Drugi miesiąc rywalizacji w Typomanii już trwa w najlepsze. Mimo że za nami półmetek, to mam wrażenie, że teraz walka się rozkręci na dobre… w końcu wraca Ekstraklasa, tak uwielbiania przez wielu graczy! Przypomnijmy, że główne nagrody w lipcu to GOPRO Hero 7 Black, hulajnoga Elektryczna SKYMASTER, głośnik Bluetooth JBL Flip 4i opaska sportowa Xiaomi Mi Band 3!

Wejdź na Typomania.net i dołącz do rywalizacji o MEGA nagrody

Obecnie w lipcu mamy zdecydowanego lidera, który pewnie zmierza po miejsce numer jeden… ale w Typomanii nic nie jest pewne, bo ranking może się zmienić w jeden dzień i to Ty możesz piastować pozycję lidera i cieszyć się na koniec miesiąca z jednej ze wspomnianych nagród. Poniżej możecie zobaczyć jak obecnie wygląda czołowa dziesiątka. Inauguracja Ekstraklasy podniesie poziom rywalizacji? Tak sądzimy!

Tutaj możesz śledzić wszystkie informacje i zadawać pytania – fanpage Typomania

Ranking Typomanii w połowie lipca 2019

Nieważne, czy Twoje pozycje były trafione czy nie – W Typomanii każda postawiona złotówka to 1 punkt do rankingu. W naszej grze można brać udział mając konto w STS, PZBuk czy forBET. Ten ostatni bukmacher dołączył do zabawy w lipcu i nie wykluczamy, że niedługo dojdą kolejni operatorzy.

Póki co, jeżeli chcesz brać udział w Typomanii, to potrzebne jest założenie konta u jednego z poniższych bukmacherów. Pamiętaj, że udział w zabawie biorą tylko gracze, którzy założyli konta przy użyciu poniższych kodów rejestracyjnych.

Sprawa jest prosta – rejestracja w Typomanii, dodanie do swojego profilu kont bukmacherów i obstawianie, tym samym nabijanie w ten sposób punktów w rankingu Typomanii. Nagrody dla najlepszych – czołówka ucieka, ale jest jeszcze do złapania!

Kliknij w poniższy link, załóż konto, zintegruj je z bukmacherami i bądź gotowy do wyścigu po nagrody!

>>WCHODZĘ DO GRY<<