Sezon snookerowy powoli się rozkręca, a to cieszy wszystkich kibiców tego sportu. W tym tygodniu rozgrywany jest pierwszy turniej cyklu Home Nations Series – English Open. Do Milton Keynes przyjechali wszyscy najlepsi zawodnicy na czele z O’Sullivanem, Trumpem i Higginsem. Każdy z tych zawodników ma na swoim koncie wiele tytułów, a wśród nich są te najcenniejsze – mistrzostwa świata. Wszyscy Ci zawodnicy powalczą dzisiaj o awans do 1/8 finału. Zapraszam do mojej analizy i typów na dzisiejsze mecze!

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

ss

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

John Higgins vs Jimmy Robertson

Pierwszym z meczów, które znalazły się na moim kuponie, jest starcie czterokrotnego Mistrza Świata Johna Higginsa z Jimmym Robertsonem, który w swojej karierze wygrał tylko jeden turniej rankingowy i miało to miejsce podczas European Masters w 2018 roku. Faworyt zatem powinien być tylko jeden, ale ja tutaj spodziewam się wyrównanego i interesującego spotkania.

John Higgins to postać, której nie trzeba przedstawiać żadnemu kibicowi snookera. Zawodnik ten wygrał praktycznie wszystko, co mógł i już teraz można powiedzieć, że jest legendą tego sportu. Ostatnie miesiące w Jego wykonaniu nie były jednak idealne. Bolesna porażka 4:9 z Trumpem w ramach Tour Championship, porażka w MŚ z Maflinem oraz porażka w 1. rundzie European Masters z Gouldem. Dopiero Liga Mistrzów pozwoliła się nieco odbudować, a początek English Open jest bardzo obiecujący. Gra Higginsa nie jest jednak na poziomie, do którego zdążyliśmy się przygotować.

Rywalem będzie Jimmy Robertson, który jest zawodnikiem bardzo walecznym, dobrze prowadzącym białą bilę i skupionym przez cały mecz. Dwie pierwsze wygrane w obecnym turnieju 4:1 pozwalają sądzić, że 34-letni Anglik ugra dzisiaj przynajmniej 2 frejmy, podobnie jak Higgins.

Obaj zawodnicy mierzyli się ze sobą pięciokrotnie i zawsze były to pojedynki bardzo wyrównane, a nawet raz udało się wygrać Robertsonowi. Obecna forma tych snookerzystów pozwala sądzić, że zobaczymy wyrównane starcie z minimum sześcioma frejmami. Zaznaczę tylko, że na tym etapie turniej gramy do 4 wygranych partii.

Nasz typ: +5,5 frejma

Kurs: 1,70

Judd Trump vs Michael Holt

W kolejnym starciu, które również odbędzie się o godz. 14:00, Judd Trump zmierzy się z Michaelem Holtem. Mistrz Świata z 2019 roku miał fantastyczny poprzedni sezon, w którym wygrał aż 6 rankingowych turniejów. Ostatni turniej mistrzowski był jednak bardzo nieudany i teraz trzeba szukać swojej optymalnej formy. Holt z kolei to zawodnik, którego największym osiągnięciem jest ćwierćfinał UK Championship 1999.

Obaj zawodnicy charakteryzują się ofensywną i agresywną grą. Nie powinniśmy zatem oglądać nudnego, taktycznego spotkania, a raczej możemy spodziewać się szybkich wymian, krótkich partii i mam nadzieję, że wysokiego wyniku. Trump rozpoczął ten turniej od dwóch wygranych stosunkiem 4:3. Wszyscy myśleliśmy, że utytułowany Anglik rozprawi się do zera ze swoimi rywalami, ale nic z tych rzeczy. Gołym okiem widać, że Judd nie jest w formie sprzed roku. Gładka porażka z Gouldem 3:6 w tegorocznym European Masters również jest niepokojąca.

Holt z kolei rozpoczął obecny turniej od dwóch wygranych – 4:1 z Whitem, który w złości rzucał swoim kijem, oraz 4:0 z Ningiem. Te mecze pozwalają sądzić, że Michael jest dobrze przygotowany do English Open i dzisiaj postara się o niespodziankę. Umiejętności z całą pewnością nie można mu odebrać. Jednak w starciu z takim rywalem najważniejsza będzie głowa i spokój. Mimo wszystko nie najlepsza forma Trumpa i obiecujący początek Holta pozwalają sądzić, że zobaczymy dzisiaj wyrównane starcie z minimum sześcioma partiami.

Nasz typ: +5,5 frejma

Kurs: 1,95

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Matthew Stevens vs Ronnie O’Sullivan

Wcześniej omawiane spotkania rozpoczną się o godz. 14:00 lub trochę później. Z kolei nie wcześniej niż o godz. 15:30 swój mecz rozegra Ronnie O’Sullivan, czyli obecny Mistrz Świata. Jego rywalem będzie równie doświadczony Matthew Stevens, który w ostatnim czasie notuje obniżenie formy. Czego zatem możemy spodziewać się w tym pojedynku?

Ostatnie Mistrzostwa Świata przyniosły Ronniemu szósty tytuł. Przed turniejem więcej szans dawano Trumpowi, Higginsowi, Selbyemu, czy nawet Williamsowi. Rakieta pokazał jednak klasę i potwierdził, że to właśnie on nadal jest najlepszym snookerzystą na świecie. Eglish Open zalicza się do turniejów bardzo prestiżowych, w których każdy chce pokazać się z jak najlepszej strony. O’Sullivan jeszcze przed pierwszym meczem zszokował swoimi… paznokciami, które pomalował na… różnowo. Nie jest to kolejny wybryk Ronniego, a zwrócenie uwagi na problem, którym jest rak piersi. Październik to miesiąc, w którym przypomina się o tej chorobie, a Ronnie za namową kolegi, postanowił rozegrać w ten sposób cały turniej.

Zapomnijmy już o paznokciach, a skupmy się na tym, co możemy zobaczyć dzisiaj na stole. Moim zdaniem O’Sullivan wygra ten mecz bez większych problemów, różnicą co najmniej dwóch frejmów. Podczas MŚ Ronnie pokazał, że nadal jest wielki. Porażka z Hillem w European Masters była ogromną niespodzianką, ale tutaj takiej się nie spodziewam. W 1/64 w starciu z Ryanem Dayem Osa zagrał fenomenalnie i oddał tylko jedną partię. Widać, że zawodnik ten się rozkręca i wraz z kolejnymi starciami powinien grać coraz lepiej.

Rywalem Mistrza Świata będzie Matthew Stevens, który przegrał 10 z 11 ostatnich bezpośrednich potyczek i zazwyczaj były to bardzo wysokie porażki. W pierwszych dwóch rundach Stevens wygrywał różnicą dwóch frejmów, co i tak moim zdaniem jest sporym sukcesem. W ostatnich latach próżno szukać sukcesów tego zawodnika. Widać, że Matthew powoli będzie schodził ze sceny. Mecz z O’Sullivanem może zmotywować, ale moim zdaniem uda Mu się ugrać maksymalnie dwie partie.

Nasz typ: O’Sullivan -1.5 frajma

Kurs: 1,42

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

  • 🎯Zarejestruj się z linku: http://zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać trzeba zagrać za 57 PLN

✅Link do rejestracji: zagranie.com/go/betclicbezryzyka

typy na snooker english open

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze