Piątek przyniósł nam profit, więc tego samego oczekujemy od soboty! Dziś skupimy się przede wszystkim na meczach, w których brać udział będą Polacy: Jankos, Selfmade oraz Mantuu. Chociaż całościowo, polska scena esportowa nie stoi na najwyższym poziomie, to jednak poszczególni zawodnicy są prawdziwymi gwiazdami w topowych zespołach i często to oni prowadzą je do zwycięstwa. Dziś połączymy ze sobą trzy spotkania i postaramy się uzyskać zysk!

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

 

OG – Big
04.07.2020 r. Godz. 18:00

 

Zaczynamy od cs_summit 6 i spotkania pomiędzy OG a Big, gdzie występował będzie Mateusz „Mantuu” Wilczewski. Jest on rzeczywiście gwiazdą w swoim zespole i już od pewnego czasu przewodzi rankingom strzeleckim swojej drużyny. Dziś OG będzie się mierzyć z Big, a więc niesamowicie wymagającym przeciwnikiem. Obydwie drużyny pokazały nam już, że nie boją się trudnych strać, a w ostatnim spotkaniu, górą okazali się być gracze europejskiej formacji, co szczerze zdziwiło wielu kibiców, którzy z pewnością spodziewali się gładkiego zwycięstwa Big. Jak będzie dziś i czy Big słusznie jest faworytem?

Moim zdaniem, ten mecz może potoczyć się w każdą stronę pod względem zwycięstwa. Zarówno Big jak i OG pokazali nam świetnego counter strike’a w ostatnich spotkaniach i szczerze nie potrafię przewidzieć, kto awansuje dziś do wielkiego finału. OG sprawiło nie lada niespodziankę wygrywając z Heroic, i w żadnym stopniu nie powinni być z miejsca przekreślani. Big z kolei, natrafiło wreszcie na delikatny spadek formy, o czym świadczą porażki właśnie z OG czy Vitality. Ciągle prezentują oni bardzo wysoki poziom, nie są jednak już nietykalni. Z tego powodu nie obstawiam tutaj zwycięstwa żadnej z drużyn, a idę właśnie w strone zabójstw Mantuu.

Tak jak pisałem, Mateusz jest najlepszym strzelcem swojej drużyny, dodatkowo na cs_summit 6 odnalazł chyba szczyt swojej formy. W każdym spotkaniu otwiera on tabelę, potrafi wygrywać pojedynki strzeleckie z najlepszymi, a co najważniejsze dla nas, regularnie zdobywa około 20 eliminacji na mapę. Linia, jaką bukmacher wystawił na to spotkanie jest niższa, wynosi bowiem 38.5 zabójstw na dwóch pierwszych mapach. Mantuu przekroczył tę linię w 4/5 ostatnich spotkań i wszystko wskazuje na to, że utrzyma swój poziom. OG w obecnej formie jest w stanie stawić opór niemieckiej drużynie, spodziewam się zatem wyrównanego spotkania z dużą ilością rund, co doskonale sprzyja overowi zabójstw.

Szczerze mówiąc, spodziewałem się linii w okolicach 40-41 zabójstw, zwłaszcza jeśli spojrzymy na ostatnie wyczyny Mantuu. Przeżywa on naprawdę świetny moment w karierze, a ten mecz jest idealną okazją do udowodnienia swojej formy. Uważam, że OG sprawi, że będziemy mogli dziś oglądać naprawdę zaciętą rywalizację, a Mateusz będzie fundamentem ich dobrej gry. Linia jest bardzo atrakcyjna, lecz koniec końców wszystko pozostaje w rękach Mantuu. Mam nadzieję, że zaprezentuje się dziś z najlepszej strony i przy okazji zagwarantuje nam profit!

 

 

OG -Big
04.07.2020 r. Godz. 18:00
Typ: Mantuu powyżej 38,5 eliminacji (1&2 mapa)
Kurs: 1.80

 

Baner grupy

 

 

Fnatic – Schalke 04
04.07.2020 r. Godz. 20:00

 

Fnatic po raz drugi i sprzedane? Wczoraj drużyna Rekklesa zagrała świetne spotkanie, pomimo tracenia smoków, ciągle powiększała swoją przewagę w złocie, dzięki czemu byli w stanie zdominować swoich rywali podczas teamfightów. Szczerze mówiąc, świetnie oglądało się ich grę, pomimo braków, chociażby we wspominanych smokach. Ze dobrej strony pokazał się również Oskar „Selfmade” Boderek, który dopełnił kompozycję Fnatic wyborem Nocturna. Czy Fnatic powróciło do swojej najlepszej formy? Wydaje mi się, że to jeszcze nie czas, jednak na dzisiejszych rywali powinno to wystarczyć.

Dzisiejszymi rywalami Fnatic będą gracze Schalke 04, drużyny, która pewnie zmierza po bilans 0-9 w letnim splicie. I chociaż Schalke 09 stało się swego rodzaju memem w społeczności League of Legends, to jednak nie sposób oprzeć się wrażeniu, że taki scenariusz jest nieunikniony. Brak jakiejkolwiek wygranej w meczach z Excel, Vitality czy Sk, nie daje powodów do radości fanom tej formacji. Dziś czeka ich o wiele trudniejszy rywal, bo drużyna z absolutnego topu. Czy skoro Schalke nie potrafiło wygrać na średnie Excel, czy nierówne Vitality, to da radę urwać punkty przeciwko Fnatic? Szczerze w to wątpię.

Gdyby sytuacja Fnatic była nieco inna i mieliby oni o wiele lepszy bilans w rundzie letniej, wtedy mógłbym uwierzyć w chwilową utratę koncentracji i zwycięstwo Schalke. Z powodu kiepskiego startu splitu, Fnatic zajmuje czwarte miejsce, z bilansem 4-4 i nie mogą być spokojni o swoją przyszłość, zwłaszcza patrząc na wyniki Mad Lions oraz Rouge. Fnatic musi zacząć zdobywać zwycięstwa, a mecz z dzisiejszym rywalem nie może okazać się blamażem. Zwykle takie kursy są mało atrakcyjne, jednak dla uzupełnienia kuponu, oraz przez fakt, że Fnatic po prostu musi wygrać to spotkanie i ma do tego argumenty w postaci graczy i taktyk, powoduje, że bez zastanowienia dorzucam to zdarzenie do kuponu.

 

 

Fnatic – Schalke
04
03.07.2020 r. Godz. 20:00
Typ: Fnatic wygra
Kurs: 1.15

 

 

G2 – Excel Esports
04.07.2020 r. Godz. 21:00

 

Jankos Polak wygra świat! Takie „przyśpiewki” gościły na chacie podczas zeszłorocznych mistrzostw świata. Dziś G2 wygląda zgoła inaczej, a ich startu w letnim splicie LEC z pewnością nie można zaliczyć do udanych. Dziś podejmować będą drużynę z dolnej części tabeli, mianowicie Excel Esports. Wczoraj, zgodnie z moimi przewidywaniami, udało im się pokonać Vitality, wobec czego Excel zajmuje teraz ósme miejsce, z bilansem  3-5. Czy jednak będą w stanie stawić opór potężnemu, przynajmniej na papierze, G2?

Po raz kolejny, gdyby to był normalny split, wtedy stawiałbym domy na Excel. G2 lubi przegrać losowy mecz na jedną z najsłabszych drużyn, głównie przez zwyczajowe bezpieczeństwo w tabeli i luz w każdym kolejnym spotkaniu. Dziś jednak G2 walczy o jak najlepszy rezultat i goni Rouge oraz Mad Lions. Każda kolejna przegrana skutkuje odsunięciem się od podium, na którym aktualnie się znajdują. G2 ciągle ma szansę na pierwsze miejsce w sezonie regularnym, ale potrzebują do tego skupienia i mobilizacji.

Zawodnicy G2 są jednymi z najlepszych na swoich pozycjach, cała drużyna gra też świetnie drużynowo. Pomimo braku Perkza, we wczorajszym meczu P1noy pokazał się z naprawdę pozytywnej strony, a cała drużyna wzięła najcięższe obowiązki na siebie, pozwalając mu w spokoju grać Ezrealem. Świetnie zagrał Caps, również Jankos solidnie wyglądał. G2 wie jak naprawić błędy, które popełniało wcześniej, jest lepszą drużyną od Excel i nie może sobie pozwolić na lekceważenie przeciwnika.

Podsumowując w zasadzie całą kwestię LEC, Fnatic i G2 mają bardzo podobną perspektywę. Zaczęli wracać na dobre tory, ale ciągle nie mogą pozwolić sobie na dalsze błędy. G2 gra w nieco zmienionym składzie, ale Caps idealnie radzi sobie z przejęciem inicjatywy za dane spotkanie. Excel Esports to dobra drużyna, ale zdecydowanie niewystarczająco dobra, żeby pokonać G2. Spodziewam się szybkiego zwycięstwa G2 i utrzymania miejsca na podium LEC na półmetku rozgrywek.

 

G2 – Excel Esports
04.07.2020 r. Godz. 21:00
Typ: G2 wygra
Kurs: 1.30

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

 

Kupon betfan