Choć spotkania tej dyscypliny zazwyczaj przyciągają znacznie mniejsze zainteresowanie, niż mecze piłki nożnej, czy ręcznej, tak nie można ich bagatelizować. Zwłaszcza że starcia międzynarodowe piłkarzy wodnych są rozgrywane nieprzerwanie na igrzyskach olimpijskich od 1900 roku. Oznacza to, że waterpolo, jak nazywali tę dyscyplinę jej twórcy – Anglicy, jest jedną z najstarszych gier zespołowych, jakie znajdują się w programie olimpijskim. Zakłady związane z piłką wodną mężczyzn będę obstawiać w STS-ie.

1200 PLN od depozytu + 230 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN Freebet

Kod promocyjny w STS: ZAGRANIE

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Tym razem na tapetę biorę mecze zespołów, które grają w obu grupach na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Choć to w grupie A znajdują się mocniejsze zespoły, tak nie należy lekceważyć pozostałych drużyn. Jak wiemy, zawody odbywające się w ramach olimpiady mają to do siebie, że uwielbiają zaskakiwać. W świecie piłki wodnej nie ma odstępstwa od tej reguły. Jednakże podejmuję się obstawienia dwu najbardziej wyrównanych zestawień.

Węgry vs Grecja (25.07.2021 r. 04:30)

Już niemalże na start drugiego dnia zmagań sportowców na igrzyskach olimpijskich w Tokio dojdzie do jednego z najbardziej hitowych starć w waterpolo. Węgrzy to multimedaliści mistrzostw świata, Europy, a także igrzysk. Jeżeli ktoś chciałby przedstawić tę drużynę, to wystarczy powiedzieć, że jest to zespół, który do tej pory wywalczył i najwięcej medali na olimpiadach, i najwięcej z najcenniejszego kruszcu. Łącznie sięgnęli po piętnaście krążków, w tym aż dziewięciokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium. Trzykrotnie zajmowali lokaty numer dwa i trzy. Dla porównania Grecy nigdy nie stanęli na olimpijskim podium. Ich najlepszym rezultatem jest czwarte miejsce wywalczone w 2004 roku, kiedy to igrzyska odbywały się w Atenach.

Na swoim kuponie kreślę, że zwyciężą nasi południowi sąsiedzi, ponieważ jeszcze przed startem olimpiady eksperci typowali, że to oni są jednymi z głównych faworytów do sięgnięcia po złote krążki. Węgrzy chcą przede wszystkim udowodnić, że są w stanie wyjść nie tylko z grupy, ale również poza ćwierćfinał na igrzyskach, a to nie zdarzyło się im ani razu od 2012 roku. Jeśli ktoś zastanawiałby się, do jakich tradycji waterpolowych chcieliby wrócić Madziarze? Chociażby do tej, kiedy to od 2000 do 2008 roku sięgali trzy razy z rzędu po olimpijskie złoto. Któż ma wiedzieć, jak wrócić do zdobywania najcenniejszego kruszcu na igrzyskach w waterpolo, jak nie ci, którzy sięgali po nie najczęściej? Poza motywacją mają zespół, w którym doświadczenie przeplata się z młodością. Przepis na sukces? Obstawiam, że przynajmniej w tym spotkaniu. Jednocześnie przestrzegam przed lekceważeniem Greków, ponieważ najpierw w styczniu tego roku triumfowali w europejskich eliminacjach do Ligi Światowej; a następnie zajęli w tym turnieju ostatecznie trzecie miejsce. Wówczas w półfinale przegrali jedną bramką z Czarnogórą, a dwoma triumfowali nad reprezentacją Włoch. Z kolei Madziarze zostali sklasyfikowani dopiero na szóstym miejscu w europejskich eliminacjach i nie wystąpili w Lidze Światowej.

Reasumując, obstawiam, że reprezentacja Węgier udowodni, że mają konkretny cel: zdobycie olimpijskiego złota. Kurs z pozoru wydaje się jednoznaczny, gdyż wynosi 1.35 do 4.60 ze wskazaniem na Madziarzy, ale powyżej pisałem już o tym, dlaczego nie wolno skreślić Greków przed startem zawodów. Dzisiaj korzystam z zakładów w STS i stawiam na to, że będziemy oglądać triumf Węgrów.

Moja propozycja: zwycięstwo Węgrów

Kurs: 1.35

grupa 40

Serbia vs Hiszpania (25.07.2021 r. 11:20)

Tymczasem przenosimy się do zmagań w grupie B i od razu wita nas jedno z najbardziej hitowych zestawień tego turnieju! Serbowie zmierzą się z La Furia Roją. Jak inaczej można by zareklamować to starcie? Multimedalista wszelkich imprez międzynarodowych vs multimedalista wszelkich imprez międzynarodowych. Skupiając się wyłącznie na rezultatach osiąganych na igrzyskach, to największym osiągnięciem La Furii Roja jest sięgnięcie po złoto na igrzyskach w Atlancie w 1996 roku. Z kolei Serbowie również raz stawali na najwyższym stopniu podium zawodów tej rangi – w 2016 r. w Rio de Janeiro. Jednakże oni jeszcze zdobywali brązowe krążki, odpowiednio w 2008 roku w Pekinie i 2012 w Londynie.

Obie reprezentacje spotykały się w waterpolo wielokrotnie. Żeby nawiązać wyłącznie do meczów o stawkę, należy przypomnieć, że obie kadry zmierzyły się ze sobą w finale mistrzostw Europy w 2018 roku. Wówczas lepsi w Barcelonie okazali się serbscy zawodnicy. Jednakże tytuł wywalczyli dopiero po rzutach karnych. I choć był to czwarty z rzędu triumf graczy z Bałkanów na mistrzostwach Europy, tak La Furia Roja udowodniła, że nie bez powodu należy do europejskiej i światowej czołówki w tej dyscyplinie. Dlatego należy ostrożnie podchodzić do tego zestawienia. Osobiście stawiam na triumf Serbów, gdyż choć znany jest styl gry obu kadr, tak skuteczniejsi w zgarnianiu medali są Serbowie. To oni od 2006 roku praktycznie nie schodzą z podiów imprez rangi międzynarodowych. Co prawda Serbowie w klasyfikacji medalowej są sytuowani razem z Czarnogórcami i zajmują dopiero siedemnaste miejsce w tabeli wszechczasów igrzysk, mając zapisane jedno srebro na swoim koncie. Jednakże nie można zapomnieć, że po przednie triumfy sięgali pod flagą Jugosławii. Interesujące jest, że w tamtych latach większość graczy stanowili serbscy zawodnicy. W ramach uzupełnienia dodam, że Jugosławia znajduje się na piątym miejscu w klasyfikacji wszechczasów igrzysk w waterpolo, mając zapisane trzy złote, cztery srebrne i jeden brązowy medal.

Reasumując, obstawiam, że Serbowie udowodnią, że są na jak najlepszej drodze do tego, by ponownie pojawić się w finale igrzysk. Z ich obozu pojawiają się informacje, że chcą ze wszelkich sił udowodnić, że nieprzypadkowo są zespołem broniącym tytułu sprzed pięciu lat. Choć jest to zakład obciążony większym ryzykiem, decyduję się na skreślenie reprezentacji Serbii jako triumfatorów w meczu z Hiszpanią, które odbędzie się w ramach zmagań w grupie B.

Moja propozycja: zwycięstwo Serbów

Kurs: 1.75

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym. Ten do zdobycia z kodem promocyjnym w STS
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.
  • Sprawdź więcej opinii o STS

Zaloguj się aby dodawać komentarze