Dzisiaj powracam z gościnnym występem na Zagranie dotyczącym NHL i niech żałują osoby, które nie śledzą moich analiz na Bukmachersko.pl, bo w międzyczasie zarobiliśmy trochę na hokeju! Skuteczność typów na NHL od początku sezonu wynosi 21/27, co daje profit 755,88 PLN. Dzisiaj tylko cztery mecze na rozkładzie i wybór pozycji na kupon nie był tak łatwy jak w ostatnie dni… ale oby był równie skuteczny. Zapraszam do mojej analizy kuponu na potrojenie stawki.

Skuteczność typów Bukmachersko na NHL 2018/19: 21/27

Profit/Strata Bukmachersko na NHL 2018/19: +755,88

Proponowane typy będę zawsze pokazywał na jednej jednostce, którą będzie stawka 100 PLN. Każdy powinien grać według własnego bank rollu. Kupony przedstawione na wspomnianej kwocie będą najlepiej oddawać liczoną skuteczność i wysokość profitu.

Tak jak w tytule – płyńmy z drużynami na fali. Niewątpliwie jedną z takich ekip jest Montreal… dosyć nieoczekiwanie, bo jest to ekipa w mocnej przebudowie skazywana na ostatnie miejsca w lidze. Tymczasem wygrali trzy z pięciu meczów. O ile w przypadku Devils czy Hurricanes mogę stwierdzić, że są to drużyny, które weszły w sezon z buta i sądzę, że podtrzymają swoją dyspozycję przez dłuższy czas… tak przy Canadiens wstrzymam się jeszcze z większymi prognozami. Dlatego mimo rywala, który zawodzi w tym sezonie, odpuszczam wskazywanie zwycięzcy starcia. Idę w ilość goli gospodarzy, co po analizie ma wielki sens. Habs swoje sukcesy zawdzięczają ofensywie, która ma coś do udowodnienia po przedsezonowych przewidywaniach ekspertów – w ostatnim spotkaniu z Detroit siedem strzelonych goli, natomiast z Penguins cztery. Ktoś może zakwestionować, że nie są to czołowe defensywy, ale… przecież Blues w tej kwestii zawodzą na całej linii. Ekipa z St. Louis w dużej mierze musi uzależniać swój sukces od bramkarza Jake’a Allena, a on w tym sezonie broni fatalnie – skuteczność 87,8% oraz średnia puszczanych goli na mecz na poziomie 4,13… A, no i w każdym meczu Blues w tym sezonie tracili co najmniej trzy gole. Także miejmy nadzieję, że Montreal na swojej tafli po raz kolejny zaprezentuje kibicom ofensywny popis!

Nad drugim typem do dubla miałem trochę wątpliwości… brać Waszyngton czy Boston? Bo jednak Calgary oraz NY Rangers to zagadka w tym sezonie. Jednak w myśl trzymania się drużyn na fali wybrałem ostatecznie Bruins… no i kurs na Caps jest za niski. Z pewnością można stwierdzić, że Boston aktualnie prezentuje jeden z lepszych, a może i najlepszy hokej. Do argumentacji jest też fakt, czy linia ataku złożona z Marchanda, Bergerona i Pastrnaka jest najlepszą w NHL? Można zaryzykować taką tezę. Co ważniejsze, wszyscy są w gazie. Aktualnie Bruins mają cztery pewne wygrane z rzędu (każde różnicą co najmniej trzech goli), więc warto ich wspierać. Trudno jeszcze ustalić potencjał Calgary, bo potrafili pokonać jedną z lepszych ekip na wyjeździe, czyli Nashville oraz przegrać z jedną z gorszych drużyn, czyli St. Louis Blues… Dodatkowo Flames grają na swoim lodzie, co w przypadku kanadyjskich drużyn i ich fanów zawsze jest atutem. Jednak patrząc na to, jak ostatnio gra Boston to nie można tego zignorować. Dodatkowo w serii bezpośrednich spotkań to Bruins czują się lepiej wygrywając ostatnie cztery z pięciu starć z Calgary. Także wchodzimy dwudrogowo w gorący Boston.

Głodny większej ilości analiz i kuponów na NHL? Zapraszam na Bukmachersko – prawie codzienna dawka na typy NHL.

Odbierz prezent od STS zakłady bukmacherskie – dla czytelników Zagranie! Kod rejestracyjny: 1025PLN

WPISZ KOD REJESTRACYJNY

sts_baner_legal2