Wczorajszy kupon na ligi latynoskie okazał się strzałem w “10”. Wszystkie typy weszły bajecznie bez większego problemu i z dużym zapasem. Na dziś uderzamy także w tamtejsze ligi, jednak do rozgrywek w Argentynie dokładamy dzisiaj mecze z Brazylii i Kostaryki. Rozpoczniemy zmagania od Brazylii, a dokładnie Copa do Nordeste i rywalizacji Nautico z Fortalezą, a o tej samej godzinie znajdziemy się również w Kostaryce, gdzie odbędzie się mecz Zeledon – Saprissa. Przed północą dojdzie jeszcze do starcia w argentyńskiej Primera Nacional, gdzie zmierzą się Alvarado z Indepediente Rivadavia. Te 3 mecze dadzą nam niezłe ako z fajną sumką do wygrania.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Nautico – Fortaleza

14.03.2020r. godz. 22:00

Zaczynam moją analizę od meczu w Copa do Nordeste, a więc brazylijskiego pucharu, który rozgrywany jest w formie ligowej. Dzisiaj przyszedł czas na 7. kolejkę tych zmagań i zapowiadać nam się powinno bardzo ciekawe widowisko. Obie drużyny znajdują się wysoko na swoich dywizjach, Fortaleza zajmuje drugą lokatę, natomiast Nautico trzecią, jednak obie ekipy zgromadziły tyle samo punktów. Ja niezmiennie skupiam się na bramkach i nie zmieniam swojej taktyki, dlatego interesuje nas tutaj over 1,5 bramki. Ekipa Nautico to druga najlepsza ofensywa całego Copa do Nordeste, na swoim koncie mają 10 strzelonych bramek, a średnia bramek w ich meczach wynosi 2,7 bramek na mecz. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że w każdym z ich dotychczasowych spotkań padły 2 bramki lub więcej. Może nie wygląda to tak dobrze ze strony przyjezdnych, w pucharze 1,8 na mecz, ale za to w zmaganiach ligowych średnia wyraźnie powyżej 2 na mecz. Sprawdziłem granie w ligach, bo to też ważne i w obu ekipach wygląda to naprawdę dobrze. W pierwszym meczu między tymi ekipami padł wynik 3:1 dla Fortalezy i ogólnie bezpośrednie starcia obfitowały w bramki. Może nie spodziewam się aż 4 goli ponownie, ale te 2 bramki wydają się być naprawdę dobrą opcją.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,36

Zeledon – Saprissa

14.03.2020r. godz. 22:00

O tej samej godzinie rozpocznie się rywalizacja w kostarykańskiej Primera Division i bardzo ciekawe spotkanie Zeledonu i Saprissy, która do ósmej drużyny tabeli przyjeżdża jako wyraźny lider i będzie tu bezsprzecznym faworytem. Nic nie zmiany i oczywiście dalej idziemy w niski over, który tutaj jest niemal pewny. Wiadomo, trzeba wziąć poprawkę, że wszystko się może wydarzyć i mecz może zakończyć się bezbramkowym remisem, tak jak to miało miejsce podczas ich meczu w styczniu tego roku. Nie mniej jednak są to drużyny, które zarówno sporo strzelają i tracą. Ekipa gospodarzy na ten moment ze średnia 3,1 bramek na mecz, natomiast goście 2,9 goli na spotkanie. Średnie są wysokie, dlatego wydaje się, że over powinien wlecieć bez większych problemów. Na 28 spotkań obu drużyn w lidze tylko 6 zakończyło się z jedną bramką lub mniejszą ilością. Jestem dość spokojny o ten mecz, choć szczerze przyznam, że z tyłu głowy mam ten bezbramkowy mecz. Linia niska, mecz zdecydowanie na podbicie kursu i czekamy na bramki.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,26

Alvarado – Indepediente Rivadavia

14.03.2020r. godz. 23:30

Ostatnim naszym spotkaniem na kuponie będzie rywalizacja w argentyńskiej Primera Nacional pomiędzy wyżej wymienionymi drużynami. Już we wczorajszej analizie wspomniałem, że argentyńska piłka jest specyficzna i wyrachowana. Pada w niej zwykle mała liczba bramek i jest po prostu underowa. Sytuacja w tym meczu jednak sprzyja temu, żeby zdecydować się na niski over. Zacznę od tego, że obie drużyny zajmują podobną lokatę w tabeli i powinien być to dość wyrównany mecz, to zawsze sprzyja do osiągania tego overa, gdyż sytuacje będą z obu stron. Alvarado to ogólnie 4 drużyna, jeśli chodzi o ofensywę z dobrą średnią bramek w meczach. Wynosi ona u nich 2,6 bramek na mecz i taką samą mają również goście, jednak Indepediente więcej traci. W pierwszym spotkaniu między tymi drużynami zobaczyliśmy aż 5 bramek, mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla dzisiejszych gości. Biorąc pod uwagę, że obie drużyny potrafią w mecze, gdzie pada spora ilość, jak na tą ligę, to jestem zdania, że 2 bramki warto spróbować.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,36

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze