Wczorajszy dzień obfitował w niespodzianki, ich sprawcami byli Mousesports oraz Godsent. Na emocje z pewnością nie mogliśmy narzekać, ale czas przejść do dzisiejszych starć, które prezentują się równie okazale. Przede wszystkim obserwować będziemy mecz z udziałem Polskiej drużyny, AGO! Zmierzą się oni z francuskim G2 i szczerze mówiąc, nie skazywałbym ich na absolutną porażkę. Poza tym spotkaniem przyjrzymy się również starciu pomiędzy Gen.G a 100 Thieves. Zapraszam do lektury!

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

G2 – AGO
17.09.2020 r. Godz. 14:00

 

AGO z pewnością nie może zaliczać swojego występu w ESL Pro League za szczególnie udany. Z drugiej strony, rywalizują na absolutny top światowych drużyn i nierzadko stawiają im solidny opór. Wygranie spotkania przeciwko Heroic czy mapa urwana przeciwko ENCE, lecz przede wszystkim solidna gra i często równa walka z innymi drużynami pozostawiają dobre wrażenie. Nie jest to jeszcze moment, żeby powiedzieć, że polski esport wstaje z kolan, jednak z pewnością widać jakieś perspektywy. Dziś zawodnicy Ago po raz kolejny będą musieli zmierzyć się z o wiele wyżej notowanym przeciwnikiem, a mianowicie ekipą G2. Uda im się postawić francuskim legendom?

G2 również nie osiąga spektakularnych wyników w obecnej edycji ESL Pro League. Zaledwie jedno zwycięstwo więcej niż AGO, seria trzech porażek z rzędu i po prostu niestabilna gra, to nie są czynniki sprzyjające swobodnej grze. Z tego też powodu, nie sądzę, że będą oni w stanie totalnie zdominować dziś AGO. Oczywiście, są oni faworytami do wygrania całego spotkania i prawdopodobnie będą w stanie je wygrać, jednak nie wierzę, że polska ekipa podda mecz bez walki. Spodziewam się wyrównanych pojedynków na obydwu mapach, chociaż wiadomo, że o wiele większe nadzieje i oczekiwania przychodzą razem z mapą, która będzie wyborem polskiej formacji.

Z tego powodu, zdecydowałem się na dosyć interesujący typ, a mianowicie handicap rundowy w stronę AGO na pierwszej mapie. Z racji niższej pozycji w rankingu, to oni będą wybierać mapę jako pierwsi, zatem to na pierwszej mapie powinniśmy upatrywać ich większych szans. Ponadto, dzięki handicapowi, oczekujemy od nich wygranej zaledwie 12 rund, co nie powinno sprawić im problemów. G2 jest obecnie w bardzo słabej formie i taki wynik na pierwszej mapie jest z pewnością osiągalny dla AGO. Jeśli ktoś lubi ryzyko, bezpośrednia wygrana AGO na pierwszej mapie oferuje naprawdę wysoki kurs.

W dobrej formie indywidualnej są Gruby, Fiku czy Mhl, nawet jeśli przynajmniej dwóch z nich zagra na swoim bardzo wysokim poziomie, już wtedy G2 będzie miało dosyć trudną przeprawę ze swoimi rywalami. Na ten typ składa się wiele czynników, słaba forma G2, dosyć dobra forma AGO, korzystny handicap, oraz value wynikające z kursu. AGO pokazało już, że jest w stanie rywalizować, wygrywać mapy, a nawet spotkania przeciwko najlepszym. Dwanaście rund na swojej mapie, grając przeciwko obecnemu G2 jest jak najbardziej realne.

Podsumowując analizę, liczymy na dobry, stabilny występ polskiej ekipy. Faworytem całego starcia pozostaje francuska drużyna, lecz do spełnienia naszego typu potrzebujemy od AGO o wiele mniej. Nawet przegrana własnej mapy wynikiem 16-12, da nam upragnioną zieleń. Start spotkania już o godzinie 14, a więc niedaleko. Kibicujemy naszym i czekamy na pozytywny rezultat!

 

G2 – Ago
17.09.2020 r. Godz. 14:00
Typ: 1. mapa handicap rundowy – AGO(+4,5)
Kurs: 1.80

 

 

 

Gen.G – 100 Thieves
17.09.2020 r. Godz. 21:00

 

Jak zwykle z drugim typem przenosimy się do Ameryki, gdzie czekają na nas Gen.G oraz 100 Thieves. Obydwie drużyny znajdują się obecnie w dolnej części tabeli, co może dziwić, patrząc na to, jakie oczekiwania niosą ze sobą obydwie drużyny. Oddać jednak trzeba, że czołówka tabeli jest obecnie bardzo napięta, wobec czego trudniej dostać się na sam szczyt. Dziś jednak rywalizacja będzie się toczyć jedynie pomiędzy tymi dwoma zespołami. Co nam pokażą? Kto okaże się być zwycięski?

Faworytem bukmacherów w tym starciu jest drużyna 100 Thieves, z czym nie sposób się nie zgodzić. Forma Gen.G nieustannie szybuje w dół, nie są w stanie postawić skutecznego oporu przeciwko żadnemu z poważnych rywali, a forma poszczególnych zawodników nie jest tak wybitna jak parę miesięcy temu. Po drugiej stronie serwera stać będzie ekipa 100 Thieves, która również nie należy w tym momencie do absolutnego topu drużyn. Co prawda w meczu przeciwko Chaos widać było wyraźną różnicę, jednak nie zapominajmy o tym, że drużyna ta nie jest wyznacznikiem gry na najwyższym światowym poziomie.

W ekipie 100 Thieves, zdecydowanie najjaśniejszym punktem jest Jks, młody Australijczyk, który naprawdę fenomenalnie wygląda na serwerze. Z pewnością to w nim pokładane są największe nadzieje ekipy 100 Thieves, chociaż tuż za nim z formą goni go jkeam. Atuty tych zawodników pozwolą dziś z pewnością na zbudowanie przewagi przeciwko Gen.G, zwłaszcza że forma zawodników tej drugiej formacji jest daleka od ideału. Decyzja Dapsa o odejściu z zespołu i pozostawaniu w ekipie do momentu znalezienia zastępstwa z pewnością negatywnie odbija się na nastrojach w drużynie, a to ma bezpośrednie przełożenie na ich grę.

Pod względem map, 100 Thieves prawdopodobnie wybierze Vertigo lub Inferno, są to ich najsilniejsze picki. Natomiast ciekawiej sprawa rozgrywa się w przypadku Gen.G, gdyż na ich zwyczajowym pierwszym wyborze, notują oni aktualnie serię czterech porażek. Tutaj pojawia się pytanie, czy znaleźli przyczynę słabej gry na tej mapie i będą starać się przełamać złą passę, czy też może zdecydują się na inny wybór. Pod tym względem, widzimy przewagę 100 Thieves, Vertigo, Inferno, Dust 2, to są mapy, na których czują się oni bardzo pewnie.

Podsumowując, 100 Thieves jest obecnie po prostu w lepszej sytuacji niż Gen.G. Dobra forma jksa, motywacja całej drużyny i całkiem dobra forma prezentują się o wiele lepiej niż pełna wahań gra Gen.G. Decyzja Dapsa przynosi dodatkowe problemy w drużynie, a to bezpośrednio przenosi się na grę zespołu. Dodatkowo już podczas ostatniego meczu, 100 Thieves pokazało, że ma patent na Gen.G. Czy dziś stanie się podobnie? Ja mam taką nadzieję i dorzucam czyste zwycięstwo 100 Thieves do mojego kuponu!

 

Gen.G – 100 Thieves
17.09.2020 r. Godz. 21:00
Typ: 100 Thieves wygra
Kurs: 1.46

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

 

Kupon esportowy

Zaloguj się aby dodawać komentarze