Dzisiaj czekają nas kolejne emocje w Lidze Narodów i ja bliżej przyjrzałem się rywalizacjom w niższych dywizjach. Zameldujemy się na boiskach w Bułgarii oraz w Serbii w poszukiwaniu szczęścia. Jeden mecz będzie prowadzić polski arbiter i mocno na niego liczymy. Ciekawy? To zapraszam do lektury!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bułgaria – Macedonia Północna: typy i kursy bukmacherskie (02.06.2022)

W Razgradzie zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy miejscową Bułgarią a Macedonią Północną. Gospodarze to zespół, który nie potrafi przebić się przez pewien poziom. Dawno nie oglądaliśmy ich na mistrzowskim turnieju i trzeba przyznać, że piłka nożna w tym kraju się nie rozwija. Owszem są kluby takie jak Łudogorec, które na międzynarodowej arenie osiągają mniejsze bądź większe sukcesy, ale co z tego, jeżeli w tej drużynie większość piłkarzy jest zagranicy. Szkolenie młodych zawodników kolokwialnie mówiąc, leży i nie widać światełka w tunelu. To się odbija na wynikach reprezentacji i jak dobrze, że w grupie Ligi Narodów znajduje się Gibraltar, który jest głównym kandydatem do spadku. Niemniej jednak Bułgaria liczy, że tym razem uda się awansować na drugi poziom, ale trzeba dobrze rozpocząć ten turniej. Czy stać na to gospodarzy?

Doskonale kojarzymy Macedonię Północną, która jeszcze niedawno sprawiła ogromną niespodziankę, eliminując Włochów z finałowego spotkania barażowego. Trzeba przyznać, że w tamtym meczu to Italia zdecydowanie dominowała, ale liczy się to, co jest w siatce i udało się pokonać aktualnego Mistrza Europy. Niestety z Portugalią szczęście nie dopisało, ale przyjezdni zostawili po sobie bardzo dobre wrażenie. Ogólnie można mieć wrażenie, że nacja ta idzie do przodu i osiągane przez nich rezultaty są coraz lepsze. Niedawno występowali przecież podczas EURO 2020 i to dało pozytywnego kopa na następne miesiące. Piłkarze z Macedonii Północnej starają się podbijać europejskie kluby i największymi gwiazdami są Eljif Elmas występujący w Napoli oraz Ezgjan Alioski, który niedawno zamienił Anglię na Arabię Saudyjską. Wydaje się, że goście są głównymi faworytami, aby awansować do wyższej dywizji. Czy wywiążą się ze swojej roli?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 17:18.

Co obstawiać?

Przed nami spotkanie dwóch reprezentacji, które nie przebierają w środkach. Jedni i drudzy grają ostro i w meczach z ich udziałem pada wiele kartoników. Postaramy się to wykorzystać i pobieram niską linię 3.5 upomnień. Jest to ważne starcie dla układu grupy 4 ligi C i zwycięzca tego meczu będzie miał spory handicap w walce o awans do wyższej dywizji. Ostatnie spotkania Bułgarii pod kątem kartek to: 2, 1, 3, a Macedonii Północnej: 5, 1, 2. Uważam, że będzie to wyrównana rywalizacja, gdzie losy zwycięstwa będą toczyły się do samego końca. Francuski arbiter Jérémie Pignard jest bardzo młodym i niedoświadczonym sędzią i może mieć problemy, aby opanować temperamenty tych reprezentacji. Liczę na ostre widowisko i zachęcam przy okazji do sprawdzenia bonusów w ETOTO!

etoto
1.57
Powyżej 3.5 kartek (czerwona=2)

Baner Zagranie

Serbia vs Norwegia (02.06.2022)

Przenosimy się do Belgradu, gdzie Serbia podejmie Norwegię. Gospodarze awansowali do Mundialu w Katarze, gdzie trafili do bardzo wymagającej grupy. Przypomnijmy, że na Mistrzostwach Świata zmierzą się z Brazylią, Szwajcarią oraz Kamerunem i wydaje się, że pierwsza pozycja jest już przydzielona. Jasne, to jest sport i wiele może się w bezpośrednich meczach wydarzyć, ale reprezentacja z Ameryki Południowej jest o klase lepsza od pozostałych. To jednak melodia przyszłości i warto skupić się na Lidze Narodów, aby jak najlepiej przygotować się do listopadowych i grudniowych spotkań. Niestety Serbia jest w drugiej dywizji, a to oznacza, że będzie miała nieco słabszych rywali, w porównaniu z tym, co czeka ich na najbliższym turnieju, ale będzie to dobry test umiejętności. Jak gospodarze rozpoczną nową edycję LN?

Norwegia stale rozwija się pod kątem piłkarskim i wielu zawodników tej reprezentacji stanowi o sile swoich klubów. Największą gwiazdą jest naturalnie Erling Haaland, który dzisiaj ma wystąpić od pierwszych minut i to zawsze jest spore zagrożenie dla przeciwników. Nie zapominajmy o takich graczach, jak Martin Odegaard, czy też Mathias Normann, którzy prezentują równy i solidny poziom. Liga Eliteserien również idzie w górę i takie Bodo/Glimt premiuje młodych zawodników. Można mieć wrażenie, że kraj ten zyska na popularności pod kątem piłki nożnej i przejście Erlinga Haalanda do Manchesteru City wzmocni pozycję tej dyscypliny sportu. Niestety na większe sukcesy trzeba jeszcze poczekać i celem jest awans do najbliższego EURO. Warto też postarać się o pozytywne wyniki w Lidze Narodów. Czy goście powstrzymają dzisiaj Serbów? Transmisje do tego widowiska znajdziesz tutaj!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 17:18.

Co obstawiać?

Tak jak wspomniałem w tytule, jeden z omawianych przeze mnie meczów będzie sędziował Polak i mocno liczę na jego kartoniki. Paweł Raczkowski to arbiter, który chętnie sięga do kieszonki nie tylko na naszym podwórku, ale i tym europejskim. W starciach reprezentacyjnych pokazywał ostatnio odpowiednio 5, 6, 5, 9 upomnień i my potrzebujemy jedynie pokrycia linii 3.5, która jest w ETOTO. Dla Serbów jest to jeden z elementów przygotowań do zbliżającego się Mundialu, a Norwedzy chcą wreszcie wskoczyć na wyższy poziom i pokazać, że jako reprezentacja idą w dobrym kierunku. Jedni i drudzy grają agresywnie i nie zapominajmy, że w jakiś sposób będzie trzeba też zatrzymywać szybkiego Erlinga Haalanda. Jestem zdania, że kartoniki Pawła Raczkowskiego przyniosą nam tutaj sukces i sprawdź koniecznie kod bonusowy w ETOTO, ponieważ to tam gramy dzisiejsze typy.

etoto
1.58
Powyżej 3.5 kartek (czerwona=2)

LN 02.06. ETOTO

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze