Rozpoczynamy drugą część tygodnia, a co za tym idzie, pora na coraz lepsze mecze w turniejach w tourze. Dzisiaj przyjrzymy się jedynie rywalizacji WTA, gdzie przygotowałem dla Was 3 pojedynki. Na trawie wyraźnie klaruje się dyspozycja serwisowa i przygotowanie do najważniejszego turnieju w tej części sezonu, a więc do Wimbledonu. Ten aspekt może poprowadzić wybrane przeze mnie zawodniczki na kupon, do odniesienia zwycięstw i awansów do kolejnych części turniejów w Berlinie i Birmingham. Co dla Was przygotowałem? Sprawdźcie naszą poniższą propozycję! 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Ons Jabeur vs Alycia Parks: typy i kursy bukmacherskie (16.06.2022 r. – 11:00)

Na pierwszy ogień idzie mecz, który wydaje się, że ma wyraźną faworytkę. Ja jednak nie byłbym tego taki pewny, ze względu na to, co widziałem w poprzednich spotkaniach na trawie w wykonaniu Ons Jabeur. Widać, że Tunezyjka nie jest zawodniczką, która doskonale czuje się na tej nawierzchni, a wchodzenie w mecze jest jeszcze dłuższe, niż miało to miejsce na antuce. Ons ma najlepszy okres w karierze w obecnym czasie. Znajduje się na 4. pozycji w rankingu WTA, a to daje jej najlepszą pozycję w jej karierze. Zdecydowanie można zgodzić się ze stwierdzeniem, że bardzo rozwinęła się ostatnio pod względem technicznym, a także mentalnym, gdzie często przewyższała ją gra w meczach z wyżej rozstawianymi rywalkami i o większą stawkę. Już jest z tym lepiej. Dzisiaj nie ma lepszej od siebie rywalki, pod kątem rankingowym, ale ponownie może pojawić się problem z wejściem w spotkanie, a to będzie wygodniejsze dla jej rywalki względem adaptacji do meczu na takim poziomie.

Rywalką jest młoda Amerykanka, która krok po kroku pnie się w hierarchii rankingowej, a jej występy wyglądają coraz bardziej pewnie. 20-latka dopiero w tym roku rozpoczęła zmagania w turniejach trawiastych, ale widać, że mocno pasuje jej ta nawierzchnia pod jej serwis, który jest silny i rozbijający pozycje rywalek. Dużo lepiej wygląda on na początku spotkań, gdzie Parks ma sporo sił, a rywalki jeszcze nie rozszyfrowują jej sposobu serwisu. W tym sezonie zagrała już kilka pojedynków na trawie, które wyglądały bardzo dobrze, pomimo że nie osiągnęła znaczących sukcesów. Na tym turnieju przeszła kwalifikacje oraz pokonała Qinwen Zheng, która była zdecydowanie faworyzowana na ten mecz. Amerykanka pokonała ją w dwóch setach, gdzie w premierowej partii ustawiła sobie przewagę gemową już na początku spotkania, co zawdzięcza swojej dyspozycji serwisowej. Miała w meczu 10 asów serwisowych, a jej skuteczność po pierwszym serwisie wynosiła 70%. Statystyki zbliżone niemalże do gry panów, a to tylko pokazuje, jak dobrze jest usposobiona na własnym podaniu. Tym bardziej w pierwszych setach, gdzie w meczu z Chinką miała 68% trafialności pierwszym podaniem. Czy dzisiaj jest w stanie zaskoczyć? Mecz z jej udziałem gramy w Forbet, gdzie do odbioru za rejestrację z kodem promocyjnym od Zagranie, czeka zakład bez ryzyka!

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

15.04.2021 r. – 6:4, 6:0 Ons Jabeur (ziemna)

Mecze na trawie w tym sezonie:

Ons Jabeur:

wygrana z: Karolina Muchova – 6:3, 6:3 (Berlin)

Alycia Parks:

wygrana z: Jana Fett – 6:3, 6:4 (Surbiton), przegrana z: Alison van Uytvanck – 6:2, 5:7, 5:7 (Surbiton)

przegrana z: Storm Sanders – 3:6, 6:7 (S’Hertogenbosch)

wygrana z: Ulrikke Elkieri – 6:3, 6:4 (Berlin Q), Kamilla Rachimova – 2:6, 6:4, 6:4 (Berlin Q), Qinwen Zheng – 6:3, 7:6 (Berlin)

Co obstawiać?

W tym meczu skieruje się na rywalizację w pierwszym secie, a mianowicie będzie nas obchodziła zdobycz gemowa zawodniczki z USA. Uważam, że pierwsze sety są bardziej po stronie młodszej z zawodniczek, która jeszcze nierozpoznana przez bardziej doświadczone zawodniczki, ma szanse na wychodzenie na prowadzenie. Nie mówię, że wygra cały mecz, ale przy początkowych dyspozycjach Ons, która często spóźnia się w wejścia w mecze, widzę szansę na zdobycie kilku gemów po stronie Amerykanki. Pokazałem to w statystykach i także dzisiaj idę w tym kierunku. Gram na handicap gemowy w 1. secie na stronę zawodniczki USA!

forBet
1.49
Alycia Parks +3,5 gemów handicap w 1. secie

tenis

Beatriz Haddad Maia vs Magdalena Fręch: typy i kursy bukmacherskie (16.06.2022 r. – 16:30)

Mecz, który posiada jedną i niewątpliwą faworytkę, która niestety nie jest zawodnicza z Polski. Pojedynek brazylijsko-polski według bukmacherów stoi przewagą po stronie Brazylijki, która w ostatnim czasie pokazuje świetny tenis na kortach ziemnych i jest po wygraniu turnieju w Nottingham, gdzie pokonała zawodniczki o dużo wyższym rozstawieniu. Bardzo solidna gra Beatriz, która pokazuje, że serwis i poruszanie się po korcie, to czynniki, które zdecydowanie przeważają w grze na trawie. Jestem zdania, że jest to drugi turniej, w którym ponownie może namieszać w stawce, a nie będzie odpuszczała kolejnego wysokiego zajścia w drabince, ze względu na poprzednie wydarzenie, które wygrała. Bardzo dobra gra w poprzednim tygodniu, a także świetne rozpoczęcie w tym turnieju, gdzie pokonała już jedną z głównych pretendentek do gry na trawie, a więc Petre Kvitovą. Nie sprawiło jej problemu to, że Czeszka posiada mocny serwis i bardzo mocno wywiera wpływ na wymiany, poprzez wprowadzenie piłek na pierwszym serwisie. Bardzo solidnie wyglądała w wymianach w każdym z meczów i zupełnie zasłużenie sięgnęła po swój pierwszy triumf w tourze. Dzisiaj jest faworytką, ale czy Magda odda jej mecz bez walki?

Patrząc na to, jak Polka prezentuje się na trawie, to trzeba przyznać, że kursy, nie są znikąd. Magdalena jest zawodniczką, która nie posiada tak mocnej dyspozycji serwisowej, jaką ma Brazylijka, ale w korcie potrafi stworzyć zagrożenie, jednakże nie jest to tak agresywny tenis, jaki prezentuje obecnie zawodniczka z Brazylii. To może przysporzyć jej wiele problemów, które z biegiem czasu na korcie, powinno wytwarzać coraz większą przewagę na korzyść przeciwniczki. Oglądałem jej spotkania, które szczerze powiedziawszy, nie przemawiały do mnie, abym mógł zaufać jej w dzisiejszym pojedynku. Wygrała co prawda po trzech setach z Hiszpanką, Perrizas-Diaz, ale przeciwniczka to typowa tenisistka z ziemniaka, która ma mało pojęcia do gry na trawie. Sądzę, że dzisiejsza przeprawa będzie bardzo ciężkim doświadczeniem dla Magdy, a jej gra nie będzie wystarczająca na obecną formę i umiejętności rywalki.

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

Brak meczów bezpośrednich

Mecze na trawie w tym sezonie:

Beatriz Haddad Maia:

wygrana z: Qiang Wang – 5:7, 6:4, 6:3 (Nottingham);  Yuriko Miyazaki – 6:2, 7:6 (Nottingham); Maria Sakkari – 6:4, 4:6, 6:3 (Nottingham); Tereza Martincova – 6:3, 4:1 (Nottingham); Alison Riske – 6:4, 1:6, 6:3 (Nottingham)

wygrana z: Petra Kvitova – 7:6, 6:2 (Birmingham)

Magdalena Fręch:

przegrana z: Yuriko Miyazaki – 4:6, 6:1, 1:6 (Nottingham)

wygrana z: Nuria Perrizas-Diaz – 6:7, 6:3, 6:3 (Birmingham)

Co obstawiać?

W tym meczu, pomimo dłuższej obecności na korcie, stawiam na wygraną zawodniczki z Brazylii, która w ostatnim okresie prezentuje się rewelacyjnie i to nie tylko na kortach trawiastych. Powiem szczerze, że widzę w jej grze możliwość sprawienia nie jednej niespodzianki na turniejach o większej randze, gdyż gra bardzo ustabilizowany i systematyczny tenis, który podtrzymywany na własnym podaniu daje jej sporą przewagę podczas gry. Dzisiaj sądzę, że nie będzie jej motywacja obniżona, gdyż w meczu z Petrą pokazała, że jest w dobrym przygotowaniu fizycznym i przerwę przed Wimbledonem zrobi sobie dopiero w przyszłym tygodniu. Może ponownie skorzystać z ciekawej drabinki, która może dać jej wysokie zajście w drabince. Tak więc dzisiaj gram niestety przeciwko Polce.

forBet
1.34
Beatriz Haddad Maia wygra

Załóż konto w forBET i zgarnij zakład bez ryzyka aż do 1200 PLN! Kliknij tutaj i odbierz swój bonus, przy meczu Magdy Fręch!

Lauren Davis vs Camila Giorgi: typy i kursy bukmacherskie (16.06.2022 r. – 12:00)

Ostatni mecz WTA, który dzisiaj wybrałem na nasz kupon, to spotkanie, na którym znajdują się zawodniczki z Włoch i USA. Nie jest to pierwsze starcie pań Giorgi i Davis, ale poprzednie miały miejsce ponad 5. lat temu, a zawodniczki nie spotkały się nigdy wcześniej na kortach trawiastych. Powiem szczerze, że ostatnio mocno przyglądał się temu, jak zawodniczki poczynają sobie na kortach trawiastych, gdzie moim zdaniem, bardzo duży wpływ ma to, jak wprowadzają piłkę w grę oraz jak poruszaja się po korcie. Jest to odmienne podejście, niż na kortach ziemnych, gdzie mocno zwracałem uwagę na to, jak tenisistki przeprowadzają swoje akcje. Teraz nie ma na to czasu. Jeżeli piłka trafi pierwszym serwisem, to trzeba w pełni to wykorzystać i przechodzić do mocnej ofensywy. Włoszka bardzo mocno skupia swoją grę na włąsnym serwisie, co daje mi do myślenia, gdy za kazdym razem, gdy nie trafi pierwszym podaniem, to jej drugi serwis jest bardzo umiejętny i wybiera kierunki na gorszą stronę przecicwniczki, aby wejść w wymianę. Dzisiaj pewnie to samo zobaczymy, gdyż David nie jest tenisistką, która bryluje na trawie, ale jest bardzo zwinno, co może dać Włoszce trochę od myślenia podczas gry, ale patrząc na doświadczenie i ogranie, to po kilku rozegranych piłkach, powinniśmy zobaczyć jej przewagę.

Amerykanak do tej pory nie zrobiła znaczących sukcesów na kortach trawiastych. Szczerze powiedziawszy, zdziwiała mnie jej wygran z Kają, gdyż Juvan lepiej wyglądała przez większość spotkania, aż dochodziło do tie0breaków, gdzie głowa zawodniczki ze Słowacji totalnie zaczybała szwankować, a Lauren wykorzystywała to i potrafiła prowadzić grę w decydujących fragmentach. Jednak oglądając jej mecz, to można stwierdzić, że pomimo nawierzchni trawiastej, często będzie dochodziło to sytuacji, kiedy piłka będzie w grze w wymianach, gdyż jej podanie nie gwarantuje przewagi. Amerykanka w zeszłym roku dotarła do półfinału tego turnieju, a obecnie jest już rudnę dalej, ale ma rywalkę, która moim zdaniem, prezentuje się obecnie dużo lepiej, tak więc ciężko będzie jej grać na stronie returnowania, gdyż jej specyfika gry, bardziej skłania się ku ofensywnie. Do gry kuponu zapraszam do Forbet, gdzie czekają bonusy na start! 

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

Brak meczów sprzed 3. lat

Mecze na trawie w tym sezonie:

Lauren Davis:

przegrana z: Caroline Garcia: 3:6, 6:7 (Nottingham)

wygrana z: Kaja Juvan: 7:6, 7:6 (Birmingham)

Camila Giorgi:

wygrana z Sonay Kertal: 6:3, 6:4 (Nottingham); Tereza Martincova – 7:6, 6:4 (Birmingham)

przegrana z: Hariet Dart – 7:5, 4:6, 6:7 (Nottingham)

Co obstawiać?

Mecz, który powinien być pod dyktando Włoszki, ale czy Amerykanka odda to łatwo? Sądzę, że Camile czeka kolejny bardzo ciekawy mecz, w którym ponownie będzie musiała udowodnić swoją obecną dyspozycję serwisować, która jest na wyższym poziomie, niż u Lauren. Osobiście, podoba mi się to, jak gra Włoszka, a z obserwacji obu tenisistek, w kolejnej rundzie widzę właśnie zawodniczkę z Włoch. Widać, że Giorgi od dłuższego czasu łapie formę, dlatego dzisiaj zaufam temu, co widziałem w poprzednim spotkaniach. Nie odnoszę się do meczów sprzed kilku lat, ale do tego, co ostatnio prezentują obie panie. Gram na wygraną zawodniczki z Europy! 

forBet
1.45
Camila Giorgi wygra

Kupon Forbet tenis 16.06.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze