Przed nami drugi półfinał MSI 2022, w którym T1, czyli wielokrotni mistrzowie świata w League od Legends zmierzą się z G2 Esports, które jest byłym wicemistrzem. Z całą pewnością czeka nas świetnie spotkanie, a do tego jeszcze Acend (mistrzowie świata w Valoranta) podejmie fnatic. Sobota z esportem zapowiada się bardzo ciekawie, więc gramy AKO 2.95!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

T1 – G2 Esports: typy i kursy bukmacherskie (28.05.2022)

Za nami pierwszy półfinał MSI 2022, czyli wiosennego turnieju międzynarodowego w League of Legends. W nim Royal Never Give Up wygrało 3:0 z Evil Geniuses i to bez większych problemów. Amerykanie nie nawiązali walki z Chińczykami. Teraz czeka nas kolejny mecz 1/2 finału MSI 2022, a w nim T1 zmierzy się z G2 Esports, czyli znowu zachód powalczy z Azją.

Trzeba oczywiście przyznać, że T1 na papierze jest mocnym faworytem, ale jednocześnie należy pamiętać, że eksperci bardzo mocno przewartosciowują Azję, co jest dość zabawne. Pierwsze spotkania G2 w stage 2 świetnie pokazały, że mistrzowie Europy mogą bez problemu konkurować z mistrzami Korei i Chin i nie są w niczym gorsi. Co więcej, czysto mechanicznie wyglądali o wiele lepiej. Co prawda w rewanżach wyglądali gorzej psychicznie, ale trzeba pamiętać, że dla Targamasa i Flakkeda to pierwszy, tak poważny turniej, a to dalej bardzo młodzi zawodnicy.

Co obstawiać?

T1 naturalnie jest bardzo mocnym faworytem, co zresztą widzimy po kursach dostępnych u bukmacherów, ale trzeba pamiętać, że Faker i spółka już raz przegrali na G2 w stage 2, a do tego w grupie byli gorsi od rywali więcej razy. Bardzo ważnym aspektem tego pojedynku będzie psychologiczne podejście obu ekip. Pierwsza wygrana mapa może ich bardzo napędzić. G2 potrafi wychodzić z trudnych sytuacji, a jedną mapę powinno ugrać bez większych problemów. W LV BET jest ciekawy zaklad na to, że w meczu T1-G2 Esports zobaczymy co najmniej cztery mapy (czyli jedna z drużyn wygra 3:1 lub 3:2), a kurs na to to aż 1.55, co daje nam ogromne value. 

W LV BET z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz specjalne bonusy na start i grając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania oraz kibicowania ulubionym ekipom!

LVbet
1.55
+3.5 mapy w meczu T1 - G2 Esports

Acend – fnatic: typy i kursy bukmacherskie (28.05.2022)

Acend to obecni mistrzowie świata w Valoranta, którzy w grudniu zdobyli ten prestiżowy tytuł jako pierwsi w historii. Duża w tym zasługa zeeka i starxo. Polacy stanowią trzon drużyny, potrafią ją poprowadzić do zwycięstwa w trudnych momentach i świetnie sobie radzą w podbramkowych sytuacjach. Ostatnio jednak Acend przeszło zmiany w składzie, przez co teraz nie gra najlepiej i można spodziewać się wahań formy tej ekipy, co też przełoży się na jej wyniki w EMEA. 

fnatic podejdzie do rywalizacji z Acend jako lekki faworyt, ale nie ma w tym nic dziwnego. W końcu FNC należy do czołówki regionu EMEA (Europa oraz CIS). W niemal każdym starciu mają większe szanse niż rywale, a na mistrzostwach świata wyglądali solidnie. Należy jednak zaznaczyć, że oni także przeprowadzili zmiany w składzie i teraz jest to zupełnie inny zespół, co może się przełożyć na jego formę. Trudno określić, czy stać ich na stabilny rozwój, ale na pewno mogą tutaj zaskoczyć, a poza tym są faworytami.

Co obstawiać?

Zdaniem LV BET większe szanse na zwycięstwo ma fnatic, co nas nie dziwi. Po zmianach w składach na europejskiej scenie jest to jedna z najstabilniejszych ekip, co zdecydowanie należy podkreślić. Jej mecze to jednak często rollercoaster emocji, więc warto je zagrać np. z bonusami w LV BET. W ten sposób obstawiasz bez ryzyka i nie musisz się martwić o wyniki.

Tutaj na kupon dodajemy kolejny zakład z overem map, ale jako, że format to BO3, to zakład brzmi “+2.5 mapy w całym spotkaniu”. Kurs na to wynosi 1.90, więc jest to świetna podstawą do zbudowania większego AKO. Łączny kurs wynosi 2.95, a pamiętaj, że możesz na kupon dodać także inne typy na esport

LVbet
1.90
+2.5 mapy w meczu Acend - fnatic
typy na esport 28.05.2022
fot. lv bet

fot. Pressfocus

 
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze