Pora zacząć 140 edycję US Open. Inna niż wszystkie, gdyż odbędzie się bez udziału publiczności! Duża część zawodników zrezygnowała z udziału w tym turnieju, głównie ze względów obowiązkowej kwarantanny po zakończonym turnieju i powrocie do domów. W pierwszym dniu zobaczymy aż 32 mecze mężczyzn. Do swojego kuponu wybrałem 3 zdarzenia, a do tego jedno starcie żużlowe, pomiędzy drużynami z Lublina i Częstochowy. Zapraszam do przeczytania!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

US OPEN

Pablo Andujar – Borna Coric

31.08.2020 r. – 17:00

Jednym z pierwszych spotkań, jakie będziemy mieli okazję oglądać, jest starcie hiszpańsko-chorwackie. Przy siatce spotkają się Pablo Andujar i Borna Coric. Andujar to typowo ziemny tenisista, którego forma jest wielce daleka od jego występów w poprzednich latach. Mieliśmy okazję zobaczyć Pablo w kilku przedsezonowych starciach. W większości z nich przegrał. Tym bardziej jeżeli przyszło mu się mierzyć z dużo lepszymi zawodnikami, to jego dyspozycja była dużo słabsza. Przykładowo z w spotkaniach z zawodnikami z pierwszej setki rankingu, nie wygrał żadnego przedsezonowego starcia. Okazał się lepszy jedynie od swojego rodaka Munara. Z pozostałymi zawodnikami schodził z kortu pokonany. Jeżeli chodzi o Borne, to Chorwat też nie jest u szczytu swojej formy. Jednakże, bez problemu rozprawił się w pierwszym secie z Paire, a w drugiej rundzie przegrał z Goffinem, jednak po zaciętym pojedynku. Trzydziesty drugi zawodnik obecnego rankingu ATP powinien łatwo poradzić sobie z przeciwnikiem o 10 lat starszym. Borna w poprzednim roku dotarł do drugiej rundy i twierdzę, że awans do tej części tabeli w obecnym turnieju, jest tylko formalnością. Mam nadzieję na ciekawy mecz, jednak bez straty seta, a najwyżej jednego, ze strony Chorwata. Warto też wspomnieć, że Andujar w poprzednim roku dotarł do 1/8 turnieju, jednak korty, jakie przygotowali organizatorzy, były dużo wolniejsze. Oby ten turniej dobrze się dla nas rozpoczął!

Pablo Andujar – Borna Coric

Typ: Coric -5,5 gemów handicap

Kurs: 1.35

baner

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Alexander Averev – Kevin Anderson

31.08.2020 r. – 19:30

Bardzo ciekawe starcie już w pierwszej rundzie turnieju. Siódmy zawodnik obecnego rankingu, czyli Zverev, zmierzy się z niegdyś 6 zawodnikiem tego zestawienia. Zaczynając od Niemca, to jego dyspozycja pozostawia dużo do życzenia. Jest on bardzo słaby mentalnie. Do tego przychodzą problemy z dyspozycją serwisową. Zverev w turnieju w Adria Cup, miał najwięcej podwójnych błędów, wśród wszystkich uczestników. W poprzedzającym US Open turnieju wygraną z Murreyem miał już na tacy. Jednak jego głowa nie wytrzymała i przegrał swoje podanie na mecz, a w ostatecznym rozrachunku 7:5 ostatni set. Możliwe, że jego problemy związane są ze stanem zdrowia jego taty, który jest ciężko chory. Niemiec na pewno nie zapomniał, jak się gra w tenisa i dzisiaj będzie chciał ugrać swoją szansę na przejście do następnej rundy turnieju. Miał on tydzień na zapoznanie się z kortami w Nowym Jorku i twierdzę, że ten czas wykorzystał poprawnie. Na jego drodze może stanąć Kevin Anderson. Reprezentant Republiki Południowej Afryki wraca na korty po kolejnych kontuzjach. Tym razem jego bolączką jest kolano. Anderson nie był w stanie wytrzymać długiego meczu z Edmundem i później stawić czoła Tsitsipasowi. Myślę jednak, że dzisiaj będziemy świadkami bardzo ciekawego pojedynku. Kevin miał również tydzień na regenerację, a jego dyspozycja serwisowa jest dużo lepsza niż ta, którą prezentuje Niemiec. Dla mnie będzie to długi pojedynek. Tym bardziej że Niemiec kocha 5-setowe rozgrywki w pierwszych rundach Wielkich Szlemów, nawet z dużo słabszymi rywalami. Nie idę więc w wygraną żadnego z zawodników, lecz gram na minimum 4 sety w tym pojedynku.

Alexander Zverev – Kevin Anderson

Typ: powyżej 3,5 setów w meczu

Kurs: 1.58

Kyle Edmund – Alexander Bublik

31.08.2020 r. – 21:00

“Nie cierpię grać w tenisa. Robię to tylko dla pieniędzy.” Takimi słowami kiedyś Bublik podkreślił swoje podejście do tenisa. Mimo to gra on całkiem dobrze, jak przy takim nastawieniu. Pojedynek pomiędzy Brytyjczykiem a Kazachem. Alexander jest 23-letnim zawodnikiem o bardzo dobrych predyspozycjach serwisowych. Jego umiejętności są na wysokim poziomie i mimo swojej niechęci do gry w tenisa, jest 54 zawodnikiem rankingu ATP. US Open to gra właśnie o wielkie pieniądze. Śmiem twierdzić, że Kazach właśnie na takie turnieje czeka. Na jego drodze do zarobku może jednak stanąć Kyle Edmund, który nie prezentuje się dobrze na szybkich kortach w Nowym Jorku. Jest on bardzo masywnym zawodnikiem, ale tak samo jak Alexander, ma dosyć mocną broń, którą jest serwis w kluczowych często momentach meczu. Nie wygrał ze słabym fizycznie Andersonem, jednak dzisiaj jest nowy mecz i nowy turniej. Walka o prestiż i kolejną rundę Wielkiego Szlema. Kyle w meczu z Kevinem Andersonem rozegrał 32 gemy w meczu S&W Open, Bublik w meczu z Karenem Chaczanowem 20 gemów. Dzisiaj liczę na dużą ilość gemów w tym meczu. Gramy na over i dorzucamy do naszego kuponu ten mecz.

Kyle Edmund – Alexander Bublik

Typ: powyżej 32,5 gemów w meczu

Kurs: 1.40

baner

Ekstraliga żużel

MOTOR Lublin – WŁÓKNIARZ Częstochowa

31.08.2020 r. – 20:30

Do naszego zestawienia tenisowego dorzucamy jeden typ na over punktów w meczu Lublina z Częstochową. O 20:30 rozpocznie się pierwszy bieg, z udziałem żużlowców wymienionych drużyn. Motor jest na bardzo dobrej drodze w walce o Play-offy i jeżeli dzisiaj wygrają i zdobędą 3 punkty łącznie z bonusem, to ich miejsce w fazie PO będzie raczej zapewnione. Częstochowa straciła trenera, ma problemy finansowe w klubie. Po prostu nie jest tam ciekawie. Dzisiaj do Lublina jadą z trzema zawodnikami, którzy brali udział w SGP we Wrocławiu. Ich występ nie był zadowalający. Plusem był oczywiście Fredka Lindgren, który dwa razy zameldował się w finale. Z Lublina udział brali Zagar i Michelsen, ale to nie na nich dzisiaj skupię swoją uwagę. Dla mnie istotne jest to, jak pojedzie wypoczęty Grisza Łaguta. Rosjanin nie dostał się do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Jednak niewątpliwie bardzo dobrze radzi sobie na torach Ekstraligi. W poprzednim pojedynku pod Jasną Górą zdobył 13 punktów. Dzisiaj będzie na własnym torze i jego ustawienie jest dosyć korzystne dla zdobyczy punktowych. Grisza jedzie: Bieg 4, czyli już materiał się lekko odsypie, a on startuje z pola zewnętrznego – jedzie na: Jasona Doyla i dwóch juniorów, liczę na 3 punkty. Bieg 7, czyli znowu nie po równaniu toru. Tak więc lekko trudniejsza sprawa, ale ma obok siebie Świącika, czyli juniora częstochowskiego, tak więc pewnie scenariusz nałożenia się na niego przed pierwszym łukiem i jazda do przodu. Do tego do parowy Miesiąc obok Lindgrena. Kolejna zdobycz minimum 2 punktów dla Griszki. Bieg 9 nieco trudniejszy – zawodnicy już będą znali możliwości toru i ścieżki, jakimi warto jechać. Grisza z trzeciego pola na Madsena, Miesiąca i Przedpełskiego. Liczę na kolejne minimum dwa punkty i zakładam, że Grisza ustawi się blisko Pawła, aby mieć przestrzeń do wyjazdu na szeroką i nabrania prędkości. Bieg 13 – wydaje się być najtrudniejszym dla Griszki, ale on już może zamknąć nam kupon tym biegiem. Jedzie od zewnętrznej, a obok ma Lindgrena. Fredka jednak uważam, że dzisiaj lekko spuści z tonu. Nie wiem, dlaczego mam takie przeczucie, ale sądzę, że Grisza dziś będzie latał. Do tego mamy w tym biegu Michelsena i Holte. Do tego biegi nominowane. Jeżeli nic nie zdarzy się nieprzewidywalnego, ten typ uważam za bardzo realny, tak samo jak over punktowy Mateja Zagara. Sądzę jednak, że Grisza będzie wypoczęty i głodny jazdy. Pokaże, na co go stać na własnym owalu.

Lublin – Częstochowa

Typ: Grigorij Łaguta powyżej 10,5 punktów w meczu

Kurs: 1.55

US Open + zuzel 31.08

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze