Przed nami drugi dzień Valorant Champions Tour Masters Reykjavik, w którym na serwerach wreszcie zobaczymy zawodników Team Liquid oraz Sentinels. Wczoraj zabrakło zaledwie jednej rundy do trafionego kuponu (a drużyna, na którą postawiliśmy miała sytuacje 4 vs. 2…). Oby we wtorek sprzyjało nam szczęście, bowiem zobaczymy świetne widowisko, na które czekaliśmy od wielu tygodni. 

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się w LV BET z kodem promocyjnym 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Team Liquid – Version1
(19:30 wtorek, 25.05.2021)

Zawodnicy Liquid dzisiaj po raz pierwszy zameldują się na serwerach podczas Valorant Champions Tour Masters Reykjavik. Gracze z Europy czekali na ten dzień wiele dni, podobnie, jak ich kibice. W końcu Liquid jest jednym z dwóch faworytów do sięgnięcia po trofeum, tuż obok Sentinels. W pierwszym meczu nie czeka ich wcale trudna przeprawa, bowiem zagrają z Version1, zespołem z Ameryki. Teoretycznie to solidny rywal, ale we wczorajszym starciu z Crazy Raccoon momentami wyglądał jak zagubione dziecko we mgle, które nie wie co robi na serwerze.

Głupio przegrane rundy, oddawanie przestrzeni na mapie, a wreszcie przegrane sytuacje 4 vs. 2, czy na force’a rywali doprowadziły do tego, iż gracze V1 musieli do samego końca się obawiać o wynik na pierwszej mapie i możliwą dogrywkę. Będąc szczerym, to Version1 zagrało bardzo słabe spotkanie z CR i nie sądzę, żeby byli w stanie stawić czoła Liquid. Szczególnie gdy kluczowi strzelcy tej formacji wezmą swoje popisowe postacie, jak np. Reyna w rękach Screama. Belgijski zawodnik potrafi wyprawiać nią niesamowite rzeczy, a to zwiększa szanse na zwycięstwo graczy z Europy.

Co obstawiać?

To dopiero przedsmak tego, co nas czeka wieczorem, ale i tak spodziewam się dobrej gry ze strony Liquid, a także pokonania Version1. Amerykański zespół ma dużo do udowodnienia na scenie międzynarodowej, a teraz także świetną okazję, żeby to zrobić. Na tle europejskich zespołów, drużyna Screama wyglądała bardzo dobrze, a Version1 nie błyszczało ani w NA, ani w spotkaniu z CR. Dlatego też stawiam, że Liquid wygra na drugiej mapie z handicapem rund -4.5. Kurs to 1.62, więc da nam to dobrą podstawę do AKO. Taki zakład znajdziecie m.in. w LV BET. Nawet jeżeli TL źle wejdzie w starcie, to na drugiej mapie powinno być już rozpędzone.

LVbet
1.62
Liquid wygra 2. mapę z handicapem rund -4.5

Baner grupy esportowej

Sentinels – fnatic
(22:00 wtorek, 25.05.2021)

Spotkaniem dnia jednak niewątpliwie będzie rywalizacja pomiędzy Sentinels, a fnatic. Chociaż większość osób i tak czeka, aż pierwsza z tych drużyn zmierzy się z Liquid, to FNC niewątpliwie będzie godnym rywalem dla najlepszego zespołu z Ameryki. TenZ i spółka w swoim regionie nie mieli sobie równych, przez co dość łatwo wywalczyli awans do VCT Masters Reykjavik, lądując od razu w drugim etapie. W zasadzie trudno wskazać tylko jedną gwiazdę w tym zespole, bo każdy z zawodników sporo wnosi. Obecnie najlepszy rating ma SicK, który wykręcił go na poziomie 1.29. Zazwyczaj gra duelistami, więc nic w tym dziwnego. 

Często do pomocy ma też TenZa, który w ważnych meczach nie zawodzi i to głównie dzięki niemu Sentinels ostatnio ograło Version1 aż 3:0. Jett i Reyna w jego rękach sieją prawdziwe spustoszenie w szeregach rywali, a dobrze wykorzystane mogą zmiażdżyć wręcz fnatic. Jednak te nie jest zupełnie bezbronne. Trzeba uczciwie przyznać, iż w starciu z KRU Esports nie mieli praktycznie żadnych problemów, chociaż Mazino i spółka też nie rzucili większego wyzwania. FNC wygrało 13:5 i 13:4, więc dopiero teraz czeka je prawdziwy test.

Co obstawiać?

Spotkanie Sentinels z fnatic zapowiada się bardzo ciekawie. Pomimo tego, że FNC wczoraj zmiażdżyło wręcz KRU Esports, to był to stosunkowo łatwy rywal i nie daje nam żadnego punktu odniesienia. Gdy popatrzymy na umiejętności strzeleckie, to te gracze z Ameryki mają zdecydowanie lepsze. Reyna i Jett w rękach ich duelistów są niesamowicie mocne i uważam, że to właśnie przeważy szalę zwycięstwa na korzyść tych graczy. W zakładach bukmacherskich LV BET kurs na to, że Sentinels wygra wynosi aż 1.77, więc dodaje go do kuponu. Łączne AKO wynosi aż 2.87!

LVbet
1.77
Sentinels wygra mecz

Sprawdź koniecznie opinie o LV BET!

typy vct 25.05.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze