Mateusz wczorajszym dubelkiem dał nam profit na poziomie 221 PLN. Brawo Mati, ale fakty są takie, że nasz łączny profit od początku sezonu nie jest zadowalający. Małymi krokami idziemy do przodu, jednak NBA często lubi nam płatać figle. Dziś spróbujemy podobnie jak wczoraj zagrać dwa zdarzenia. Ogramy ponownie bukmachera? Jestem dobrej myśli, także nie przedłużając, zapraszam do analizy. 

Odbierz pakiet powitalny w PZBuk!

Bonus od depozytu do 500 PLN + 100 PLN w punktach + voucher 1500 PLN!

Typomania – wygraj wyjazd na mecz ukochanej drużyny!

Załóż konto z kodem: 600PLN

Szukasz typów na NBA? Dołącz do naszej grupy NBA!

Skuteczność typów NBA w tym sezonie: 65/113

Profit: -861

Zdarzenie: Indiana Pacers vs Charlotte Hornets

 Typ:  powyżej 17,5 pkt Brogdona

Kurs: 1,86

Ostatni pojedynek obu ekip zakończył się dogrywką i wygraną Szerszeni 122 – 120. Mimo faktu, że Pacers prowadzili przez większą część gry, to w czwartej kwarcie pozwolili na odrobienie, aż 14 punktowej starty Hornets. Bohaterem spotkania był zdecydowanie Devonte Graham, który rozegrał kapitalne zawody na poziomie 35 pkt, 4 zbiórek i 6 asyst. Jak będzie dziś? Kto zostanie bohaterem? Czy Indiana się zrewanżuję? – myślę, że tak. Od tamtej porażki Indianie wygrali 14 z 19 spotkań i widać, że wszyscy grają na odpowiednim poziomie. Sami zawodnicy chwalą trenera, który daje im dużo pewności siebie i to widać, bo zarówno starterzy, jak i ławka dają z siebie wszystko. Podobna sytuacja ma się w obozie przeciwników, którzy po raz drugi notują serię trzech gier wygranych z rzędu. Trener James Borrego w wywiadach podkreśla, że są odporni i nie spuszczają głów po porażkach, po prostu grają i bawią się koszykówką. Przeglądając ofertę PZBUKa, początkowo miałem na myśli handicap – 8 w stronę gospodarzy, lecz szybko zmieniłem zdanie i wybrałem over Brogdona. Pomimo zeszłej porażki, to nadal Pacers są stawiani w roli faworyta, lecz kurs na ich czyste zwycięstwo nie jest zadowalający, a linijka -8 punktów w takiej dyspozycji obu drużyn wydaję się zbyt ryzykowna. Więc dlaczego Malcolm? Chłopak przez ostatnich 9 gier notuje średnio 20,6 pkt, 7 asyst i 4.3 zbiórki, będąc zdecydowanym motorem napędowym gospodarzy. W domowych starciach zaś gra na poziomie 19,4 pkt, czyli nadal z zapasem w stosunku do naszej linijki, a w ubiegłej potyczce z Charlotte był najlepszym zawodnikiem Indiany, rzucając 31 punktów. Nie pozostaje nic innego jak tylko wierzyć, że ponownie potwierdzi swoją wartość w dzisiejszej potyczce, która rozpocznie się o 23:00 czasu polskiego.

Zdarzenie:  Golden State Warriors – Sacramento Kings

 Typ:  powyżej 208 punktów w całym spotkaniu 

Kurs: 1,50

No tutaj, to początkowo przyznam szczerze miałem iść w czyste zwycięstwo Kingsów, ale coś mi podpowiada, że to wcale nie zapowiada się prosta ścieżka. Owszem GSW jest najgorszą aktualnie ekipą w lidze, aż się nie chce wierzyć, nie? Takie są niestety dla nich realia, gdy z drużyny wypada dwóch czołowych zawodników. Jednak po ostatniej porażce z Utah Jazz dostrzegam pewne pozytywy, które być może i dziś zaprezentują zawodnicy gospodarzy. Trener Stev Kerr w pomeczowym wywiadzie również podchodził z optymistycznym nastawieniem, mówiąc, że zaczną wygrywać niektóre gry, gdyż z dnia na dzień stają się coraz lepsi. Sacramento zaś po udanej serii trzech wygranych z rzędu, w piątkową noc przegrali z New York Knicks. Królowie nie grali złego spotkania, lecz nie utrzymali pełnej koncentracji przez 48 minut i w końcówce oddali zwycięstwo Knicks. Na pewno większa część z was będzie szła dziś w stronę gości, co wcale nie jest niczym dziwnym, gdyż to Sacramento jest stawiane w roli faworyta, lecz ja podejdę do tego nieco inaczej i  zaproponuję zagrać over 208 punktów w całym meczu. PZBUK początkowo wystawił kurs 1.50, lecz z czasem wydania naszego artykułu kurs zapewne zmaleje, gdyż obserwując jak obie ekipy punktują taka linijka wydaję się dobrym wyborem. Na ostatnich 5 gier  Warriorsów i Sacramento taki over padł 3 razy, więc liczę, że również padnie i dziś.

Powodzenia!

Szukasz bonusów? Sprawdź kod bonusowy w PZBuk -> https://zagranie.com/pzbuk-kod-bonusowy/

typy dnia

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Konto w PZBuk ✅

Konto na Typomanii- jeszcze nie ❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i walcz o świetne nagrody!