Sportowy piątek zapowiada się bardzo emocjonująco. Po raz kolejny połączymy tenis z żużlem. Czy tym razem takie zestawienie okaże się owocne, czy jednak ktoś zawiedzie? Zapraszam do zapoznania się z moją propozycją!

1200 PLN od depozytu +230 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet. Kod: ZAGRANIE

sts_bez_ryzyka_230_v2-768x300

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Thiem – Bautista

10.07.2020 r. – 13:30

Piątkowe zmagania rozpoczniemy od spotkania w Kitzbuhel. Organizator turnieju, Dominic Thiem, podejmować będzie drugą rakietę hiszpańskiego tenisa, Roberto Bautiste-Aguta. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:30. Austriak do tego spotkania podchodzi niepokonany i bez straty seta. Na swojej drodze spotkał się już z Casperem Ruudem, Andreiem Rublevem oraz Janem Struffem. Co ciekawe, Dominic w tych spotkaniach nie dominował, ale kqżde wygrał 2:0 w stosunku setowym. W żadnym z meczów nie miał pełnej kontroli, ale grał dosyć sukcesywnie przy swoim podaniu i starał się jak najszybciej przełamywać swoich przeciwników przy ich serwisie. Z drugiej strony siatki stanie dwunasty zawodnik światowego rankingu ATP, Roberto Bautista-Agut. Hiszpan z dwoma zwycięstwami na koncie uplasował się na drugim miejscu w grupie, zaraz za Matteo Berrettinim. Tylko z nim przegrał, ale pozostałe dwa spotkania, z Karenem Chaczanowem i Dennysem Novakiem, wygrał pewnie i swobodnie. Czy jednak Hiszpan poradzi sobie z trzecią rakietą ATP. W bezpośrednich starciach prowadzi Bautista. Zawodnicy spotkali się ze sobą cztery razy i aż trzy pojedynki wygrał 32-latek, ale ostatnie starcie padło łupem Austriaka. Zwyciężył on w St. Petersburgu w 2018 roku. Co prawda było to dwa lata temu, lecz dalej jestem zdania, że Thiem wygra cały turniej i dzisiaj poradzi sobie ze starszym od siebie zawodnikiem.

Moja propozycja:

Dominic Thiem – Roberto Bautista-Agut

Typ: Thiem

Kurs: 1.35

Mikula/Wójcik – Dembek/Zieliński

10.07.2020 r. – 13:00

Starcie deblowe w turnieju w Polsce – Narodowy Puchar Polski. Turniej ten poprzedza przyszłotygodniowe Mistrzostwa Polski w tenisie ziemnym. Dzisiaj na rozkład bierzemy deblowe zestawienie Dembek/Zieliński. Para, która w poprzednim tygodniu już rozegrała starcie z parą Mikula/Wójcik i wyszła z niego zwycięstwo w stosunku setowym 2:0, a dokładniej 6:4, 6:3. Uważam, że dzisiejsze spotkanie zakończy się podobnie ze względu na fakt, że zawodnicy tworzący parę, na którą stawiamy, są po prostu lepsi. Wiadomo, że turnieje pokazowe i towarzyskie często płatają figle i przynoszą nieoczekiwane rezultaty, ale uważam, że w tym meczu niespodzianki nie będzie.

Moja propozycja:

Mikula/Wójcik – Dembek/Zieliński

Typ: Debmek/Zieliński win

Kurs: 1.22

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Yannick Hanfmann – Marvin Moeller

10.07.2020 r. – 17:30

Bardzo ciekawe spotkanie szykuje się w towarzyskim turnieju rozgrywanym w Niemczech. Pod siatką staną 28-letni Hanfmann, będący w rewelacyjnej formie, wygrywający wszystkie dotychczasowe turnieje towarzyskie oraz młody 21-letni Moeller, który potrafi postawić się dużo bardziej doświadczonym, niemieckim zawodnikom. Hanfmann w dniu dzisiejszym rozgrywać będzie dwa pojedynki. Pierwszy mecz rozegra z Rosenkranzem w okolicach południa. Jest to niedokończony mecz, który rozpoczął się wczoraj i rozegrane zostały dwa sety. Trzeci set odbędzie się dzisiaj. Później Yannicka czeka około 4-godzinna przerwa, aby mógł znów pojawić się na korcie, ale tym razem z innym przeciwnikiem. Jego rywalem będzie Marvin, czyli zawodnik mało znany na światowych salonach, ale powoli wchodzący w coraz większe turnieje. Młodszemu z Niemców brakuje jeszcze doświadczenia i obycia w mecazch z trudniejszymi rywalami. Dlatego też uważam, że Yannick mimo drugiego meczu w ciągu dnia, rozstrzygnie to spotkanie na swoją korzyść.

Moja propozycja:

Yannick Hanfmann – Marvin Moeller

Typ: Hanfmann win

Kurs: 1.25

Baner tenis

ROW Rybnik – Unia Leszno

10.07.2020 r. – 18:00

Starcie aktualnych mistrzów Polski z beniaminkiem tegorocznych rozgrywek. To spotkanie rozpocznie się o 18:00 i zainguruje 5 rundę rozgrywek w fazie zasadniczej. Rybnik w składzie: Milik, Szczepaniak, Lebedevs(oczywiście nie wystąpi, gdyż jest kontuzjowany po wypadku w meczu z Grudziądzem i będą stosowane RZ, a najpewniej jechać za niego będzie Robert Lambert), Logachev, Woryna oraz juniorzy Tudzież i Nowacki. Goście przyjadą na Śląsk w standardowym zestawieniu: Saifutdinov, Kołodziej, Smektała, Lidsey, Pawlicki oraz juniorzy Kubera i Szlauderbach. Leszno jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i bez wątpienia zdominują przeciwników. Nie sądzę, aby ktoryś z zawodników gospodarzy osiągnął dwucyfrowy wynik. Co więc gram w tym spotkaniu?

Moja propozycja:

ROW Rybnik – Unia Leszno

Typ: Leszno -12,5 punktów handicap

Kurs: 1.50

SPARTA Wrocław – GKM Grudziądz

10.07.2020 r. – 20:30

Mecz „Pewniak”, jeżeli chodzi o dostarczenie emocji. Z pewnością dostarczy je nam to spotkanie. Obecny Vice Mistrz Polski podejmuje szóstą w tabeli drużynę gości. Grudziądz z pewnością ma aspiracje na play-offy. Co ciekawe w tym meczu wrocławianie w swojej pierwszej parze, jako doparowego, wystawili Mateusza Panicza. Junior pewnie nie pojedzie w żadnym z biegów i stosowane będą rezerwy. Nie jest to oczywiście pewne co napisałem, ale zastanawiający jest ten ruch i ciekawe jakie rozwiązania przygotował trener Sparty. Na Stadionie Olimpijskim Grudziądz pojawi się w swoim stałym składzie: Pedersen, Buczkowski, Bjerre, Pawlicki, Łaguta, Zieliński i Lotarski. Ciężki boeg juniorski jeżeli chodzi o zawodników przyjezdnych. Łaguta poprowadzi ich do zwycięstwa? Fenomenalny Rosjanin na piątce będzie miał przeciwko sobie Mistrza Świata z 2018 roku, Taia Woffindena. Ależ to będą emocje! Dla bumacherów Wrocław jest zdecydowanym faworytem. Dla mnie mecz 60/40%. Co więc grać w tym spotkaniu? Owal we Wrocławiu jest miejscem dla zawodników lubiących się ścigać i jeździć przy bandzie. Taki właśnie zawodnikiem jest Artiom Łaguta, który zalicza bardzo dobry początek sezonu. Jedynym spotkaniem, z którego może nie do końca być zadowolony, jest mecz z Lesznem, w tylko którym nie zrobił jak dotąd dwucyfrowego wyniku. Jak dla mnie dzisiaj zawodnik Grudziądzkiego zespołu, zainkasuje minimum 10 punktów.

Moja propozycja:

SPARTA Wrocław – GKM Grudziądz

Typ: Łaguta powyżej 9,5 punktów

Kurs: 1.57

Podsumowanie: Thiem win + Dembek/Zieliński win + Hanfmann win + Leszno -12,5 pkt + Łaguta powyżej 9,5 pkt

KURS = 4.85

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Ako 10.07 tenis+żużel

Powodzenia 🙂 !

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!