Po sezonie zasadniczym nadszedł czas a wyłonienie zwycięzców rundy wiosennej w drabince pucharowej. Starcia Bo5, rozgrywane pomiędzy drużynami z Chin, to zawsze wielka gratka dla fanów szybkiego, dynamicznego league of legends. Oczekujemy wielu zabójstw, niesamowitych zagrań i wielkich emocji. Podobne oczekiwania mogą mieć fani counter strike’a, dla których ilość meczów rozgrywanych w ramach ESL:Road to Rio, z pewnością pomaga przetrwać podczas siedzenia w domu!

tylko na

100% do 1000 1050 zł od depozytu
150 zł bez ryzyka + 25 zł freebet

standardowa oferta 1175 PLN. z naszym kodem: 1225 PLN

Kod rejestracyjny
1225PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1050 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 150 zł
FREEBET: 25 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Royal Never Give Up – Edward Gaming
23.04.2020 r. Godz. 11:00

 

Pierwszym spotkaniem na naszym kuponie, będzie mecz w ramach pierwszej rundy fazy play-off ligi LPL w League of Legends. Zmierzą się w nim drużyny, które są z pewnością znane dla fanów profesjonalnej sceny, gdyż zarówno EDG, jak i RNG goszczą od wielu lat na różnych międzynarodowych turniejach. To będzie starcie na najwyższym poziomie, zwłaszcza że stawką tego meczu jest awans do ćwierćfinału, gdzie na zwycięzcę już czeka zespół Fun Plus Phoenix!

Zazwyczaj przy analizowaniu meczów tej fazy, zwraca się uwagę na to, jak drużyny pokazywały się w fazie zasadniczej, jakie miały statystyki wygranych map czy serii. W przypadku tego meczu sytuacja obu drużyn jest bardzo podobna. Różni ich dokładnie jedno miejsce w tabeli, jedna wygrana oraz 3 mapy. Statystyki delikatnie przeważają stronę drużyny Edward Gaming, jednak jest to różnica wręcz niezauważalna. W perspektywie całego sezonu obie drużyny pokazały, że zasługują na Top 8 ligi, gwarantujące wejście do drugiej fazy sezonu, ale nie na nic więcej.  Obie te drużyny są bardzo solidne, a czyste statystyki nie pokazują jasnego faworyta, co odzwierciedlają kursy.

Przyjrzyjmy się jednak bezpośrednim starciom tych drużyn w ostatnim czasie. Ich spotkanie w ramach tego sezonu LPL zakończyło się zwycięstwem RNG. W ciągu ostatniego roku na 4 spotkania pomiędzy tymi drużynami, 4 wygrywała drużyna RNG,  w tym trzy razy w formacie Bo3 i raz w formacie Bo5. Pod względem historycznym, rywalizacja tych drużyn jest niesamowicie wyrównana, jednak w ostatnich latach RNG zaczęło umacniać swoją dominację nad drużyną Edward Gaming, nawet jeśli nie były to czyste i spektakularne zwycięstwa, to ewidentnie widać, że znaleźli oni sposób na swoich rywali.

Jeśli miałbym pokazać coś, co według mnie przemawia za drużyną RNG, to z pewnością byłaby to synergia pomiędzy zawodnikami, a zwłaszcza pomiędzy Xiaohu, a XLB. W obecnej mecie League of Legends, na profesjonalnym poziomie bardzo ważne jest, aby na etapie wyboru postaci zdobyć przewagę nad przeciwnikiem, poprzez wybranie dla midlanera i junglera postaci, które w starciach 2vs2 z przeciwnikami będą odnosić zwycięstwo. Przewaga w takich walkach przenosi się na możliwość opanowania mapy i przejmowania celów, które się na niej znajdują. Według mnie, zawodnicy RNG pokazali wiele razy, że potrafią zarówno wybrać odpowiednie postacie do takich walk, jak później znakomicie wykorzystać ich potencjał!

Podsumowując całość, spodziewam się wyrównanego meczu, z widoczną lekką przewagą RNG. Kursy na zwycięstwo danej drużyny są jednak zbyt niskie i wyrównane, patrząc również na to jak często zdarza się, że mecz musi rozstrzygnąć piąta mapa, dlatego uważam to za zbyt duże ryzyko. Ciekawiej natomiast prezentuje się kurs na wygranie przynajmniej dwóch map przez drużynę RNG. Myślę, że zawodnicy tacy jak Xiaohu czy Betty pokażą się ze swojej najlepszej strony i poprowadzą swój zespół do zwycięstwa, jednak postanowiłem opowiedzieć się za bezpieczniejszym typem!

Moja propozycja:

 

Royal Never Give Up – Edward Gaming
23.04.2020 r. Godz. 11:00
Typ: RNG Handicap map +1,5
Kurs: 1,41

 

Godsent-G2
23.04.2020 r. Godz. 18:30

 

 

Zmieniamy dyscypliny i przechodzimy do rozgrywek w Counter Strike! Przed nami kolejny dzień kwalifikacji do jedynego w tym roku turnieju rangi „major”, więc emocje nas nie opuszczają. Wczorajszy dzień przyniósł mnóstwo niespodzianek jeśli chodzi o grę całych drużyn, jednak utwierdził mnie w przekonaniu co do poszczególnych zawodników. Pomimo porażek swoich drużyn zarówno Brollan jak i Zywoo rozgrywali świetne spotkania, co niestety nie przełożyło się na wygranie spotkań przez ich drużyny. Idąc tym tropem, dziś również przyjrzymy się zakładom na liczbę zabójstw pojedynczego gracza.

Meczem, którym się zajmiemy, będzie spotkanie pomiędzy Godsent, a G2. Bukmacherzy widzą w tym spotkaniu wyraźnego faworyta w zespole G2, na tyle wyraźnego, że kursy na ich zwycięstwo nie zwracają nawet na siebie uwagi. Teoretycznie, drużyna ta powinna gładko rozprawić się z ekipą Godsent, jednak wczorajszy dzień pokazał nam co myśleć o teorii podczas spotkań faworytów. Osobiście myślę, że Godsent może sprawić trochę kłopotów francuskiej drużynie, jednak nie na tyle, aby realnie im zagrozić. Może to jednak sprawić, że poszczególne mapy będą wymagały nieco więcej rund do rozstrzygnięcia, co z kolei idealnie współgra z naszym typem.

Moim zdaniem, najbardziej atrakcyjną propozycją na ten mecz, jest zakład dotyczący zabójstw zawodnika o pseudonimie KennyS, istnej legendy Coutner Strike’a. Najstarsi gracze pamiętają go z niesamowitych zagrań już dobrych parę lat temu, jednak w tym momencie Kenny przeżywa prawdziwą drugą młodość. W jego grze widać dużo luzu, ale też pewności siebie w wychylaniu na przeciwników. W ciągu ostatnich trzech miesięcy jego wskaźnik KDA osiągnął aż 1.19, co jest drugim wynikiem w drużynie. Kolejnym argumentem po stronie Kennego, są mapy, jakie obecnie są wybierane przez drużyny. W ostatnich dniach widujemy Dust2, Nuke, Inferno, Mirage czy Vertigo. To wszystko są mapy, na których snajper drużyny odgrywa kluczową rolę, i myślę, że tym razem będzie tak samo. Jedyną mapą, na której znaczenie tej broni jest minimalnie niższe, to Overpass, jednak ta mapa jest zdecydowanie najczęściej pierwszym banem zespołu G2.

Podsumowując całość, wczoraj zobaczyliśmy mnóstwo niespodzianek jeśli chodzi o wyniki drużynowe, i bardzo mało zaskoczeń pod względem formy kluczowych zawodników. Tacy gracze jak Zywoo czy KennyS, żyją dla najważniejszych momentów, a jednym z takich z pewnością są kwalifikacje, które otwierają drogę do najważniejszego turnieju w roku. Jestem przekonany, że KennyS, który osiąga niesamowite wyniki w ostatnim czasie, jeszcze bardziej zmobilizował się na te rozgrywki i zdominuje graczy przeciwnej drużyny. Niezależnie od wyniku meczu, Kenny z pewnością będzie kluczową postacią dla G2.

Moja propozycja:

 

Godsent – G2
23.04.2020 r. Godz. 18:30
Typ: KennyS powyżej 39,5 fragów (1&2 mapa)
Kurs: 1,85

 

 

Warunki zakładu bez ryzyka w Ewinner:

  • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1225PLN
  • Wpłać depozyt
  • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN
  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na konto bonusowe
  • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.5!