Summer split w League of Legends European Championship jest po prostu nieobliczalny. Dużo zaskoczeń, ale to sprawia, że emocje są jeszcze większe. W sobotę na tapetę możemy wziąć m.in. Rogue i fnatic. Drużyna Polaków spróbuje się odkuć i dogonić TOP 1, a FNC pokaże, że piątkowe starcie to tylko wypadek przy pracy – a przynajmniej takie jest założenie tej drużyny. Zobacz, jakie są moje propozycje na sobotnie mecze!

Załóż konto w TOTALBET z kodem promocyjnym i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet – musisz kliknąć link: ZAGRANIE

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

SK Gaming – fnatic
(19:00 sobota, 03.07.2021)

Rywalizacja pomiędzy SK Gaming, a fnatic to tak naprawdę starcie blisko 50/50, albo 40:60 na korzyść FNC. Nawet jeżeli kursy bukmacherskie na to nie wskazują, to Bwipo i spółka są po prostu bardzo niestabilni w tym summer splicie. No bo takiej dyspozycji, jaka prezentują, nie da się inaczej nazwać. Zwycięstwo z G2 Esports w Bitwie o Europę? Żaden problem, robimy to łatwo. Ogranie Schalke 04 gdy jest się mocnym faworytem? Ciężary, które doprowadziły do tego, że FNC wczoraj przegrało. Nawet jeżeli fnatic nie jest w tak trudnym położeniu, jak G2 Esports (bilans 4:4), to pięć wygranych i trzy porażki to wcale nie jest wynik, jakim można się pochwalić, gdy po drodze ma się już spotkania z Astralis, Excel Esports, Schalke 04, czy Vitality. Kiedyś gigant, a obecnie co najwyżej potentat europejski ma więc trudny orzech do zgryzienia.

W meczu z SK Gaming nie może sobie bowiem pozwolić na kolejną porażkę, jeżeli chce walczyć o TOP 2 i lepszą drabinkę w play-offach. Z drugiej strony serwera mamy jednak SK, ostatnie w tabeli z bilansem 1-7 i tragiczną wręcz gra. SK pokonało jedynie Excel Esports, co akurat nie było niespodzianką, bowiem to ekipy o podobnym potencjale. Z kolei z wszystkimi innymi, za wyjątkiem jeszcze fnatic, przegrało. Czy możemy więc spodziewać się wyrównanego spotkania tym razem? Raczej nie. Dysproporcja w klasie obu ekip jest widoczna gołym okiem. Po raz kolejny jednak możemy podkreślić, że forma Bwipo jest poniżej oczekiwań i na dżungli się nie sprawdza. Na jego szczęście Adam na top lanie gra bardzo dobry sezon i może być jednym z zawodników w TOTS (team of the split).

Co obstawiać?

Nie spodziewam się wyrównanego meczu w starciu SK Gaming z fnatic. SKG jest po prostu bardzo słabe, a fnatic nawet z wahaniami formy powinno wykorzystać błędy, jakie notorycznie popełniają rywale. Dlatego też stawiam na to, że zobaczymy jednostronne widowisko, a w Totalbet można obstawić na to, że w meczu nie padnie więcej niż 29 eliminacji. Kurs na takie zdarzenie wynosi aż 1.85, więc jest to dobra podstawa do dużego AKO na dzisiaj.

Zdarzenie: SK Gaming – fnatic

Mój typ: under 29.5 eliminacji w całym meczu

Kurs: 1.85

Baner grupy esportowej

Rogue – MAD Lions
(21:00 sobota, 03.07.2021)

Rogue to silna i stabilna już marka w Europie. Pisałem o tym przed startem summer splitu w tekście poświęconym typom i kursom na LEC 2021. Drużyna z Polakami w składzie obecnie znajduje się na pierwszym miejscu w tabeli razem z Misfits Gaming. Obie ekipy mają bilans 6:2. RGE ograło wszystkie ekipy za wyjątkiem fnatic, G2 Esports i właśnie MAD Lions. Z tą ostatnią zmierzy się dzisiaj, a pozostałe dwie były po prostu lepsze. Łotry przygotowały złe kompozycje na rywalizacje z FNC i G2 – to właśnie rzecz, która przesądziła o ich porażce w tych spotkaniach. Teraz jednak powinno być zupełnie inaczej, bowiem jak mogliśmy zaobserwować w spring splicie i na Worldsach, to zespół szybko wyciągający wnioski z porażek. 

O tym, jak dużo dał Trymbi, gdy przyszedł w miejsce Vandera pisałem już wiele razy. W duecie z Hans samą wygląda wręcz świetnie i po prostu daje dużo jakości i stabilności na dole. Obecna meta sprzyja też Inspiredowi, który może więcej gry wziąć na siebie, ale nie zawsze musi grać carry championami, a to dobra sytuacja dla Polaka. Rogue nie tylko rozwija się pod względem umiejętności indywidualnych, ale też gry zespołowej. Decyzje podejmowane na mapie, presja i walka o kluczowe elementy to mocne strony tej ekipy. W przeciwieństwie do MAD Lions, gdyż te ma spore problemy. 

W spring splicie Lwy były lepsze niż teraz, ale to wcale nie oznacza, że poczyniły duży regres. Bardziej poziom się wyrównał. MAD Lions z taką formą jednak raczej nie pojedzie na mistrzostwa świata, więc musi ją poprawić już teraz. MAD dotychczas ma pięć wygranych na koncie oraz trzy remisy. Ograło m.in. Astralis, fnatic, Misfits Gaming, a przegrało na Excel Esports, co było ogromnym zaskoczeniem, G2 Esports i Team Vitality. Jak więc widzimy, forma tej drużyny to duża huśtawka. 

Co obstawiać?

Uważam, że Rogue wyciągnęło wnioski ze swoich porażek i dzisiaj pokaże, że zasługuje na miano TOP 2 w Europie. Dlatego też to właśnie na wygraną polskiej drużyny stawiam w tym spotkaniu. Styl gry Łotrów idealnie pasuje na MAD Lions, ale dużą rolę niewątpliwie odegra wybór bohaterów i kompozycji. W zakładach bukmacherskich Totalbet można obstawić np. czyste zwycięstwo RGE po kursie 1.67. To nam da AKO na poziomie 3.09, a to już sporo.

Zdarzenie: Rogue – MAD Lions

Mój typ: Rogue wygra mecz

Kurs: 1.67

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 31.07 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

zakład bez ryzyka Totalbet

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/go/totalbet-regulamin/

Sprawdź opinie o bukmacherze Totalbet!

typy LEC totalbet Zdjęcie: Norbert Barczyk / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze