Fot. Adam Starszynski

Na jubileuszowej gali KSW 60 w walce wieczoru dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy Philem de Friesem a Tomaszem Narkunem. Obaj zawodnicy mają ze sobą porachunki do wyrównania, a KSW 60 będzie idealnym miejsce do załatwienia spraw z przeszłości. Phil de Fries – Tomasz Narkun, to konfrontacja, która budzi emocje, a zarazem gwarantuje poziom sportowy MMA na najwyższym poziomie. Kto wygra? W zakładach bukmacherskich już są przyjmowane typy na to starcie. Jakie kursy wystawili bukmacherzy? Sprawdź nasze typy na walkę de Fries – Narkun!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Phil de Fries – Tomasz Narkun: kursy, TYPY i zakłady | zapowiedź walki

Phil de Fries to mistrz KSW w wadze ciężkiej, z kolei Tomasz Narkun dzierży pas w kategorii półciężkiej. “Żyrafa” robi zamach na kolejną wagę po to, żeby zostać podwójnym mistrzem KSW. Anglik jednak od dłuższego czasu nie oddaje pasa KSW, bo skutecznie broni się przed naporem kolejnych zawodników.

Na KSW 60 zawalczy Phil de Fries z Tomaszem Narkunem, a także pozostali fighterzy. Kto wejdzie do oktagonu? M.in. Izu Ugonoh i Marian Ziółkowski. Łącznie organizatorzy zaplanowali dziewięć walk na kwietniowej gali KSW.

Bonusy bukmacherskie na KSW i nie tylko!

Narkun – De Fries: zapowiedź walki i typy

Ci, co śledzą KSW od dłuższego czasu zapewne pamiętaja starcie Tomasza Narkuna z Philem de Friesem w marcu 2019 roku. Na KSW 47 polski zawodnik uległ Anglikowi. Walka odbyła się na pełnym dystansie, a o werdykcie zadecydowali sędziowie. Phil de Fries wygrał jednogłośnie na punkty.

Kursy na zwycięstwo w walce wieczoru KSW 60
Fortuna
1.68
Phil De Fries
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Fortuna
Fortuna
2.20
Tomasz Narkun
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Fortuna

Od czasu ostatniego bezpośredniego pojedynku obu zawodnikom wiodło się dobrze w kolejnych konfrontacjach. Narkun, jak i de Fries zwyciężali swoje walki, więc zachowali wysoką formę. Włodarze KSW przystali na chęć rewanżu z ich strony. Jak mówi “Żyrafa” teraz będzie lepiej przygotowany do de Friesa i odbierze mu pas mistrza KSW w kategorii ciężkiej. Jak będzie w rzeczywistości?

Tomasz Narkun i Phil de Fries są mniej więcej tego samego wzrostu. Gwoli ścisłości, Anglik jest o 3 centymetry wyższy. Obaj preferują podobny styl walki wywodzący się z brazylijskiego jiu-jitsu.

Phil de Fries – Tomasz Narkun – kto wygra? Analiza

To Narkun robi skok do wagi ciężkiej, więc on może mieć większe kłopoty w oktagonie. Dla de Friesa to naturalne środowisko. A trzeba pamiętać, że “Żyrafa” największe triumfy święcił w niższe wadze półciężkiej. Kto wygra? Zapowiada się wyrównana walka, ale ze względu na wynik starcia z 2019 roku lekkim faworytem jest Anglik, były zawodnik m.in. UFC. De Fries na swojej drodze w KSW nie spotkał jeszcze pogromcy. Z jednej strony wiadomo, że passa ta kiedyś się skończy, z z drugiej – nie wiadomo, kiedy to nastąpi.

Narkun na pewno potrafi burzyć pomniki, bo to on dwukrotnie wygrał z samym Mamedem Chalidovem. De Fries stanowi dla niego wyzwanie równie wielkie, jak konfrontacja z Khalidovem. Skoro udało się obalić Mameda, to dlaczego nie można tego dokonać w walce z doświadczonym Anglikiem?

Phil de Fries

35-letni Anglik ma na swoim koncie 26 zawodowych walk. De Fries wygrał 19 pojedynków, z czego 15 przed czasem. F-11 zadebiutował w KSW w 2018 roku. Od tamtej pory bije kolejnego rywala w tej organizacji. Anglik pokonał Michała Andryszaka, Karola Bedorfa, Tomasza Narkuna, Luisa Henrique i Michała Kitę. Tego ostatniego wykończył przez techniczny nokaut w 2. rundzie.

De Fries ma za sobą przygodę w UFC i Bellatorze. Kariery jednak w tej pierwszej federacji wielkiej nie zrobił. W pięciu walkach odniósł dwa zwycięstwa i trzy porażki.

Tomasz Narkun

Narkun jest od de Friesa trzy lata młodszy. “Żyrafa” stoczył 21 zawodowych walk, z których wygrał 18 pojedynków. 16 z 18 zwycięstw Narkuna odbyło się przed czasem, co pokazuje, że zawodnik ten bierze sprawy w swoje ręce wchodząc do oktagonu.

Dla Narkuna przełomowym etapem były wygrane nad Mamedem Khalidovem. “Żyrafa” dwukrotnie zwyciężył nad legendą KSW – raz przez poddanie, a drugim razem na punkty. Później przyszła porażka z de Frisem, ale to nie załamało Narkuna. Ostatnio wygrywał znów przed czasem w konfrontacji z Przemysławem Mysiałą (poddanie) i Ivanem Erslanem (poddanie).

Typy na wszystkie sporty walki od Zagranie: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

De Fries – Narkun: kursy bukmacherskie

Bukmacher Fortuna oferuje kursy na ponad 20 rynków związanych z walką De Fries – Narkun. W zakładach Fortuny znajdziesz kursy na rozstrzygnięcie walki, a także pozostałe kwestie związane z tym pojedynkiem. Na kogo stawiają kursy Fortuny? W roli faworyta upatrują Phila de Friesa!

Kursy na liczbę rund

Ostatnio w ich pojedynku była maksymalna ilość rund, a więc pięć odsłon walki. Możemy zatem spodziewać się tego, że teraz będzie podobnie. Bukmacherzy są podobnego zdania. Jak będzie tym razem? W zakładach Fortuny są przyjmowane typy na liczbę rund. Oto jak prezentują się kursy:

Kursy na liczbę rund
Fortuna
3.56
Poniżej 1.5 rundy
1.25
Powyżej 1.5 rundy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.41
Poniżej 2.5 rundy
1.50
Powyżej 2.5 rundy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.85
Poniżej 3.5 rundy
1.85
Powyżej 3.5 rundy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.60
Poniżej 4.5 rundy
2.19
Powyżej 4.5 rundy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na zwycięstwo w walce Phil De Fries – Tomasz Narkun

Kto wygra? Sądząc po kursach w zakładach bukmacherskich Fortuna będzie to Phil de Fries. Bukmacherzy dają więcej szans Anglikowi ze względu na to, że w to w końcu on broni mistrzowskiego pasa. A co więcej – de Fries już raz pokonał Narkuna, więc na pewno ma nad nim przewagę psychologiczną.

  • Phil De Fries – 1.68
  • Tomasz Narkun – 2.20

Walka zakończy się przez K.O./T.K.O./poddanie

Jak zakończy się walka? W kursach bukmacherskich najwięcej szans daje się na to, że pojedynek zostanie rozstrzygnięty przed czasem, czyli będzie KO lub TKO.

Kursy na zakończenie walki
Fortuna
2.00
Walka zakończy się przez KO/TKO - TAK
1.72
Walka zakończy się przez KO/TKO - NIE
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Fortuna

Narkun – De Fries: typy bukmacherskie

Co obstawiamy? Wydaje nam się, że Tomasz Narkun nie wziąłby tej walki, gdyby nie wierzył w to, że może pokonać De Friesa. “Żyrafa” mówi, że już wie, co trzeba zrobić, żeby wygrać z Anglikiem. I wiecie co? My mu wierzymy! Narkun jest o trzy lata młodszy, ale równie doświadczony, co F-11. Anglikowi czasami brakuje polotu, ale za to Polakowi nie powinno zabraknąć chęci do rywalizacji. Spodziewamy się, że Narkun zdominuje De Friesa i zwycięży ten pojedynek.

Fortuna
2.20
Wygra Tomasz Narkun

Zakłady na walkę Tomasz Narkun – Phil De Fries

Zakłady na starcie Narkun – De Fries oferowane są przez Fortunę, ale nie tylko. Oferta kursowa na ten pojedynek dostępna jest również u pozostałych bukmacherów w Polsce. Zakłady na walki KSW 60 oferować będzie STS, Superbet, forBET, Betfan i Etoto.

Typy na Tomasza Narkuna lub Phila De Friesa zrobisz w trybie pre-match i “na żywo”. Zakłady będą otwarte do chwili rozpoczęcia walki, a później pojawią się w sekcji zakładów live. Starcie De Fries – Narkun odbędzie się 24 kwietnia (sobota) 2021 roku. To walka wieczoru, więc zawodnicy wejdą do oktagonu około godziny 23:00.

FAQ

Kiedy walka De Fries - Narkun II?

Druga walka pomiędzy Philem De Friesem a Tomaszem Narkunem odbędzie się 24 kwietnia na KSW 60!

Kto jest faworytem w kursach bukmacherskich?

Kursy bukmacherskie Fortuny wyżej notują szanse Phila De Friesa.

Gdzie obstawiać starcie De Fries - Narkun?

Polecane zakłady bukmacherskie do obstawiania tej konfrontacji to Fortuna.

Zaloguj się aby dodawać komentarze