Po dwu szalonych meczach, w tym ostatnim w Zawierciu, wracamy do Bełchatowa, by przekonać się, kto jako pierwszy zwycięży po raz drugi w tej parze. Na razie byliśmy świadkami meczów, które kończyły się po zaciętej rywalizacji i to tie-breakach. W pierwszym meczu w Bełchatowie zwyciężyli Zawiercianie, a w ostatnim starciu Bełchatowianie. Jak będzie dziś? Pewne jest tylko jedno: ktoś po dzisiejszym meczu będzie o krok od triumfowania w wyścigu o brązowe medale.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1600 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

PGE Skra Bełchatów vs Aluron CMC Warta Zawiercie: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (10.05.2022 r.)

Z jednej strony nic nie może wiecznie trwać, a z drugiej w ostatnich czterech grach ligowych, czyli wszystkich rywalizacjach na przestrzeni sezonu, zawsze w tej parze padał jeden rezultat: trzy do dwóch. Na początku sezonu zwyciężyła Warta, później w marcu Skra, a w maju pierw Zawiercianie, a potem Bełchatowianie. Z matematycznego prostego szacowania wynikałoby, że tym razem znowu zwycięzcę poznamy po tie-breaku i w tę rolę wejdą siatkarze Warty. Rzeczywiście tak się stanie?

Przewodnik po tym jak i gdzie obstawiać siatkówkę znajdziesz tutaj -> TYPY SIATKÓWKA <- zapraszam do sprawdzenia!

Pierwszy mecz

W pierwszej rywalizacji o brązowe medale byliśmy świadkami szalenie zaciętego spotkania. Zawiercianie wygrali kolejno pierwszy, czwarty i piąty sezon, choć ten ostatni tocząc rywalizację na przewagi do siedemnastu. Najszybciej zakończył się set numer trzy, który trwał „tylko” do dziewiętnastu. Zawiercianie udowodnili tym samym, że są w stanie wygrywać przed „wrogą” publicznością, więc i tym razem nie sposób ich z góry skreślać. Nic więc dziwnego nie ma w tym, że bukmacherzy STS przygotowali wycenę na poziomie 1.75 na Skrę, a 2.10 na Wartę. Biorąc pod uwagę ich poprzednie pojedynki, a także to, teraz Zawiercianie wygrali w Bełchatowie, jak i ich obecną formę, jest to typ ryzykowny, na którykolwiek z zespołów, ale jednocześnie można solidnie zarobić. Inaczej niż w przypadku tego typu, że zostanie rozegrany czwarty set, bo wycena na niego wynosi 1.42, a na to, że nie odbędzie się aż 2.80. Bukmacherzy STS uważają, że również nie ma sensu obstawiać, że znowu będziemy świadkami tie-breaka, bo przygotowali wycenę na poziomie 1.35 na to zdarzenie względem aż 3.05 na „tak”. Co ciekawe, to że np. Patryk Niemiec w przedmeczowych wywiadach ponownie nastawia się, jak mówi na: „pięciosetowy bój”. Choć oznaczenie „tak” zdaje się być bardzo ryzykowne…

Drugi mecz

Jak pisałem już wyżej, on również zakończył się po tie-breaku. Z tym że tym razem zwyciężyli goście, którzy kolejno wygrali pierwszy, trzeci i piąty set. Najszybciej zakończyła się partia druga, która skończyła się do szesnastu na korzyść Warty. W pozostałych rywalizacja toczyła się do samego końca, gdzie to właśnie ostatnie piłki decydowały o końcowym triumfie danego zespołu. Pierwsza odsłona zakończyła się do dwudziestu dwu, trzecia do dwudziestu trzech, czwarta do dwudziestu pięciu i tie-break do trzynastu. Co ciekawe, Skra była szalenie bliska zwycięstwa w czwartym secie, ale nie udało się tego zrealizować. Jak powiedział oficjalnej stronie klubowej, czyli skra.pl Dick Kooy: „Powinniśmy wygrać trzy do jednego. W czwartym secie mieliśmy sporo szans, ale ich nie wykorzystaliśmy. Powinniśmy wygrać to w czterech setach, ale się nie poddaliśmy i ostatecznie triumfowaliśmy w tie-breaku”. Należy zaznaczyć, że Dick był zawodnikiem ostatniego spotkania, gdyż zdobył masę punktów i był obecny niemal wszędzie na parkiecie, zdecydowanie wyróżniając się z graczy po obu stronach siatki. Jak przyznał sam zainteresowany, a także co wynikało z oglądania tamtego meczu, Zawiercianie najwięcej problemów Skrze sprawili swoimi floatami, a do tego wysyłali trudne piłki do przyjęcia i rozegrania. Momentami brakowało również koncentracji i tzw. spokoju przy ustawieniu się w bloku, by zapunktować tak jak i w ataku.

Mój typ na to spotkanie

Jako że stawką są nie tylko brązowe medale, ale również udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, spodziewam się, że ponownie będziemy świadkami zaciętego spotkania. Ponownie po stronie Skry będą błyszczeć tacy gracze, jak Kooy, Atanasijević, Bieniek, a Warty Konarski, Conte i Kovacević. Zespoły znają się, jak łyse konie, prezentują identyczny poziom gry, jak i są w podobnej sytuacji zdrowotnej. Także ponownie czeka nas siatkarskie show na najwyższym możliwym poziomie. Jaki jest więc mój typ? Nie pokuszę się o obstawienie dokładnej liczby setów potrzebnej do wyłonienia zwycięzcy, gdyż kusi, by obstawić, że cztery (na co jest kurs na poziomie 2.40), ale znowuż może być i tie-break (kurs 3.05), a patrząc na intensywność grania w ostatnich dniach i długość meczów, może się przydarzyć też gorszy dzień i któryś z zespołów zwycięży do zera (wycena bukmacherów STS wynosi na to zdarzenie 2.80). Dlatego też od siebie ponownie patrząc, na tę rywalizację zostaję przy tym, by obstawić ilość punktów, jaką zespoły zdobędą w pierwszym secie. Ponownie jestem zdania, że będzie ich więcej niż czterdzieści pięć, na co jest kurs 1.72, a na to, że się tak nie zdarzy – 2.05. Jeśli chciałbyś zagrać nieco bardziej ryzykownie, polecam Ci rozważyć tę wycenę, która mówi, że zespoły zdobędą więcej niż czterdzieści sześć punktów. Tu typ na tak jest na poziomie 2.20, a na nie 1.62, a przecież w ostatnich meczach te drużyny w pierwszej partii zdobywały analogicznie czterdzieści osiem i czterdzieści siedem punktów. Dzisiaj gramy u bukmachera STS, gdzie z naszym kodem promocyjnym możesz zgarnąć zakład bez ryzyka do 100 PLN!

STS
1.72
W 1. secie zespoły zdobędą więcej niż 45.5 - TAK

Propozycja kuponu:

typ sts siatkówka

fot. Adrian Mielczarski/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze