Rywalizacja w IEM Dallas trwa w najlepsze, a w turnieju gra kilku Polaków. Dycha, hades i Snax bronią barw Ence, obecnie trzeciej, najlepszej drużyny na świecie. Dzisiaj zmierzą się z FaZe, które jest absolutnie najlepsze, więc będziemy świadkami świetnego meczu. Wczorajszy kupon rozliczony na zielono, a jak będzie tym razem? W LV BET gramy bardzo ciekawego singla z kursem 2.30!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

ENCE – FaZe: typy i kursy bukmacherskie (01.06.2022)

Za nami pierwsze mecze na IEM Dallas, a dzisiaj rozgrywany będzie m.in. finał górnej części drabinki w grupie A. Zwycięzca awansuje do półfinału, natomiast przegrany będzie play-offy rozpoczynał od 1/4 finału. Faworytem tutaj niewątpliwie jest FaZe i trudno się temu dziwić. W końcu karrigan i spółka to obecnie numer jeden rankingu HLTV, najlepsza drużyna na świecie, która w dodatku ma osiem wygranych spotkań z rzędu, a po drodze sięgnęła po trofeum na PGL Major Antwerp 2022, czyli swego rodzaju mistrzostwa świata w CS:GO. Tam europejski mix był bezkonkurencyjny i ograł m.in. Natus Vincere, Spirit, czy NiP, a więc czołówkę drużyn.

Wbrew pozorom ENCE wcale źle nie wyglądało na PGL Major Antwerp 2022, a z turniejem się pożegnało dopiero po porażce z Natus Vincere 0:2. Trzeba przecież pamiętać, że NaVi w składzie ma m.in. s1mple’a, czyli najlepszego zawodnika na świecie. Oprócz tej porażki ostatnie sześć meczów to same zwycięstwa, a przecież ENCE walczyło m.in. na MOUZ, G2, czy Heroic, czyli bardzo solidne/dobre drużyny. Patrząc na historię rywalizacji head to head lepiej wypada FaZe, które ma pięć wygranych map, a Ence cztery, ale jeżeli chodzi o same spotkania, to jest to wynik 2:2 (raz FaZe zwyciężyło 3:1).

Map pool zdecydowanie przemawia na korzyść FaZe Clan. Jedyna ich słaba mapa, to Vertigo, które ciągle jest banowane. Karrigan i spółka średnio sobie radzą także na Overpassie, gdzie w ostatnich trzech miesiącach rozegrali zaledwie pięć spotkań i mają jedynie 40 procent win ratio. Zupełnie inaczej sprawa wygląda w przypadku Nuke’a i Ancient. Tam mają 100 procent wygranych map, a rozegrali ich odpowiednio osiem oraz trzy. Świetnie sobie radzą także na Inferno i Dust 2. W przypadku ENCE tak dobrze to już nie wygląda. Te najlepiej gra na Nuke i Ancient (83% win ratio), gdzie rozegrało 30 map w ostatnich trzech miesiącach.

Solidnie prezentuje się również na Dust2, czy Mirage’u, ale o wiele gorzej wygląda na Overpassie i Vertigo, a Inferno w ogóle nie gra (te ciągle jest banowane w spotkaniach drużyny hadesa). Jak więc widzimy, oprócz formy indywidualnej, map pool to kolejny argument, który mocno przemawia za FaZe! Pamiętaj, że w LV BET z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz specjalne bonusy na start i grając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania oraz kibicowania wybranej ekipie. Jak już odebrałeś bonus, to możemy przejść do konkretnych typów!

Co obstawiać?

Zdaniem LV BET większe szanse na zwycięstwo ma FaZe, co nas nie dziwi. W ostatnich miesiącach jest to najlepsza ekipa, co zdecydowanie należy podkreślić. Warto jednak pamiętać, że starcia z czołówką to zawsze spore ryzyko, bo jest to niesamowicie wysoki poziom gry, dlatego takie mecze dobrze jest grać z bonusami w LV BET. W ten sposób obstawiasz bez ryzyka i nie musisz się martwić o wyniki. W przypadku rywalizacji tych ekip gramy over map.

W LV BET jest bardzo ciekawy typ na +2.5 mapy z kursem aż 2.30, co daje nam bardzo duże value. Przy takich starciach często dochodzi do wyrównanych bojów, a tu jeszcze trzeba podkreślić, że przecież to rywalizacja pierwszej z trzecią drużyną w rankingu. Kurs wynosi 2.30, a pamiętaj, że możesz na kupon dodać także inne typy na esport!

LVbet
2.30
+2.5 mapy w meczu ENCE - FaZe

typy na ence - faze

fot. Pressfocus

 
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze