Dwa bardzo równe starcia szykują nam się na rozpoczęcie rywalizacji w 1/16 finału podczas 141. edycji amerykańskiego szlema, US Open. W dolnych częściach drabinki pań i panów szykują się nam bardzo wyrównane spotkania, które bardzo różnie mogą potoczyć się na tegorocznych kortach. Zdecydować powinna dyspozycja dnia i obecna forma, z którą zawodnicy przyjechali na korty w Nowym Jorku. Kto zdoła awansować do najlepszej 16. turnieju i dalej będzie w stanie walczyć o najwyższe cele? Sprawdźcie, kto wylądował dzisiaj na naszym kuponie! 

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Ona Jabeur vs Elise Mertens

03.09.2021 r. – 22:30

Jeżeli interesuje Was założenie konta w Fortunie, sprawdźcie kody promocyjne od Zagranie

Bardzo ciekawe starcie już podczas trzeciej rundy drabinki głównej w tegorocznym US Open. Naprzeciwko siebie w Nowym Jorku, po raz pierwszy w karierze wyjdą zawodniczki z absolutnego topu zestawienia WTA. Co ciekawe, faworytką do zwycięstwa w tym meczu jest zawodniczka o niższych notowaniach w rankingu. Czy słusznie? Obie zawodniczki muszą także przyłożyć się do tego turnieju ze względu na ranking WTA Race, który da im bardzo dużo punktów w drodze do tegorocznych Finalsów.

Zaczynając od Tunezyjki, która jest najlepszą zawodniczką swojego kontynentu, mocno trzeba podkreślić jej bardzo wysoką dyspozycję, którą operuje w tegorocznych rozgrywkach. Jej wzrost formy rozpoczął się już sezon lub dwa sezony temu, jednak wartość jej gry zdecydowanie najbardziej zaowocowała w tym roku. Potwierdzeniem tych słów jest wygranie jej pierwszego turnieju z cyklu WTA Tour w karierze. Do tego dołożyła kilka bardzo dobrych występów i wygranych pojedynków z zawodniczkami z czołowej 10. rankingu. Silna zawodniczka, która lubi kontrolować spotkanie będąc przy swoim serwisie i szybko zmieniać tempo wymian przy odbiorze serwisu. Ma także ciekawe przejścia ze zmiany tempa w trakcie gry. Lubi siłową grę i bardzo dobrze dysponuje swoimi serwisami. Do tego staje się coraz mobilniejszą zawodniczką, mimo jej dosyć sporej wagi, jak na zawodniczkę tego formatu. Jednak wybrała ona aspekt gry siłą, tak więc nie może zbyt dużo stracić na wadze, aby nie ubyło jej atutu energii w ręce. Dla jej dobra mecz, który rozgrywała pierwszy był wymagający. To dobrze, ponieważ Tunezyjka potrzebuje takich starć, gdyż często późno wchodzi w turnieje, jeżeli od początku nie dostanie otrząśnięta przez rywalki. Mecz wygrany z Cornet 2:0 w stosunku setowym, ale po 24. gemach. Drugie stracie pokazało jej moc i formę, z jaką przyjechała do USA. Pokonanie wschodzącej “gwiazdy” tenisa, Osorio Serrano 2:0 w setach i oddanie tylko 1. gema w całym meczu. Pełna dominacja i kontrola. Czy dzisiaj pokona równie łatwo swoją kolejną przeciwniczkę?

Z pewnością tak nie będzie. Elise Mertens to o klasę lepsza zawodniczka z większym doświadczeniem od Kolumbijki. Jednak wyżej rozstawioną zawodniczkę z Belgii bukmacherzy nie uważają za faworytkę. Zupełnie się z tym zgodzę, ponieważ nie jest w ostatnim czasie w swojej najlepszej dyspozycji. Ma za sobą bardzo trudny sezon, gdzie początek roku w jej wykonaniu był znacznie lepszy niż okres gry na mączce i trawie. Teraz powinna już być w lepszej dyspozycji, ponieważ wraca na swoje ulubione korty twarde. jednak ciężko jest jej się pozbierać z tego dołka, który jeszcze nie tak dawno trwał w jej momencie w karierze. Mały włos, a nie byłoby jej już w drugiej rundzie, gdyż w pierwszym meczu musiała bronić aż 5 piłek meczowych ze Szwedką, Peterson. Później stosunkowo łatwa wygrana z Grammatikopoulou, ale nie podobał mi się jej występ. Jest to zupełnie inna zawodniczka, niż ta z początku sezonu, dlatego ten mecz może nie pójść po jej myśli.

Co obstawiać?

Ten mecz nie powinien mieć rozstrzygnięcia na krótkim dystansie gemowym. Raczej kierowałbym się w spotkanie opiewające w okolicach 18-20 gemów. Jednak oprócz tego przypuszczenia, dokładam jeszcze swoje zdanie z obserwacji z pierwszych meczów na kortach w Nowym Jorku. Dużo bardziej podoba mi się gra zawodniczki z Afryki. Ons bardzo agresywnie stara się wykonywać swoją pracę na korcie i jak do tej pory wychodzi jej to znakomicie. Jest bardziej odporna mentalnie w kwestii większych spotkań i dzisiaj powinno to zaowocować. Panie nie grały jeszcze nigdy przeciwko sobie w oficjalnych rozgrywkach, jednak sądzę, że górą będzie Jabeur wraz z overem gemowym. Taki typ znajdziecie jedynie w ofercie Fortuny, gdzie zachęcam Was do założenia konta i skorzystania z bonusów na start od Zagranie! 

Fortuna
1.73
Ons Jabeur win + over 16,5 gemów w meczu

banner grupa zagranie 40k

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Daniel Evans vs Alexei Popyrin

03.09.2021 r. – 18:30

Mecz dwóch zupełnie innych zawodników, dla których będzie to premierowe spotkanie na kortach twardych, ale drugie w ich karierach. Debiut bezpośredniego starcia było w tym roku na kortach trawiastych w Wielkiej Brytanii. Tam górą był Daniel Evans, jednak nie ma czemu się dziwić, gdyż zawodnicy z Wielkiej Brytanii bardzo mobilizują się na występy przed własną publicznością. Dzisiaj Evans jest w roli faworyta do wygrania tego spotkania. Jednak do tej pory nie rywalizował z zawodnikiem, który dysponowałby podobnymi aspektami przewodzącymi w jego grze. Na swojej drodze pokonał już Monteiro oraz Girona. Zawodnicy podobnego pokroju gry, do tego co prezentuje Daniel. Oba spotkania wygrał 3:1 w stosunku setowym i można powiedzieć, że były to mecze, w których miał sporo kontroli, ale wymagały od niego także dużej dozy skupienia i poświęcenia energii. Myślę, że dla obserwatorów tenisa nie będzie zdziwienia, jeżeli Daniel ten mecz przegra. Wszystko przez to, że jego forma spadła z kilku pięter w porównaniu do tego, co mogliśmy zobaczyć na kortach ziemnych. Po rywalizacji z Djokoviciem nie ma już śladu gry, jednak dalej jest on zawodnikiem, który zasłużenie melduje się w światowej czołówce. Dzisiaj możliwe, że będzie starał się trzymać swojego planu z tegorocznych pojedynków, a więc pilnowanie serwisu i próba przełamania rywali po słabszym momencie serwisowym. Zakład na to spotkanie, który będę proponował, znajdziecie pod koniec oferty meczu u bukmachera Fortuna! 

Z drugiej strony siatki stanie Alexei Popyrin, który do tej pory nieco bardziej zaimponował mi na korcie niż jego dzisiejszy przeciwnik. Popyrin miał spory spadek formy po słabym momencie gry na kortach ziemnych i rywalizacji na trawie. Wobec trawy miał dużo większe oczekiwania, jednak odbudowanie nadeszło na kortach w Nowym Jorku. Do tej pory pokonał dwóch weteranów kortów szlemowych, a więc zawodnika z Mołdawii, Albota  w stosunku setowym 3:1. Drugi pojedynek z Grigorem Dimitrovem wygrywał 2:0, jednak Bułgar poddał mecz po problemach z kostką. Nie jest to zaskoczeniem, ale cała gra Australijczyka opiera się na serwisie i wykorzystaniu jego siły w przeniesieniu na dalszą część akcji. W swoich dwóch meczach rozegrał już trzy tie-breaki, co wydaje się być jego domeną w starciach z przeciwnikami, aby dążyć do tego momentu gry i wykorzystywać szanse serwisowe. Evans często także polega na swoim serwisie i wnioskuje, że dzisiaj możemy zobaczyć sporo gemów w meczu. Ich pierwszy mecz opiewał na dwóch setach na trawie, gdzie panowie rozegrali 20 gemów. Dzisiaj myślę, że tych wyrównanych rozstrzygnięć będzie więcej.

Co obstawiać?

Jeżeli w tym meczu miałbym skłaniać się do wytypowania zwycięscy, to grałbym na Evansa, jednak ja nie pokuszę się o stwierdzenie, kto będzie w tym spotkaniu lepszy. Chciałbym jednak zaproponować Wam typ, który ma spore szanse powodzenia zawsze przy zawodnikach, którzy diametralnie różnią się w swojej technice gry. Spróbujmy trafić, że w meczu zobaczymy tie-breaka. Jeżeli przeczytaliście już całą moją analizę, zapraszam Was teraz do opisu na temat naszych opinii o Fortunie! 

Fortuna
1.52
Tiebreak w meczu - TAK

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: Zagranie
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

Dubel tenis 03.09.2021

Każdy dzień US Open opisany przez grupę Zagranie, znajdziecie na naszej stronie –> Zagranie na tenis

fot. Hu Jingchen

Zaloguj się aby dodawać komentarze