Nadszedł czas pierwszego półfinału siatkarskiego mundialu. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 18:00. W tym spotkaniu zmierzą się zespoły Polski i Brazylii. Nasza kadra awansowała po thrillerze w tie-breaku pokonując Stany Zjednoczone. Z kolei reprezentacja Canarinhos ograła Argentyńczyków, tracąc zaledwie jednego seta. Dzięki temu Brazylijczycy wystąpią po raz siódmy z rzędu w półfinale mundialu. Z kolei Polacy nadal mają szanse na obronę tytułu mistrza świata. A kupon związany z tym spotkaniem stawiam w BETFAN-ie.

Betfan Polska Brazylia MŚ

Zasady promocji – jak skorzystać z kursu 50.00 na wygraną Polski z Brazylią?

 1. Załóż konto między 09.09., godz 10:00 a 10.09, godz. 17:59.
 2. Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy! Zarejestruj się, korzystając z naszego linku promocyjnego: https://zagranie.com/go/polska-brazylia-50/ i z kodu ZAGRANIE! Tylko wtedy możesz skorzystać z promocji.
 3. Dokonaj depozytu na min. 55 PLN.
 4. Zagraj PIERWSZY kupon za min. 50 PLN za depozyt, by móc skorzystać z boosta (nie może to być zakład przeciwny do tego granego po podwyższonym kursie).
 5. Jeśli Twój zakład nie wejdzie, zwrócimy Ci 100% stawki do 600 PLN.
 6. Zagraj zakład na zdarzenie, w którym Polska wygra z Brazylią W TYM MIEJSCU (nie z oferty głównej na ten mecz).
 7. Obróć jeden raz pozostałością wpłaty (min. 50 PLN). Należy dokonać obrotu i postawić swój pierwszy zakład przed boostem, wtedy ten pierwszy kupon stanie sie zakładem bez ryzyka – maksymalnie do 600 PLN, a boost i tak bedzie należeć do Ciebie.
 8. Maksymalna stawka 5 PLN.
 9. Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji.
 10. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony.
 11. W promocji nie biorą udziału kuponu zawarte za środki bonusowe.
Betfan
Polska wygra z Brazylia i awansuje do finału MŚ
50.00

Polska – Brazylia: typy i kursy

Pierwszym interesującym wskazaniem jest to, kto wywalczy awans do meczu o złote medale. Jeśli jesteś nowym graczem i obstawisz zdarzenie, w którym Polska wygra z Brazylią, to możesz wygrać kupon z kursem 50.0! Tak, mamy kurs aż 50.0 na wygraną Polski z Brazylią! Jednak o tym pisałem wyżej, dlatego dodam, że kolejnymi dwoma interesującymi typami w BETFAN jest to, że obie kadry na przestrzeni całego meczu zdobędą więcej niż 183 i 188 oczek.

Kurs na pierwsze wskazanie jest ustabilizowany na poziomie 1.84, a drugi na 2.05. Analizując to, ile siatkarskich gwiazd pojawi się po obu stronach siatki oraz to, w jakiej dyspozycji są poszczególni siatkarze, sądzę, że czeka nas bardzo wyrównane spotkanie. Być może nawet podobne, jak ze Stanami Zjednoczonymi, które Polacy kończyli po tie-breaku. Dlatego też sądzę, że tu również każdy z dwóch wymienionych typów jest realny do wejścia. A jakich jeszcze warto się podjąć, jeśli chcesz postawić na bardziej ryzykowne wskazania?

Kolejnymi tego typu kursami w BETFAN-ie są te, które „informują” o tym, ile setów zostanie rozegrane w tym spotkaniu. Jeśli sądzisz, że rywalizacja zakończy się po trzech partiach, spotkasz się z kursem na poziomie 2.56. Wskazanie na to, że w spotkaniu będą dokładnie cztery sety jest ustabilizowane na poziomie 2.42, a że pięć aż na 3.05. Następnymi, na które warto zwrócić uwagę to te, które „informują”, kto zwycięży w poszczególnej partii. Jeśli sądzisz, że w pierwszej zwyciężą biało – czerwoni spotkasz się z kursem na poziomie 1.61, a jeśli, że dokonają tego Brazylijczycy – 2.18. Wycena związana z drugim setem jest ustabilizowana na odpowiednio: 1.59 do 2:17.

Odnośnie triumfatora trzeciej partii mamy największą dysproporcję, gdyż wycena wynosi od 1.57 na Polaków po 2.21 na kadrę Canarinhos. Ostatnim z typów, który wygląda obiecująco, lecz wiąże się ze zbyt dużym ryzykiem w mojej opinii, to ten, który „informuje” jaki będziemy mieli wynik po dwóch pierwszych partiach. Najrealniejszym kursem wydaje się ten, który mówi nam o wyniku 1 do 1 na tablicy świetlnej i, na który mamy wycenę na poziomie 2.00. Jednak nie można wykluczyć również tego – patrząc na formę, jak i to, czego byli w stanie dokonać nasi siatkarze w meczu ze Stanami Zjednoczonymi -, że podopieczni Nikoli Grbicia wyjdą na prowadzenia dwa do zera. Wycena tego zdarzenia wynosi 2.60.

Gramy z BETFAN-em, u którego masz zakład bez ryzyka do 600 PLN!

Polska – Brazylia: statystyki

 • Brazylijczycy w meczu jednej ósmej pokonali Irańczyków do zera, a w ćwierćfinale poradzili sobie do jednego z Argentyńczykami.
 • Z kolei biało – czerwoni w pierwszej rundzie fazy pucharowej pokonali Tunezyjczyków do zera, a w kolejnej kadrę Stanów Zjednoczonych do dwóch.
 • Jeśli chodzi o rywalizację w grupie, to Brazylijczycy, choć również wygrali wszystkie mecze, to zdobyli o punkt mniej przez wygranie jednego meczu po tie-breaku.
 • Polacy stracili zaledwie jedną partię i to w konfrontacji z USA, a Canarinhos dwie, ale również tylko w jednym meczu: z Kubańczykami.
 • Analizując to, jak wyglądały ich ćwierćfinałowe konfrontacje, to Polacy zdobyli 110 punktów i tracąc 107.
 • Z kolei Brazylijczycy na przestrzeni całego spotkania zdobyli 98 oczek, a stracili: 84.
 • Po atakach w meczach ćwierćfinałowych Polacy uzyskali 67 oczek, a Brazylijczycy zdobyli 52 punkty.
 • Dokonując dalszego porównania, to Polacy zdobyli 8 asów, popełniając 27 błędów, a Canarinhos 4 przy 19 błędach.
 • Patrząc na same ćwierćfinałowe spotkania, obie reprezentacje zdobyły po 9 punktów blokiem.
 • To, co wyróżnia Polaków na tle Brazylijczyków po ćwierćfinałowych meczach jest to, że nasi siatkarze popełnili znacznie mniej błędów w ataku. Kadra Nikoli Grbicia w ten sposób dostarczyła rywalom 5 punktów, a Canarinhos aż 12 oczek.

Betfan Polska Brazylia MŚ

Polska – Brazylia: mój typ

Analizując powyższe składowe, spodziewam się szalenie wyrównanego spotkania. O tym, kto awansuje do finału, może zadecydować nawet tie-break! Nim przedstawię swój typ, dodam jeszcze, że tylko 3-krotnie w ostatnich ich 9 grach byliśmy świadkami zakończenia spotkania po trzech partiach. Takie rezultaty pojawiły się po konfrontacjach w 2018, 2019 i 2021 roku. Za to aż 4 razy ich mecze kończyły się po 4 partiach. Łącząc historię ich poprzednich gier z dyspozycją na tym turnieju, sądzę, że czeka nas kolejne szalenie wyrównane spotkanie. Dlatego też od siebie stawiam na kuponie, że biało – czerwoni zdobędą więcej niż 95 punktów. Kurs na to zdarzenie jest ustabilizowany na poziomie 1.85.

Polska vs Brazylia powyżej 95 punktów

Polska – Brazylia: BONUS od BETFAN

Obstawiając kolejny mecz Polaków na mistrzostwach świata w siatkówce mężczyzn, warto skorzystać z licznych bonusów, jakie przygotował bukmacher, jakim w tym przypadku jest BETFAN. W jaki sposób je uzyskać? Wystarczy założyć konto u tego bukmachera, korzystając z naszego kodu promocyjnego.

Betfan
Polska wygra z Brazylia i awansuje do półfinału MŚ
50.00

Dzięki temu uzyskasz np. 1000 złotych od depozytu + możliwość zakładu bez ryzyka aż do 600 złotych, a także 60-złotowy freebet. Dzięki temu możesz za jednym zamachem zgarnąć BONUS od BETFAN-a o wartości nawet 1660 złotych! A warunki są bardzo proste i klarowne, jak widzisz powyżej.

A jeśli chcesz sprawdzić, jak idzie mi typowanie siatkarskich spotkań, by nie obstawiać np. tego meczu w ciemno, wystarczy, że zajrzysz do zakładki o nazwie: TYPY – Siatkówka.

Skład reprezentacji Polski na mistrzostwa świata 2022:

Rozgrywający: Marcin Janusz, Grzegorz Łomacz

Przyjmujący: Tomasz Fornal, Bartosz Kwolek, Kamil Semeniuk, Aleksander Śliwka

Środkowi: Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Mateusz Poręba

Atakujący: Łukasz Kaczmarek, Bartosz Kurek

Libero: Jakub Popiwczak, Paweł Zatorski

fot. Marcin Bulanda/PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze