fot. Anatoliy Medved

Weekend z hokejem na lodzie był dla nas jak najbardziej udany, a sobota i niedziela to dni, które przynosiły profit. Za chwilę zawodnicy udadzą się na krótką przerwę, ale to dopiero za tydzień, dlatego warto przez najbliższy czas skupić się na ich poczynaniach. Dzisiaj przed nami cztery spotkania i tym razem wybrałem dwa spotkania, w których widzę bramki. Najpierw zameldujemy się w Niżnekamsku, a potem w Moskwie. Czy Spartak po powrocie z długiej podróży sięgnie po wygraną z Jokerit Helsinki? Zapraszam do lektury!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Nieftiechimik Niżnekamsk vs Kunlun Red Star (07.12. godz. 17:00)

Po udanych starciach ze Spartakiem i Metallurgiem coś się rozkręcało u gospodarzy. Niestety szybko zostali sprowadzeni na ziemię i zdecydowane porażki z Dynamem Mińsk i Bars Kazań to tylko potwierdzają. Szkoda, bo miałem nadzieję, że Wilki jeszcze trochę namieszają w tym sezonie, ale najwidoczniej jest ich stać tylko na kilka dobrych meczów. Oczywiście kampania jest jeszcze długa i znajdujemy się dopiero na jej półmetku, ale realnie patrząc, nie ma co marzyć o fazie play-off. W poprzednich rozgrywkach to się rzutem na taśmę udało, ale w tych nie ma po prostu takiej jakości. Jest tylko dwóch zawodników, którzy wybijają się ponad przeciętność, a są to Libor Hudacek i Pavel Poryadin. Reszta w mojej opinii zaniża poziom i Nieftiechimik czeka spora przebudowa przed kolejnym sezonem. Póki jest szansa, należy walczyć i z taką postawą podchodzą gospodarze. Czy uda im się pokonać ekipę z Chin?

Smoki również nie mają większych szans na fazę pucharową, ale muszę przyznać, że pojawiła się tam chemia. Kunlun Red Star jest wyjątkowym klubem na mapie KHL, w której to zawodnicy zostają praktycznie na jedną kampanię, po to, aby się wybić gdzieś dalej. Nie ma tam historii, a i kibiców jest garstka, a dodatkowo w dobie pandemii rozgrywają mecze pod Moskwą, nie w Pekinie czy Szanghaju. Specyficzny klimat ma ta drużyna i mam tylko nadzieję, że te mniejsze sukcesy osiągane w tych rozgrywkach przełożą się na kolejne. Największą gwiazdą gości jest oczywiście Hunter Shinkaruk, który strzela i asystuje pięknie. Być może zmieni drużynę wewnątrz ligi, co będzie dla niego korzystne, ale liczę, że pozostanie w Kunlun Red Star i postara się tworzyć ekipę konkurencyjną dla innych zespołów. Czy ten plan w Chinach się powiedzie?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Nieftiechemika Niżnekamsk zakończyło się porażką 1:6 z Bars Kazań
 • Nieftiechimik Niżnekamsk znajduje się na 11. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 20 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 6 zwycięstw i 13 porażek
 • Ostatnie spotkanie Kunlun Red Star zakończyło się porażką 4:5 z Torpedo Niżny Nowogród
 • Kunlun Red Star znajduje się na 12. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 17 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 zwycięstwo i 16 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Nieftiechemika Niżnekamsk 6:3
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Nieftiechemika Niżnekamsk, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Gdy spotykają się dwa zespoły, które znajdują się na dole stawki KHL, to często jest tak, że oglądamy otwarty mecz od bramki do bramki. Dzieje się tak, ponieważ zespoły walczą zaciekle o dwa punkty, ponieważ zdają sobie sprawę, że łatwiej nie będzie. Pojawia się wiele sytuacji sam na sam, kar, a więc PP, co naturalnie zwiększa szanse na gole. Ja tutaj pójdę właśnie tym tropem i zaproponuję typ dostępny w Fortunie, który mówi o tym, że każda z ekip zdobędzie minimum 2 trafienia. Zarówno Wilki, jak i Smoki całkiem nieźle prezentują się w ofensywie, gorzej wygląda to w defensywie. Uważam, że jest szansa na ujrzenie kilku bramek, tak jak to był w październiku tego roku, gdzie w bezpośredniej rywalizacji padł wynik 6:3 dla gospodarzy. Nam tym razem wystarczy rezultat 2:2 i cieszymy się z zielonego typu. Libor Hudacek i Hunter Shinkaruk liczymy na Was!

Zdarzenie: Nieftiechimik Niżnekamsk vs Kunlun Red Star

Typ: każda z drużyn zdobędzie 2+ bramek

Kurs: 1.52

hokej

Spartak Moskwa vs Jokerit Helsinki (07.12. godz. 17:30)

Można rzec, że w końcu! Spartak wraca do siebie, po wielu spotkaniach rozgrywanych na wyjeździe. Dziwi mnie tak źle ułożony kalendarz z niekorzyścią dla stołecznych. Przypomnijmy, że gospodarze sześć ostatnich meczów z rzędu spędzili w delegacjach i nie ma co się dziwić, że wyniki wyglądają, tak jak wyglądają. Jest to dziwna sytuacja, która pierwszy raz wydarzyła się w tym sezonie KHL i mam nadzieję, że żaden inny klub nie będzie już tak pokrzywdzony. Nie ma co jednak do tego wracać, trzeba skupić się na tym, co jest tu i teraz. Na ten moment ekipa z Moskwy znajduje się nad kreską play-off, ale za ich plecami niebezpiecznie czyha Vityaz Podolsk. Nadarza się okazja, aby odbić się co nieco od dna, ale motywacja będzie ogromna, a pokonanie takiego przeciwnika, może dać pozytywnego kopa na kolejne rywalizacje. Czy Spartak zemści się za porażkę z października tego roku, gdzie padł wynik 7:1 dla Jokerit?

Pajace również trochę odpoczywali i mieli pięć dni przygotować do kolejnych wyzwań. Ich forma jest optymalna, ale mają sporo do nadrobienia przez koronawirusa i liczne izolacje zawodników. Sześć, siedem meczów pozostało im do dogonienia stawki i intensywny czas czeka przyjezdnych. W Helsinkach kibice tęsknią za Mikko Lehtonena, który wyleciał zza Ocean, aby przygotować się do nowego sezonu NHL, ale trener Lauri Marjamaki postanowił dać szansę weteranowi. Powrót do Jokeritu zaliczy Sami Lepisto, który swoim doświadczeniem może wiele dać przyjezdnym. Czy dzisiaj nastąpi jego ponowny debiut, tego niestety nie wiem, ale jedno jest pewne, jest to wzmocnienie kadry gości. Pajace mają jeden cel, zdobycie w końcu Pucharu Gagarina i zrobią wszystko, aby tak się stało. Czy w tej kampanii jest to możliwe?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Spartaka Moskwa zakończyło się porażką 2:6 z Amurem Chabarowsk
 • Spartak Moskwa znajduje się na 8. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 34 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 8 zwycięstw i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie Jokeritu Helsinki zakończyło się zwycięstwem 3:1 z Saławat Julajew Ufa
 • Jokerit Helsinki znajduje się na 7. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 34 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 8 zwycięstw i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Jokeritu Helsinki 7:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Spartaka Moskwa, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Tutaj również pójdę w bramki i w ten sam zakład co wyżej. Uważam, że możemy spodziewać się kilku trafień. Po pierwsze Spartak będzie niezwykle zmotywowane, aby wrócić do zwycięstw. Znając Olegsa Znaroksa zrobi wszystko, aby tak się stało właśnie dzisiaj i zemścić się za porażkę 1:7 w Helsinkach. Zostali trochę niesprawiedliwie potraktowani przez KHL i sześć meczów wyjazdowych pod rząd to już lekka przesada. To jest jednak przeszłość i trzeba skupić się na teraźniejszości. Atak stołecznych jest bardzo mocny, ale obrona prezentuje się gorzej. To będzie szansa dla Jokeritu, ale nie jestem przekonany, czy Pajace pokonają gospodarzy. Wydaje mi się, że czeka nas ofensywne spotkanie, okraszone wieloma trafieniami. Liczę na skuteczność oby drużyn.

Zdarzenie: Spartak Moskwa vs Jokerit Helsinki

Typ: każda z drużyn zdobędzie 2+ bramek

Kurs: 1.68

Zagranie bez ryzyka:

 • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
 • Dla nowych graczy
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
 • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
 • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
 • Jednokrotny obrót bonusem.

AKO KHL na 07.12. Fortuna

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie