnim turniejem, w którym kadrę poprowadzi Vital Heynen. Belg już niejednokrotnie udowadniał, że potrafi doprowadzić drużynę do najważniejszych osiągnięć, więc z trudem przychodzi obawianie się o to, czy będzie chciał się godnie pożegnać. Nic więc dziwnego, że już przed pierwszą kolejką eksperci stawiają jego podopiecznych w roli faworytów do sięgnięcia po złote krążki.

Sprawdź teraz naszą recenzję zakładów bukmacherskich ETOTO -> https://zagranie.com/etoto-opinie/

Polska – Portugalia: typy bukmacherskie

Zwycięzca spotkania wydaje się oczywisty. Mimo że Portugalczycy z pewnością będą prezentować waleczną siatkówkę, tak dysproporcja sił jest zbyt duża. Dlatego też nie podejmuję się obstawiania konkretnego wyniku meczu. Spodziewam się, że nasi siatkarze będą chcieli, jak najlepiej się pokazać na otwarcie turnieju, a jak wiemy, na nich zawsze można liczyć. Dlatego też sądzę, że już w pierwszym meczu nie będą chcieli zostawić złudzeń co do tego, po co uczestniczą w tym turnieju. Stąd też obstawiam, że zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego nie zdobędą więcej, niż pięćdziesiąt siedem i pół punktu. Jestem zdania, że kurs 1.87 na to zdarzenie wygląda bardzo interesująco.

Kadra Polski na Mistrzostwa Europy:

Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz, Michał Kubiak, Wilfredo Leon, Kamil Semeniuk, Aleksander Śliwka, Tomasz Fornal, Łukasz Kaczmarek, Bartosz Kurek, Mateusz Bieniek, Jakub Kochanowski, Piotr Nowakowski, Paweł Zatorski, Damian Wojtaszek

Bonus od depozytu 100% do 1500 zł – zasady:

  • Minimalna wpłata uprawniająca do wykorzystania bonusu – 1 zł.
  • Maksymalna wpłata do wykorzystania promocji – 1500 zł.
  • Bonus należy obrócić x6 – można to zrobić w zakładach SOLO (z kursem min. 2.20) lub zakładach AKO (z kursem min. dla pojedynczych selekcji 1.50).
  • Obrót można wykonać w ciągu 30 dni.
  • Po rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, gracz będzie mógł bonus wypłacić.
  • W tym momencie sprawdź nasze opinie o Etoto!

Tylko u nas +1000 zł w ETOTOMANII !

Rejestrując się w ETOTO z kodem z naszych banerów lub linków poza znakomitą ofertą bonusu 100% do 1500 PLN otrzymasz automatycznie także złoty status w programie lojalnościowym ETOTOMANIA! Oznacza to, że możesz otrzymać minimum 16 freebetów i bonusów w miesiącu o łącznej wartości ponad 1000 zł!

ETOTOMANIA to program lojalnościowy, dzięki któremu Twoja aktywność jest odpowiednio nagradzana. Stawiając zakłady zbierasz punkty, które decydują jakie nagrody odbierzesz w następnym miesiącu. A tych jest multum! Przykładowo dla poziomu srebrnego (co najmniej 350 pkt zebranych w poprzednim miesiącu) otrzymujesz freebety i bonusy o łącznej wartości ponad 500 złotych. Na poziomie złotym zgarniasz oferty codziennie przez cały miesiąc, a ich łączna wartość przekracza 1000 zł!

fot. Rafał Rusek

Zaloguj się aby dodawać komentarze