Dzisiaj nie dzieje się wiele w sporcie i nawet tenis ziemny nie oferuje spotkań na najwyższym poziomie. Turniej w Barcelonie za nami i jesteśmy coraz bliżej Rolanda Garrosa. Nowy tydzień, to nowe turnieje, z których wybrałem dwie pozycje na kupon – zapraszam do analizy! Startujemy już o 13:10.

Zapoznaj się z szeroką ofertą FORTUNY!
Kod promocyjny: 1140PLN

Kod rejestracyjny: 1140PLN

MOŻESZ ZAGRAĆ

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Skuteczność typów Damiana w tenisie ziemnym w 2019 roku: 10/15

Profit/Strata Damiana w tenisie ziemnym w 2019 roku: +858,46

Zdarzenie: Kuzmova vs Schmiedlova

Typ: Kuzmova

Kurs: 1.43

Na początek kobiecy pojedynek w Pradze. Przy pierwszym typie idę w stronę faworytki tego starcia. Spotkanie odbędzie się na ceglanej nawierzchni. Obie zawodniczki prezentują obecnie dość słabą formę na mączce. Jednak w mojej opinii to nadal Kuzmova jest lepszą zawodniczką z tej dwójki, o czym może świadczyć ranking WTA – 45. miejsce faworytki i 103. Schmiedlovej. Do typu tym bardziej przekonuje mnie fakt, że obie tenisistki mierzyły się już ze sobą. Co prawda tylko raz, ale w zeszłym roku w lipcu na cegle i wtedy Kuzmova wygrała bardzo pewnie, bo 6:2, 6:0. Sądzę, że wyżej notowaną Słowaczkę stać na powtórzenie meczu bez straty seta. Jeżeli ktoś chce bardziej zaryzykować może iść właśnie w tę stronę. Ja jednak zdecyduje się na bezpieczniejszą opcję, po prostu z wygraną Kuzmovej.

Zdarzenie: Fucsovics vs Sonego

Typ: Fucsovic

Kurs: 1.96

W drugiej pozycji na kuponie idę już w stronę underdoga. Lorenzo Sonego co prawda robi postęp na kortach ceglanych i coraz częściej widzimy go w głównych drabinkach turniejów na tej nawierzchni. Jednak mimo to Włochowi zdarzają się gorsze momenty. Wydaje mi się, że jeszcze w tym momencie Marton Fucsovics jest za dobry dla Sonego. Obaj zawodnicy spotkali się ze sobą dwa lata temu na mączce i Węgier okazał się lepszy. Co prawda tak samo jak w typowanym meczu tenisistek raczej obaj atleci nie mają ostatnio najlepszego okresu, to i tak stawiam Fucsovicsa ponad Sonego. I tak samo jak przy kobiecym starciu, tutaj wskazuje na to ranking ATP, gdzie mamy różnicę ponad 30 pozycji na rzecz stawianego przeze mnie zawodnika.

Skuteczność typów Bukmachersko w tenisie ziemnym w 2018 roku: 53/89 ze stratą 49,68 PLN