W sobotę Rogue nie popisało się ani trochę i przegrało dosłownie wygrane spotkanie. Dzisiaj ostatni dzień fazy grupowej w League of Legends European Championship. Będzie ciekawie, chociaż układ tabeli z grubsza już znamy, mogą być jednak w niej jeszcze pewne zmiany. Jedną z ciekawszych par w niedziele będzie rywalizacja MAD Lions z Misfits Gaming. Do tego dorzucam też propozycję na G2 Esports i mamy ciekawe AKO w LV BET!

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się w LV BET z kodem promocyjnym 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

MAD Lions – Misfits Gaming
(20:00 niedziela, 01.08.2021)

Superweeki zazwyczaj rządzą się swoimi prawami no i nie inaczej jest tym razem. fnatic może w końcu zakończyć go bez żadnego zwycięstwa, gdyż w piątek uległo Misfits Gaming, a wczoraj przegrało na MAD Lions. Jednak trzeba pamiętać też, że obie te drużyny są bardzo silne w ostatnim czasie. Zarówno Misfits, jak i MAD Lions mają zapewnione miejsce w fazie pucharowej, ale walczą o poszczególne lokaty jeszcze. MAD obecnie znajduje się na trzeciej pozycji razem z G2 Esports, a MG dzieli fotel lidera z Rogue. Sytuacja jest bardzo wyrównana i dużo będzie zależeć od niedzielnych wyników, bowiem ekipy walczą o lepsze rozstawienie w play-offach. W LV BET są ciekawe kursy na to starcie, a niżej przedstawiam proponowany typ dostępny u tego bukmachera.

MAD Lions na papierze jednak wygląda trochę gorzej niż Misfits Gaming. Jest kilka powodów takiego stanu rzeczy. Misfits to przede wszystkim objawienie sezonu, które poza dosłownie dwoma meczami, wygląda świetnie. Nie bez powodu jest też obecnie na pierwszym miejscu w tabeli. Z drugiej jednak strony mamy np. MAD, które plasuje się na trzeciej lokacie. Spotkanie pomiędzy tymi ekipami zapowiada się na bardzo wyrównane i myślę, że takie też będzie w rzeczywistości. Raczej kibice mogą spodziewać się, iż zobaczymy co najmniej 30 minut starcia i wiele ciekawych akcji.

Co obstawiać?

Myślę, że mecz MAD Lions z Misfits Gaming nie zamknie się przed 30 minutą. Może trwać też znacznie dłużej, a to sprzyja dużej liczbie eliminacji. Są to ekipy, które też agresywnie grają we wczesnym etapie gry i jeżeli będą walczyć raz za razem w early, to zobaczymy wiele fragów. W zakładach bukmacherskich LV BET można znaleźć ciekawą opcję, a mianowicie +23.5 eliminacji w całym spotkaniu. To też proponowany przeze mnie typ bukmacherski. Sprawdź koniecznie opinie o LV BET, gdyż takie mecze warto obstawiać z bonusami!

LVbet
1.45
+23.5 eliminacji w meczu MAD Lions - Misfits Gaming

Baner grupy esportowejexceL Esports – G2 Esports
(21:00 niedziela, 01.08.2021)

exceL Esports nie jest już outsiderem League of Legends European Championship. Zmiany przeprowadzone pomiędzy splitami dały pozytywne efekty. Obecnie EE realnie walczy o miejsce w fazie pucharowej LEC. Na koncie ma bilans 7:10, taki sam jak Astralis oraz Team Vitality. EE nie wyglądało najgorzej w ostatnich tygodniach, ale trzeba też pamiętać, że dzisiejszy rywal stoi o dwie półki wyżej niż takie Astralis. G2 Esports ma przecież o co grać. Po słabym początku splitu teraz celuje w miejsce w TOP 3 w fazie grupowej. Do tego warto pamiętać, że to dalej są jedni z najlepszych zawodników na świecie. Mowa tu m.in. o Wunderze, Capsie, czy Rekklesie.

Zespół supergwiazd wreszcie musi się przełamać i pokazać, że potrafi zdominować rywali na niemal każdej płaszczyźnie, albo chociaż wygrać w dość pewny sposób. Jedną z większych niewiadomych jest obecnie forma Jankosa, dla którego może to być ostatni sezon na profesjonalnej scenie League of Legends. Zapewne chciałby go zwieńczyć świetnym występem na mistrzostwach świata, ale czy tak się stanie?

Co obstawiać?

Obstawiać u bukmacherów można różne rzeczy, w tym np. handicap eliminacji. W LV BET z kodem promocyjnym jest opcja bez ryzyka, szczególnie dobra przy handicapach. Właśnie w tę stronę poszedłbym w spotkaniu G2 Esports z EE. Linia w LV BET to -4.5 eliminacji i myślę, że jest to dobra opcja na to starcie.

LVbet
1.60
G2 Esports więcej eliminacji z handicapem -4.5

Proponowany kupon:

kupon league of legends 01.08.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze