Polka w akcji w turnieju we Włoszech! Gramy o 188 PLN!

Maja Chwalińska

Kolejny tydzień i kolejne tenisowe emocje. Ponownie będziemy mogli cieszyć oczy i trzymać kciuki za reprezentantkę Polski. Maja Chwalińska, bo o niej mowa, zdecydowała się na start w turnieju ITF 25000 $ we włoskiej miejscowości Selva Gardena. W pierwszej rundzie przyjdzie jej się zmierzyć z Chorwatką, Leą Bosković. Drugim spotkaniem, jakie weźmiemy pod lupę będzie mecz Ukrainki, Marty Kostjuk z Hiszpanką, Nurią Parizzas Diaz. Jak widzicie rezultaty tych pojedynków?

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

betclic-bez-ryzyka

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Marta Kostjuk – Nuria Parizzas Diaz, 14 12 2020, godz. 13:30 (godzina może ulec zmianie)

Głównej faworytce tego turnieju, rozstawionej z numerem 1 – Marcie Kostjuk przyjdzie zmierzyć się w pierwszym spotkaniu z Hiszpanką, Nurią Parizzas Diaz.

Nuria Parizzas Diaz to obecnie 232 rakieta światowego rankingu WTA Tour, najwyższe miejsce w swojej karierze zajmowała 3 lutego 2020 roku, kiedy to plasowała się na pozycji numer 196. 29-latka powoli zmierza do końca swojej kariery, nie osiągnęła w niej zbyt znaczących wyników. Nie ma na swoim koncie żadnego tytułu singlowego. Hiszpanka nie występowała zbyt często po wznowieniu rozgrywek, stąd też jej spadek w rankingu. Jednakże przyczyną mogła być również słaba dyspozycja Nurii, która podczas czterech rozgegranych turniejów wygrała zaledwie dwa spotkania w turniejach z cyklu ITF. Próbowała przebić się do głównej drabinki French Open, jednak odpadła już po pierwszym spotkaniu.

Marta Kostjuk to obecnie 99 rakieta światowego rankingu WTA Tour, niewiele ponad miesiąc temu zajmowała najwyższe miejsce w swojej karierze, kiedy to plasowała się na pozycji numer 97. Ukrainka ma na swoim koncie dwa tytuły singlowe, które zdobyła podczas turniejów ITF w Burnie i Kairze. Warto odnotować również jej triumf podczas juniorskiego wielkoszlemowego Australian Open w 2017 roku w wieku 16 lat. To na pewno spora nadzieja naszych wschodnich sąsiadów. Trzeba przyznać, że ma wszelkie predyspozycje, aby zaistnieć w światowym tourze. Kostjuk gra bardzo ofensywnie, płasko, to ona dyktuje warunki na korcie. Po wznowieniu rozgrywek prezentowała się bardzo korzystnie. Nastolatka osiągnęła trzecią rundę US Open, udało jej się również przejść przez kwalifikacje podczas French Open. Osiągnęła również dwa finały turniejów ITF w Stanach Zjednoczonych, które były dość mocno obsadzone. Ukrainka dość regularnie występuję już w turniejach głównego cyklu WTA Tour.

Mecze bezpośrednie

Będzie to drugi pojedynek dla obu pań, co ciekawe pierwsze spotkanie miało miejsce w Toruniu.

3 06 2019, ITF Toruń 1/16 finału (korty ziemne), Marta Kostjuk – Nuria Parrizas Diaz 6:2 6:0.

Co typuję?

Zdecydowaną faworytką tego pojedynku wydaje się być rozstawiona z numerem pierwszym Ukrainka, która po wznowieniu rozgrywek prezentuje się bardzo dobrze. Hiszpanka nie przekonuje mnie zupełenie swoimi wynikami. Nie widać również światełka w tunelu na poprawę tego stanu rzeczy. Jeśli tylko Ukrainka zagra dziś na swoim poziomie to nie będzie miała najmniejszych problemów z odniesieniem pewnego zwycięstwa.

Typ: Marta Kostjuk wygra 2:0

Kurs: 1,25

kk

Maja Chwalińska – Lea Bosković, 14 12 2020, godz. 15:00 (godzina może ulec zmianie)

Maja Chwalińska, która zmagała się ostatnimi czasy z kontuzjami wraca do rywalizacji. W pierwszej rundzie turnieju ITF we Włoszech zmierzy się z Leą Bosković.

Lea Bosković z Chorwacji plasuje się obecnie na miejscu numer 304 na światowych listach WTA Tour, najwyższe miejsce zajmowała we wrześniu ubiegłego roku, kiedy to była na pozycji numer 292. Jakoś nie potrafi przebić się wyżej. Ma na swoim koncie jeden zdobyty tytuł w tym roku, a miało to miejsce w Sharm el Sheikh, a był to turniej najniższej rangi. Jeśli chodzi o występy w turniejach wyższej rangi, to wydaje się to na tą chwilę za wysoki poziom dla Chorwatki, która rzadko wygrywa w takich zawodach pojedyncze mecze. Ostatnimi czasy zamieszkała czasowo właśnie w Egipcie. Podczas trzech turniejów zaliczyła kolejno ćwierćfinał, zwycięstwo w zawodach oraz II rundę turnieju.

Maja Chwalińska to obecnie 221 rakieta światowego rankingu WTA Tour, a była już na pozycji numer 192 w ubiegłym sezonie. Dalszy rankingowy awans zachamowały jednak kontuzje, przez które Maja straciła większość tegorocznych rozgrywek. Może dobrze, że przyszło to akurat na czas pandemii i częściowego zawieszenia rozgrywek. Maja to zawodniczka bardzo utalentowana, która jeszcze niedawno rywalizowała z Igą Świątek w turniejach juniorskich. Chwalińska jest tenisistką bardzo wszechstronną i grającą kombinacyjnie, nieco przypomina w stylu gry Agnieszkę Radwańską. Ma na swoim koncie trzy zawodowe tytuły singlowe, który zdobyła w ubiegłym roku w Warszawie, Bytomiu i Grodzisku Mazowieckiej podczas turniejów ITF. Ostatni występ w zawodowych rozgrywkach zaliczyła w sierpniu w turnieju ITF w Pradze, kiedy to dotarła do trzeciej rundy. Wystąpiła również w zeszłotygodniowych Drużynowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w Bytomiu, gdzie pewnie wygrała swoje spotkania.

Mecze bezpośrednie

Będzie to pierwsze spotkanie dla obu pań.

Co typuję?

Maja Chwalińska wraca dziś do zawodowych rozgrywek. Na pewno jest zatem przygotowana do tego turnieju na 100% swoich możliwości, gdyż dość długo odwlekała ponowny restart. Z korzystnej strony zaprezentowała się podczas Drużynowych Mistrzostw Polski w Bytomiu, a więc o jej dyspozycję możemy być spokojni. Polka wydaje się być zawodniczką posiadającą większe umiejętności od swojej rywalki, której obecnym poziomem są raczej turnieje niższej rangi, w których odgrywa bardziej znaczącą rolę. Liczę na pewne zwycięstwo naszej reprezentantki.

Typ: Maja Chwalińska wygra 2:0

Kurs: 1,71

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać, trzeba zagrać za 57 PLN

✅Link do rejestracji: zagranie.com/go/betclicbezryzyka

Kod promocyjny: ZAGRANIE50

Pieniądze można od razu wypłacić

14.12

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze